Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszukująca z Poznania

szukam pracy w dziale kadr

Polecane posty

Gość poszukująca z Poznania

Chciałabym podjąć pracę w dziale kadr w Poznaniu. Mam wyższe wykształcenie, ukończone dodatkowo studium zarządzania zasobami ludzkimi. Niestety nie mam praktyki na takim stanowisku, a bardzo bym chciała rozwijać się w tym kierunku. Dziękuję za ewentualne propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to idź na staż lub bezpłatną praktykę... ja taką sobie znalazłam w czasie studiów, dzięki czemu dowiedziałam się, że taka praca jednak zupełnie mnie nie interesuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca z Poznania
Mnie już raczej staż nie obejmuje, w ogóle doświadczenie zawodowe mam, i to duże, bo mam 29 lat. Tym bardziej praktyki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca z Poznania
Ja po prostu chciałabym zmienić front zawodowy na taki, który mnie interesuje bardziej niż handel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to składaj aplikacje
tez tak robie i jak na razie nic, ale moja znajmowa mieszka w Wawie i nie miala problemu ze znalezieniem pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety, przekwalifikowanie się wcale nie jest łatwe, można zdobyć wykształcenie w nowej dziedzinie, ale kto Cię przyjmie do pracy bez doświadczenia? z kolei jakbyś aplikowała na najniższe stanowiska - asystentów itp., to raz, że wynagrodzenie nie będzie Cię satysfakcjonowało, dwa, że i tak Cię nie przyjmą ze względu na zbyt duże doświadczenie zawodowe... w innej dziedzinie :( ale próbuj szczęścia, kto wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×