Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kallisa

24.04 zaczynam dietę! Piękna w lecie! Zapraszam!!

Polecane posty

Gość Kallisa

Witam, od jutra tzn. 24.04.07r. zaczynam odchudzanie... mam pewien cel, otóż za 22 dni wyjeżdzam do Grecji, razem z moim chłopakiem. Będziecie pewnie pytać dlaczego zabieram się do tego dziś, ale dopiero dziś dostałam bilety i dowiedziałam się o tym wyjeźdźie, początkowo mieliśmy wyjechać w lipcu więc chciałam na diecie 1000kcal. powoli schudnąć... Ktoś się przyłącza? Albo ma jakieś pomysły na szybkie schudnięcie? zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big trio
ja od jutra zaczynam 5 dniową głodówkę :) Poza tym od 2 tygodni chodze 3 razy w tygodniu na basen i generalnie strama sie ograniczać z jedzonkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczęłam dzisiaj, bo za 3 miechy mam ślub a wyglądam obleśnie, to już ostatni dzwonek. Nie mam żadnych oryginalnych pomysłów dotyczących odchudzania, po prostu będę jeść mniej, wprowadzę do swojej diety więcej warzyw i owoców, nie będę podjadać między posiłkami, obżerac się wieczorem i ... postaram sie byc bardziej konsekwentna niż dotychczas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big trio
najgorzej zaczac, bo jak juz się później człowiek rozkręci i przyzwyczai to z górki. Uwazam, ze nie warto stosować diet typu KOPENHASKA. Mało się je, ciężko strawna i efekt jojo gwarantowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kallisa
głodówka? może też zacznę od jutra... ale, aż 5 dni? może 3 starczą? napiszcie : ile ważycie wzrost cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big trio
163cm 61 cel: 53 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big trio
wydaje mi się ze i 3 dni starcza, ale widziałam ze niektóre forumowiczki to nawet po 14 dni robią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kallisa
174 72-71 55 to BIG TRIO zaczynamy razem głodówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big trio
zaczynamy :)) Moj chłopak jest temu bardzo przeciwny, ale cóż bedzie to musiał jakoś znieść :) Poza tym wydaje mi się, ze przy Twoim wzroście 55 to trochę mało. Nie uważasz?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczełam tydzien temu...wczoraj waga pokazała 2 kg mniej:D kurde jak mi to dodało skrzydeł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kallisa
ale, już tyle ważyłam a, przez leki przytyłam... a, jak tam u Nas z ćwiczeniami i piciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kallisa
fisiowna na jakiej jestes diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zasadzie na zadnej specjalnej...mało jedzenia i sporo ruchu...nie wiecej niz 1000 kcal dziennie...nie jem po 17...i choc wieczorami czasem mnie ssie to wiem ze nie moge sie zlamac...i dam rade:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kallisa
no to Fisownia gratuluje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big trio
w tamte wakacje stosowałam diete nie łączenia i schudłam 10 kg :) Nie bylo efektu jojo ale sobie pofolgowałam i wróciło mi 5 kg. Od jutra zaczne głodówkę pozniej nadal niełaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki...któraś z was napisała, ze najgorzej jest zacząć no i to chyba prawda...potem juz idzie latwiej...tez dacie rade...ale trzeba miec silna wole i sie nie dac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się odchudzam już prawie 3 tygodnie i ważę 5 kg mniej. Od pewnego czasu waga stoi w miejscu ale nie zniechęcam się - trochę ćwiczę i ograniczam jedzenie :) Wam również życzę wytrwałości!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kallisa
no, najtrudniejsze sa pierwsze dniiii... ;/ ile, mzna schudnac wg. Was na głodówce w 5 dni? ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kallisa
witamy Ratana... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big trio
babki które wytrzymały 2 tygodnie zrzuciły 11 kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kallisa zastanów się czy napewno chcesz chudnąć tak radykalnie, potem możesz mieć problemy z jojo... Chyba, że chcesz zrzucić dużo do tego wyjazdu... Ja narazie stawiam na zdrowe odrzywianie z umiarem + ruch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhjtu
nie zaczynajcie od jutra, tylko od teraz tak jest najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big trio
też fakt :) Dlatego też do konca dnia sama herbatka zielona i woda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kallisa
no, tak... dziś już zaczełam teraz poijam zieloną herbatkę :) nie jest tak że dziś się obżeram a jutro nic... poprostu od jutra głodówka... Ratano.... wiem, że powinnam mądrze i powoli się odchudzać ale, an wyjazd... ;/ 3mam za Nas kciuki... ktoś jeszcze od jutra na diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kallisa
dziś pierwszy dzień G... ;) jak ta wasze dietowanie i samopoczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kallisa..
chyba sie zabije!!! 😢 wlasnie nie moglam oprzec sie pokusie i wchlonelam cala czekolade!!!!!!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) pozwolcie ze sie do Was przylacze:) ostatnio stosowalam diete i cwiczenia, ale dostalam m******czke, i mialam urodziny i inne rozne uroczystoscie, wiec troszke podupadlo. Ale od dzis zaczynam ponownie:) Trzymajcie kciuki!:) Stosuje diete niskoweglowodanowa, i robie cwiczenia A6W, poza tym tancze jako instruktor tanca, a przybylo mi na wadze, po tabsach (woda mi sie zatrzymala w organizmie) wiec czas ja zrzucic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kallisa
Kallisa.. - to nie ja pisałam tylko jakiś debil co mąci nam na forum.. u mnie dieta ok! witaj ines.ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big trio
Witam! :) Ja trzymam się twardo, 2l wody za mną i zielona herbatka... choc czuje ssanie, ale wytzrymam i wkoncu się oczyszcze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ja bede wskakiwac od czasu do czasu:) dlaczego od czasu do czasu? bo nie jestem za glodowkami :D jestem na diecie south beach w sumie z 1.5 mies jakos walcze z kg i nawet mi sie udaje bo juz pozbylam sie... 5.5 kg:D a jem. i to duzo, czasem mozna nawet powiedziec ze sie opycham:D chcialam schudnac do 55 ale... zmienilam swoj cel na 52.. dlaczego? chce sie raz czuc ze sie nie wstydze wlasnego cialka.. w sumie nie mialam nigdy nadwagi bo mam 161cm i wazylam 62.5 teraz 57 wiec wydaje mi sie ze GRUBA nie jestem ale chce zeby bylo mnie mniej:D pozdrawiam dziewczyny i nie zaglodzcie sie!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×