Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SzatańskaSzatyna

2 opakowania pod rząd + krwawienie

Polecane posty

Sorry musze zalozyc nowy topis bo pisalam na topicu tabletki anty. ale poki co nikt nie odpisuje... Chodzi o to, ze wzielam 2 opakowania tabsow pod rzad i dzisiaj zaczyna sie 4 dzien a ja nie mam krwawienia... Ktoras z Was moze miala tak ?? I kiedy u Waswystepowalo wtedy krwawienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bierzesz 2 opakowania pod rząd, to może się tak stać, że nie dostaniesz okresu, albo Ci się spóźni... To wina zaburzonej równowagi hormonalnej, organizm musi się przyzwyczaić... U każdego jest inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z reguły
jak bierze się 2 opakowania pod rząd bez przerwy to po to aby właśnie krwawienia nie było!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z reguły
sorry nie zrozumialam ale tak to napisałas... monika2222 m RACJĘ organizm musi odreagować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika1987
ale przecież masz aż 7 dni na to, aby pojawiło się krwawienie. myślę, że powinnaś spokojnie poczekać. nie ma się co denerewować na zapas, tym bardziej, że chyba nie stało się nic takiego, co mogłoby obniżyć działanie tabsów. a bolace piersi to typowy zwiastun nadejścia miesiączki. daj znać, kiedy pojawi się krwawienie:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze bolace piersi to typowy zwiastun miesiaczki pisalam przeciez, ze wlasnie dlatego powinna nadejsc, ale ja pytalam sie czy ktos mial tak i kiedy wystapilo to krwawieni ://///////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×