Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona2000007

rocznik 1976..jak wam sie ulozylo w zyciu??

Polecane posty

Gość rrrrrachela
widzę, że parę osób ma podobnie. jestem za granicą, wyjechałam za miłością, nie za pieniędzmi, więc nie na zachód - ale tego ostatniego mi nie brakuje. uczucia też dostaję sporo, ale u mnie cos się zapasy kończą. może przez stres związany jakby nie było z przyzwyczajaniem sie do wszystkiego nowego (praca, znajomi), bycie z daleka od rodziny i dawnych znajomych (nie pierwszy to raz, wyjeżdżałam wcześniej, nawet na dłużej, ale teraz jakoś się z tym źle czuję), czuję się wiecznie zmęczona. mam ochote na dziecko, ale nie na seks... mam nadzieję, że uda mi sie mojego namówić na dziecko, przeprowadzkę do polski, chociaż może z dzieckiem byłabym szczęśliwa i tutaj. jakoś mi brakuje skrzydeł, 31 lat to niełatwy wiek, jak się do końca nie wie, czego chcemy i czego nam tak właściwie brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Witam nowe dziewczynki! :-D 🌻ona.uk....GDZIE TY SIĘ PODZIEWASZ?...Odezwij się! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam wszystkich. znalazlam ten topik gdzieś w czeluściach internetu. Czy są jeszcze te osoby które wtedy pisały o sobie.? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasstin1976
jestem I ja :-) mnie zycie udalo sie BAAAARDZO dobrze... kariera praca ale...brak mi meza i dzieci ...coraz bardziej boli i serce peka na widok dzieci :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze? 40-dziestka zaraz na karku, bez męża i dziec****oświęcenie dla jakieś korporacji? Gratulacje. Szanse na rodzinę maleją teraz z dnia na dzień, o chętnych na czterdziestkę i założenie z nią rodziny raczej ciężko, a i płodność leci na łeb. Ostatnia chwila na próbę zajścia w ciążę. Dzieci można jeszcze zrobić, nawet jeśli nie ma faceta na stałe. Jeszcze są jakieś szanse, bo za lat 10 szans będzie dokładnie zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość powyżej ,ze wsi jesteś czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×