Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ann.

ODCHUDZANIE

Polecane posty

sprobuj z tym który podała Agusia, bo nie wiem dlaczego ale mailem nie idzie, spróbuje jeszcze raz później :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umarł :) niestety teraz jestem zajeta ale na pewno bede tu co jakis czas zagladac a tak generalnie to zla jestem, wrrrrrr a jak jestem zdenerwowana to ciagle jem, teraz tez :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann.
A stosuje ktos z was te cwiczenia? I pomagaja? Topik nie umarł piszcie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos sie tu pusto zrobiło............. hop hop dziewczyny wracajcie Ann---->>>> moim zdaniem te cwiczenia sa bardzo fajne, ja w kazdym razie juz w drugim tyg cwiczenia widzialam rezultaty, zwlaszcza jesli chodzi o brzuszek ( nie wiem jak szybko beda widoczne u osoby ktora nigdy nie miala wycwiczonych miesni brzuszka, ja swego czasu mialam brzuszek jak marzenie wiec teraz nie potrzebuje wiele zeby widziec rezultaty cwiczen)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale najgorsze jest to ze od wczoraj ciagle sie czuje glodna a w zwiazku z tym ciagle jem, w ogole nie mam silnej woli do kontrolowania jedzienia a glownie slodyczy ale wczoraj to juz przekroczylam wszelkie granice dzis jest troszke lepiej ale tez sie nie pilnuje :(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann.
karaaaluch23 Ja 3 dzien zyje bez slodyczy .Troche ciezko jest ale chyba dam rade.. Cwiczenia tez robie .. A dziewczyny czemu nic nie piszecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garbus
Hej, jak mozna to ja przylaczam sie do was:) mi najbardziej chodzi o wzmocnienie miesni brzucha i zgubienie tluszczu:/. Tylko ten brzuch mnie meczy i spedza sen z powiek;) Jak mozecie to podzielcie sie wskazowkami, bo sama nie wiem od czego zaczac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann.
Witam Garbus :P Mi chodzi o to samo ,a robilas jakies cwiczenia juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garbus
Witaj;). Ogólnie to zaczęłam skakać na skakance tak dla kondycji i przy okazji może brzuch trochę zgubię. Staram się codziennie robić brzuszki, tylko właściwie nie wiem jakie... Więc robię wszystko po trochu - co tylko zobaczę. Kupiłam też koło hula - hop i jak wszyscy staram się ograniczyć słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garbus
Hej dziewczyny! Czemu się nie odzywacie? Ja na razie jakoś się trzymam, tylko mam zakwasy w brzuchu i nogach:P A teraz długi weekend i mam nadzieję, że dam radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann.
Ja tez mam zakwasy :/ Zaraz moze zrobie sobie jakies cwiczenia. I jakos proubuje wytrzymac bez slodyczy :P Odzywajcie sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann.
ej dziewczyny co z wami?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garbus
Hej, nie miałam dostępu do internetu przez te kilka dni, ale teraz już jestem:) U mnie ze słodyczami to ciężko jest, czasami nie daję rady wytrzymać i muszę coś zjeść. Dzisiaj znowu ważyłam się i po miesiącu ważę mniej o 2 kilo i bardzo się cieszę. Szkoda tylko, że na brzuchu tego jakoś nie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann.
To gratuluje :) Garbus z moim brzuchem tak samo :/ Ograniczam jedzenie tylko nie wiem co mam zrobic ze skura ktora mam na brzuchu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garbus
Kurczę, jak tu dawno nie zaglądałam...Ja brzuszki robię codziennie, a przynajmniej staram się...Tylko efektów nie widać;/ A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heejj co tam robicie zeby schdnac jakie cwiczonka sa najlepsze i w jakich ilosciach je stosujecie licze na odpowiedz pozdrowionka i powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×