Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okjuyhgtrf

zobaczcie zdjecie i pooradzcie mi cos

Polecane posty

Gość okjuyhgtrf
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okjuyhgtrf
prosz o rade :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze zdjęcie jest minaturowe ,a link źle wklejony. Po drugie jak w klapeczkach na taką uroczystość? Kup ładne eelgnackie buty a nie żadne sandałki czy klapeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okjuyhgtrf
a w jakim koloerze radzisz te buty ? jaki model ? mniej wiecej , prosze podpowiedz nie moge nic wymyslic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okjuyhgtrf
i zdjecie nie jest miniaturowe ! jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"delikatne\" buty na zgrabnym obcasiku - nie zamocno zabudowane i gładnie (to zanczy bez żadnych ozdób). Obcasik nie za wysoki. Ozdobąmożebyćdalikatnaklamerka np:napasku zapinającymbuty. Szal możebyć przeżroczysty bez ozdób bo sukienka jest już mocno zdobna. Jako dodatek - cienki złlty łańcuszek idelikatne kolczyki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna sukienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okjuyhgtrf
dzieki obraczki mamy z bialego zlota , sadzicie ze lancuszek z zoltego zlota bedzie pasowal do calosci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okjuyhgtrf
"ladna sukienka" dzieki szukalam czegos skormnego , nie calkiem dlugiego , czegos co mogla bym zalozyc jeszcze na inna okazje niz moj slub cywilny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość by selecting a recipient
sukienka ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeeee
moze ktos jeszcze sie wypowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem w podobnej sytuacji
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile sie nie myle to Twoj slub wiec ubierz sie jak chesz i jak lubisz;] ale jesli mam byc szczera to na taka okazji klapki chyba nie bardzo. poszukaj jakis zgrabnych bucikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modna
proponuję do teho beżowe balerinki lub buciki z odkrytymi noskami na małym obcasiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ladna kiecka
proponowalabym buty w kolorze sukienki lub czasrne. kazde inne odpadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosinus
buty do tej sukienki nie moga byc za bardzo zdobne czy tez blyszczace, bo sukienka sama w sobie , mimo ze jest skromna, przyciaga uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieeeeeeeeeekuje
dzieki wielkie za rady dokupie szal przezroczysty w takim dielikatnym kolorku bezowym ... w razie gdyby bylo chlodno wieczorkiem a buty ...hmmm moze faktycznie bezowe ? dzieki jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosinus
a jaka masz karnacje? bo jesli cala kreacja ma byc utrzymana w tonie beżowym to lepiej zebys nie byla blada jak sciana. bo wtedy bedzie jedna wielka bezowa plama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lleatitia24
a ja sadze że do takiej sukienki potrzebne są bardzo delikatne dodatki..fajnie jak bys miała delikatne buciki najlepiej jasne..jeżeli chodzi o szal to sadze ze tego typu nakrycia są juz zdecydowanie passe..może jakas ciekawa pelerynka..ale kiedy msza ten słub bo jesli bedzie ciepło uważam nakrycie jako rzecz całkowicie zbedną.. a jaki bedziesz miała bukiecik?? ja swoim klientką doradzam kwiaty w zdecydowanych kolorach..a kilka kwiatów takiego typu jak w bukiecie wpiąć delikatnie we włosy..to pięknie uzupełni twoi cały look..a jesli chodzi o buty..mogą byc nawet klapki jezeli beda subtelne..ale i dobrane na tę wyjatkowa okazje..to twój dzien i masz sie czuc wygodnie.. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja zalozycielka topiku
karnacje mam dosyc ciemna , tzn wlosy ciemny braz , oczy ciemny braz , skora taka ... zlota opalenizna Ciezko opisac :) Piszac o klapeczkach mialam na mysli takie delikatne klapeczki na obcasie .... innymi slowy na szpilce ... Mam bzika na punckie swoich ramion na kroych wystepuja takie jak by czerwone kropeczki ... wygladam jak kura po wyrwaniu pior .. narzeczony mowi ze nie widac tego ale ja swoje wiem i wolala bym zakryc ramiona :O Myslalam o butach w kolorze bezowym , albo ewentualnie taki jasniutki zloty wpadajacy w ecru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja zalozycielka topiku
o kwiatach jeszcze nie myslalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosinus
jesli zdecydujesz sie na klapki to postaraj sie zeby mialy chociaz taka gume wokol kostki,tzn z tylu. chodzi mi o cos takiego http://allegro.pl/item189837622_nowe_super_czolenka_dior_rozm39.html patrz tylko na te gumke.zmieni troche styl buta, ale bedzie w 90% takie jakie chcesz czyli klapki. bo takie tlylko klapki to raczejna garden party. z ta gumeczka ,jakby nie bylo, klapki stana sie czolenkami. jesli chces zakryc ramiona to moze dopasuj jakies bolerko chocby z jakiegos tiulu albo cieniutkiej zorzety albo organzy. a kwiatki,moze jakis zielony bukiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profesorka
w kolorze sukienki, sandalki z pelnym czubkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henia gienia
moze cos takiego,moze lepszego wykonania,ale w podobnym stylu http://www.allegro.pl/item200051724_phase_e_sliczne_czolenka_skorzane_r_40.html albo te ,zlotawe http://www.allegro.pl/item200488236_fabio_fabrizzi_super_linia_odmacris.html http://www.allegro.pl/item202866457_sliczne_zlote_pantofelki_ostatnie_roz41.html coz samo zloto wyszlo :),ale czarne albo bezowe calkiem nie za bardzo wg mnie pzdr szczescia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×