Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość już czas na mnie

zwalniam się-kto mi pomoże???

Polecane posty

Gość już czas na mnie

zwalniam sie z pracy,umowy miałem co 2 tygodnie -jako pracownik tymczasowy,i tak przez 2 lata.a ponieważ pracownikiem tymcz. można byc przez rok to co 12 m-cy zmieniali tylko nazwę firmy .siedziba ta sama.to sie nazywa omijanie prawa:( w firmie gdzie pracowałem od dłuższego czasu obiecywali mi przyjęcie ale tak mnie tylko zwodzili.i mam pytanka w związku z tym: 1.jeśli obecną umowe mam do 30 kwietnia to kiedy musze poinformować pracodawcę,u którego pracuje i tą agencję że chce się zwolnić? 2.jak jeżdziłem do szkoły to nigdy mi nie szli na rękę,nawet odrobic nie pozwolili tylko kazali mi brać urlop na żadanie,także już mam wzięte 3 dni na 4.czy pomimo to że mam tak dużo wzięte to i tak moge się zwolnić? To moja pierwsza praca była,nie znam się tym bardziej na zwalnianu.więc proszę o pomoc i zrozumienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wyrabiam
google - >wpisz praca tymczasowa albo kodeks pracy i poszukaj albo poszukaj na forum tam ludzie piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już czas na mnie
wyczytałem tylko o wcześniejszym zwolniemiu: możliwość wcześniejszego rozwiązania tej umowy przez każdą ze stron: 1) za trzydniowym wypowiedzeniem, gdy umowa o pracę została zawarta na okres nieprzekraczający 2 tygodni; ale ja nie chcę wcześniej się zwalniać tylko z dniem zakończenia umowy który na niej widnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie nie musisz się zwalniać, skoro skończy się umowa. Po prostu nie podpisujesz kolejnej umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie...
moja koleżanka tak zrobiła - skończyła jej się umowa i na drugi dzień po prostu nie przyszła do pracy i mogli jej nagwizdać;) Tylko potem po świadectwo pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autora-jesli konczy Ci sie umowa to nie musisz skladac wypowiedzenia, po prostu w ostatni dzien pracy idziesz do szefa (w tym przypadku do agencji pracy czasowej) i mowisz ze nie chcesz przedluzac umowy. Powiem szczerze ze sama zatrudniam pracownikow czasowych ale z reguly po 2-3 miesiacach ich przejmuje, w koncu to jest uczciwe postawienie sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×