Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bąbelkaaa ja

wygrałam zakład

Polecane posty

Gość bąbelkaaa ja

Założyłam się z moim menem że przejedziemy samochodem razem przez miasto a ja będę miała na sobie tylko krótką koszulkę, tak dla bezpieczeństwa zeby nie zobaczyły mnie przez przypadek jakieś dzieci, ale to że nie mam majtek, widzieli tylko kierowcy np.dostawczaków, tirów. Reakcje z ich strony były miłe, przeważnie uśmiech lub sygnał , było to bardzo podniecające. Czy wy też macie takie szalone pomysły? Teraz myslę nad nowym wyczynem... Dawajcie pomysły, tylko realne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj swoje nagie foty w necie :classic_cool: albo filmik jak sie zabawiasz ze swoim menem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bąbelkaaa ja
pomysł narodził się właśnie z neta , nude in public, ale my nie mieliśmy aparatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porady psychologa ...
wtorek od 16-18 piątek od 14-17 pozdrawiam ...normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne
a Ty, co ją do psychologa odsyłasz, idź się może lepiej pomodlić, co? :P Normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bąbelkaaa ja
no właśnie, normalny nie poznał i pewnie nie pozna smaczku adrenalinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale za to na brak nudy nie będzie narzekać. :D Poza tym, co to za odwaga jechać w samochodzie tylko w podkoszulce ? Stawiaj poprzeczkę wyżej ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne
zakłopotka - ee... do biedronki? to trzeba mieć to wyczucie: trochę pokazać a trochę nie, złamać tabu, ale nie do końca, sprawić by panom w samochodach stanął, a nie by się z ciebie śmiali jak z uciekinierki z wariatkowa... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bąbelkaaa ja
i właśnie o to chodzi ,brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andalitka
Hihi, większą odwagą się wykażesz jak wytniesz sobie w bluzce ( na wysokości piersi), spodniach (ew.spódnicy)- tak żeby było widać całą pupę i cipę i przejdziesz się główną ulicą wielkiego miasta. To dopiero jest odwaga !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuję przywiązac
laskę na masce na golasa i przejechać przez miasto w godzinach szczytu oj dzieci dzieci...nudzi sie wam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne jak juz adrenalina
to na całego!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×