Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jola-ks

Magda M

Polecane posty

Gość vfsdv
ogladam , troche nudno ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antymagdam
Jak patrzę na te nadęte idiotki, szczególnie te pizde co pracuje w banku, to mi się rzygac chce. Denny serial, robiony na siłe i tyle. Szkoda oczy i czasu na patrzenie na te głupotu\y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
Oglądam od pierwszego odcinka wszystkie serie i jest całkiem niezły w kazdym bądź razie lepszy od głupawej Pierwszej miłości :P Obsada też niezła. Mozna pocieszyć oko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestałam oglądać, mam dość, jeszcze pewnie z pięć serii nakręcą, zanim się skończy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam ostatni odcinek 3 serii. Może być :P Komentował go nawet serwis sportowy \"Z czuba\" :D i to bardzo ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania wrocek
nuda, nuda , nuda, totalne dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatonek2
poczatek niezły był, ale teraz juz sie wlec zaczyna ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serial ujdzie ale \'zdolności aktorskie\' Brodzik mnie dobijają :O😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arisa Nishiwaki
kiedyś lubiłam, ale sie ciągnęło... teraz juz nie oglądam, bo juz w ogóle..... starsznie naciągane... aż sie nie chce czasu tracić na slęczenie przed TV :O to juz brazylijskie telenowele lepsze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka2103
Racja bardzo naciagane,ogladalam a teraz to juz czytam SWIAT SERIALII i mam spokoj,spac sie chce na tych odcinkach lepiej niech nie kreca dalej bo juz tak wymyslaja bajecznie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem kro scenariusz tego barachła pisze, ale ten serial się ciagnie jak sparciała guma z gaci.... Pierwsza, druga seria - fajne, pośmiac sie mozna było, ale teraz??? D R A M A T!!!! NIC sie nie dzieje, Magda ma drmatyczne problemy z sama soba, krzywdzi czlowieka, którego kocha (nieustajaco od 5 odcinków), chciałaby, a boi sie i znowu wrabali w ten serial Kota, który po prostu jest w każdym serialu. Ani sie obejrzycie, a będzie w Modzie na Sukces.... To co, ze to amerykańska szmira - i tam go wezmą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan
ja jakos na dal lubie ten serial nie wiem czemu,ale akorat tylko ten mi sie spodobal,a nie m jak milosc.wole.moze dla tego ze jestem w podobnej sytuacji do pitra,dosc podobnej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WSZYSTKIEGO NAJ
ja lubie Madzie M bo to moja imienniczka ale ostatnio mnie kilka rzeczy wkurza np ze Piotr ma ja w tetefonie wspisaną jako Magda M :D troche śmieszne albo osttanio pisze jej eska ze cokolwiek zrobi to on bedzei ja kochal i sie przy tym głupio śmieje :o raczej nie powinno go cieszyc ze ona moze cokolwiek zrobic z innym :D nio i Madzia ktora miala jechac do niego by powiedzeic,że daje sobie rade bez niego jakby zadzwonic nie mogla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądam Magdę M od pierwszego odcinka I serii i na początku był to naprawdę fajny serial, teraz trochę za dużo przeciągają wszystko w czasie:/...nie wiem czemu Magda i Piotr nie mogą sobie wszystkiego wyjaśnić i wieść piękne życie;) - od razu serial by się przyjemniej oglądało. Cenię Magdę M za to, że pokazuje piękną Warszawę, a aktorzy, którzy grają też są ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosik 44
Bardzo fajny serial, chyba najlepaszy z tych wszystkich, ktore sa do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się, ża aktualnie puszczana seria Magdy M to porażka.... Tam sie nic nie dzieje, Chruste - ile można czasu zachowywać sie jak male rozkapryszone dziecko, a Magda i Piotr tak właśnie się zachowuja - PORAŻKA. W trzech zdania mozna zreferować co wydarzyło sie w ostatnich 5 odcinkach Magdy M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×