Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy warto

co warto a czego nie?? zakupy w biedronce

Polecane posty

achhh i jeszcze zapomniałam dodać, bo ostatnio pijać nie mogię... Napój energetyzujący (tylko zapomniałam nazwy) smak i skład jest ten sam co red bull, a jedyna różnica to 4 zł w cenie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodam jeszcze
serek homo straciatella- moje dzieci go uwielbiają,szynke konserwową w plasterkach, soki marchwiowe, soki w kartonach tez są dobre a o wiele tansze, czekolady biedronkowe (zapomnialam nazwy) i ostatnio skusilam sie na kawę naturalna w zielonym op 25 dkg i musze przyznac ze w smaku przypomina jacobs zieloną a tansza jest o 5 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygodniowe promocje -zawsze cos fajnego mozna wyhaczyc ;))) sok warzywny figurella sok pomidorowy Tomi Soki przecierowe owocowe chipsy platki kosmetyczne, podpaski, wkladki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maji100
zdecydowanie polecam pastę z tuńczyka w takich małych pudełeczkach. Pomimo że nazwa firmy na opakowaniu jest jakaś nieznana z boku pisze, że jest produkowana dla Biedronki przez Lisnera. To ta sama pasta i to samo pudełeczko co Lisnera za ponad 2 zł. W Biedronce kosztuje 1,49 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy warto
To ja dorzucę od siebie: chipy są niezłe makarony dobre fajne jogurty dla dzieci z drażetkami szczególnie waniliowy chusteczki higieniczne ryż Nie polecam groszku kons. ostatnio kupiłam to był taaaaki wielki jakiś przerośnięty napoje gaz- sama chemia oczywiście oprócz wody kostek toalet. mogą służyć przez rok wcale się nie zużywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kluski na parze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprezynka
kiedys kupowalam pasztet taki w foli za ok 3 zl.smaczny.chipsy-podstawa.cukierki tylko nie pamietam nazwy byly takie w zielonym opakowaniu jak michalki.cykierki w taki czerwonawym opakowaniu jak czdbery eclairs,takie ciagutki.kawa rozpuszczalna tez nie pamietam nazwy,jakos nie przywiozuje wagi do tego.ale kawa rowniez dobra ja nesca gold a cena smieszna w porownaniu z ta nesca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam takie kostki, ktore sie wrzuca do spluczki do toalety i leci niebieska albo zielona woda przy splukiwaniu :P Nie wiem czy to troche dezynfekuje, zapach ma niezbyt wyrazny ale ladnie wyglada taki kolor wody jak sie wode spuszcza :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAM NADZIEJE
kostka toaletowa papier melodia śledzie wiejskie mleko w butli plastykowej kostki do wc ładnie się pienią śmietanka do kawy bardzo wytrzymałe worki na smieci cola orginał chrupki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecalabyn
pieczywo chrupkie, jogurty tola, nie polecałabym przecieru pomidorowego i serka topionego robionych dla biedronku, bo fufu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iko
Polecam -jogurty z ziarnami ,żółty ser,pomidory w puszce , frytki , ryby mrożone,chleb tostowy,owoce,konserwy,mięso mielone,wodę mineral;ną nie polecam- pasty do zębów bo podrażnia dziąsła,proszku firmowego ultra coś tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nie nosze
kupuje:sok jablkowy 1l,chipsy, czekolada kokosowa, platki, patyczki kosmetyczne, reczniki papierowe, pampersy, kleik ryzowy, mydlo w plynie i w kostce, bulki do hod-dogow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość często kupuję w biedronce
na + : makarony "Pastani" (jak włoskie), przecier duży Tomatino, tuńczyk w sosie własnym, cola orginal, soczki dla dziecka (jak kubuś w różnych smakach), chrupki, mleko w kartonie, kawa rozpuszczalna Cafe D'ore (jest super!), herbata Ealr Grey Strong, jogurty dla dzieci zlentylkami i duże owocowe i naturalny - super, serek wiejski, serki topione, deserki, ser mielony w wiaderku do sernika, pieczywa chrupkie graham - super, chusteczki nawilżane dla dzieci, worki na śmieci, płyn do naczyń KRAFT czerwony - 500ml starcza na ponad 2 miesiące, jest bardzo wydajny, wkładki higieniczne i podpaski cieniutkie - super. Ogólnie lubię zakupy w Biedronce. Chemię typu proszki jeśli kupuję to tylko Vizir. No i jeszcze Kłębuszek do prania ręcznego - też może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLUCZBORK_2009
A ja śmigam na napojach energetycznych z BIEDRONKI, najlepszy towar na mieście, obsługa miła aż za miła ponieważ moja babcia jest rencistką,a jej mąż czyli mój dziadziuś jej weteranem ( ten co nie je mięsa) Spróbował paróweczki z biedroneczki i babcia prawie dostała bezwładu lewej nóżki. BIEDRONKA RULEZ !!!!! Najlepszą rzeczą w tym sklepie są zapałki "GIMINISS". Moja siostrra kuuje tam kondomy z firmy "PEPICO" bo uważa że jest ANONIMOWA. Moja mama co trzy dni na obiadek bierze pierożki z"kapustą i grzybkami" choć grzybków nieczuję ale lubię. Ale towar PIERWSZA klasa. Kończąc ten temat uważam że BIEDRONKA to najlepszy sklep w naszej wiosce, bo jest tylko jeden w naszej wiosce.Wszystkich pozdrawim i ściskam serdecznie. Biedronka jest jak toitoi i można jeszcze z niej dzwonić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minka......
Ztego co tutaj czytam często pojawia sie opinia ze produkty z biedronki sa przeciez te same co "oryginalne" tylko opakowanie maja inne. NIC BARDZIEJ BŁĘDNEGO!!! doskonałym przykladem są produkty mleczne produkowane przez Bakoma dla biedronki niestety nie różnia się tylko opakowaniem ale i zawartością to są inne produkty robione z innych skladnikow te dla biedronki sa z "gorszej" jakości skladnikow, maja więcej "chemii". Niestety jaka cena taki towar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuppuuu
-chipsy -napoje energetyzujące -cole -soki - brzoskwiniowy, owocowy ogród, herbatki w kartonie -orzeszki solone -kaszkę o smaku malinowym -mleko -hamburgery gotowe pakowane po 2szt -ptasie mleczko wedla (w biedronce po 9 z groszami a w innych sklepach po 12zł) -ser biały -kamyki orzechowe -lentylki -panierka z kamisa dużo tańsza niż w innych sklepach -pomidory w puszce -kukurydza, groszek, tuńczyk -makarony -podpaski, wkładki, waciki, patyczki, pianka do golenia -karma dla psa -piwo w puszcze (zielone, czerwone i srebrne) - nazwy nie pamiętam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez chetnie kupuje w biedronce
Np.pomidory wpuszcze,przecier pom.pudliszki(jest o wiele tanszy) makarony,ryz fasole,chipsy, slonecznik peazony,pestki dyni,sery,ciasto francuskie,parowki,margaryne delme z maslem,margaryny do pieczenia,jaja,soki,wode,mleko 3/2% podpaski,wkladki,plyn do wc,kremy ziaja. I jeszcze tego jest wiecej,ale nigdy nie kupuje ty najtanszych produktow,ani miesa a juz bron boze kurczaki,sa jak papier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Energy Drinker
BE Power to napój energetyczny który polecam a poza tym ciasto francuskie pieczywo Cole jest to to samo co Hoop Cola ale o wiele tańsze nawet ta sama rozlewnia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×