Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy warto

co warto a czego nie?? zakupy w biedronce

Polecane posty

Gość czy warto

Zapraszam do dyskusji. Co warto kupować w Biedronce , a czego lepiej unikać??? Moje+ chipsy orzeszki solone ręczniki pap. rodzynki w czekoladzie ananasy w puszce jogurty minusy , czyli czego więcej nie kupię to na pewno pierogów z truskawkami-ohyda napojów gaz. Czekam na inne spostrzeżenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeee
był już ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy warto
to widocznie przeoczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeee
zdarza się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy warto
widać , że tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ożesz nożesz
ja kupuję: - "Agenta" - płyn czyszcząco-dezynfekujący - zieloną pastę do zębów " Extra Fresh " - pestki słonecznika - papier toaletowy - mleko - makarony - koncentrat pomidorowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialakarta
masło extra oczywiście warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też przyłączę się do ręczników papierowych... Jeżeli w ogóle miałabym jakieś polecić to właśnie te... Nie polecam płynu do czyszczenia łazienki itp... Tak śmierdział, że nie dało się go używać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyseee
ile kosztuja ananasy w puszce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o fajny temacik..ja tez mam pewne rzeczy ktore kupuje w biedronce:) a wiec:reczniki papierowe,papier toaletowy melodia o zapachu kwiatowym,mini suchary pszenne,pasta do zebow w zelu extra fresh, makaron \"dobrusia\",lubie tez parowki wedzone z drobiu heh ale jestem madra(akurat dzis bylam na zakupach) pozdrawiam... aha na nie to nie wiem bo biore zawsze te wyprobowane produkty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedronka jest calkiem fajna, moje typy, to: - ser zolty gouda w plastrach, nazywa sie chyba Zawisza - mini parowki (sa z serem lub bez sera) - swietne! - smietana w kubku \"sloneczna dolina\" czy jakos tak, bardzo gesta - mini batoniki \"crazy nut\" - wole je niz snickersy - deserek \"bondi\" - cos jak monte, moim zdaniem smaczniejszy - srodek do usuwania kamienia z roznych powierzchni - Fist - lepszy niz cokolwiek do kamienia - pierogi z kapusta i grzybami - NIE kupowac z miesem, bo sa ohydne, ale z kapusta bardzo ok - mrozona lazania i inne mrozone makarony - w sumie shit, ale od czasu do czasu nachodzi mnie ochota na to wlasnie i calkiem mi smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmaż sobie
zaden nick nie wchodzi --> a mleka z biedronki nie próbowała ? niech spróbuje, bardzo dobre ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmaż sobie
czemu ? bo ją lubię. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmaż sobie
Ona taka sympatyczna, a taka niedomyślna :p;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmaż sobie
Ona niech zachowuje formy, nie było bruderszaftu ;) ja często kupuję " mleczny start " za 0,60 gr i zalewam go mlekiem z biedronki, dobre jedzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmaż sobie
acha i makaron " falbanki " do zapiekanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmaż sobie
Ona chce być Pani ? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brbrbrbr
ser pleśniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja dorzucę
ciasteczka kruszynki - takie podróbki piegusków makrela wędzona ser żółty kasza gryczana kukurydza i fasolka czerwona z puszki musli z crunchy więcej nie kupię: mięsa mielonego, niby sokołów a takie g*** maślanki naturalnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiek126
ja polecam wkładki higieniczne są naprawde dobre no i chipsy serowo cebulowe tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze dorzuce: chipsy serowo-cebulowe te grubo krojone toasty czy cos w tym stylu,lacasei truskawkowe(tansza wersja actimela ale smaczna) i batony smak toffi i ajerkoniak -nie pamietam nazwy,pakowane po 3 sztuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam biedronke pod domem
doslownie moge wyjsc w kapciach wiec czesto tam kupuje i chyba juz wszystko przetestowalam :P polecam: moja ostatnia zdobycz: zelki glizdy pyszne a kosztuja chyba jakies 2 zl za 200 gram :) wszystkie batoniki ktore udaja marsy, snickersy czy bounty pyszniutkie i do tego male wiec nie trzeba jesc wielkiego snickersa :) picie gazowane orange i cos tam co wyglada jak sprite, smakuja jak fanta i sprite ogolnie te soki marchwiowe maja bardzo dobre sery zawisza ale tylko te, te plasterkowane w duzych paczkach sa ochydne winogrona, biedronka zawsze sprowadza zajebiste winogrona ogolnie wszelkie chipsy, chrupki, orzeszki, ciasteczka, maja teraz pyszne nowe pierniczki, orzechy w czekoladzie, i ogolnie wiekszosc slodyczy jest pyszna, ciasta peczkowane tez znosne poza tym pudding czekoladowy, smakuje lepiej od bakomy a kosztuje 1 zl i oczywiscie mleko, jajaka, maslo i wszystko o czym zapomnialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×