Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

B.N.N.

Czy w tej Polsce to będzie kiedyś dobrze?.....

Polecane posty

Zauważcie, że Polacy w czasie pokoju nigdy nie potrafili jednoczyć się w imię rozbudowy i wzmacniania państwa. Jednoczymy się tylko w czasie jakichś tragedii narodowych: walka z okupantami, zaborcami itp. czyli tzw. \"zrywy narodowe\". A tak to by jeden drugiego zeżarł i aby po trupach tylko \"dla siebie\". Za czasów szlachty: anarchia, zrywanie sejmów - przekupstwo. A teraz to inaczej? - walka o \"stołki\" i aby dorobić się póki u władzy jest ta czy inna opcja. Nie wiem czy to musi wymrzeć kilka pokoleń zanim się coś zmieni? Wyjątkiem w tym \"POLSKIM ŻYCIORYSIE\" było chyba 20-lecie międzywojenne ale nie zdążyliśmy. A Wasze zdanie na ten temat...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wrażenie, że teraz nawet w czasie zagrożenia wszyscy by się wypięli na Polskę... i jeszcze oddali ją z pocałowaniem ręki.. zresztą już to robimy :(...aaaa tragedia już się dzieje... zobaczcie na nasz rząd... to już powinno wszcząć jakieś \"bitwy\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tej nie ale w tamtej na pewn
To normalne, że ludzie jednoczą się w kryzysowych sytuacjach, zwykły mechanizm psychologiczny. Nie sadze żeby to dotyczyło tylko Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja głęboko wierze, że tak. że każdy będzie robił swoje, bez pienienia się i męczenia sobą iinnych. I że zdrowy rozsądek zwycięży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na EURO sie zjednoczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy komu
ma być dobrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszesz, że śmierć J.P.II - czyli to co mówiłem - coś w rodzaju tragedii narodowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×