Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Materialistyczna pogawędka

Pochwalcie się co ostatnio sobie kupiłyście fajnego ?

Polecane posty

Gość gość
wymieniłam starą biżuterię na nową, tzn oddałam w rozliczeniu starą, lekko już wysłużoną bransoletkę i poprzecierany łańcuszek. który wyrywał mi włosy...za dopłata 30 zł wyszłam z nowa, śliczną bransoletką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio kupiłam sobie fajną sukienkę miętową na stronie allinside.pl. Jest boskaaa.. cudownie w niej wyglądam i świetnei w niej się czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzech poslow i dwoch senatorow a.. i jednego premiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio kupiłam takie cudo :) cosmosmoda.pl/sukienki/11735-sukienka-asymetryczna-khaki.html no dla mnie miodzio po prostu :) od dawna polowałam na coś w stylu militarnym co będzie jeszcze dziewczęce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po miesiącach odkładania kupiłam sobie wymarzony aparat Panasonic, co by fotografować moje podróże i wycieczki...a skończyło się na tym, że za czas jakiś będę owszem fotografować ale swojego potomka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mercedesa i vw passata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasek do pończoch, bo poprzedni był za długi i mi się te pończochy zsuwały, a chcę nosić w dzień powszedni zamiast rajstop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o mnie to kilka dobrych kosmetyków, nową kurtkę oraz sandałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strój kąpielowy. NIe wiecie nawet ile się go naszukałam. W koncu musiałam zamówic w sklepie online.O ile jest wiele kostiumów na duze biusty to na niewielkie już nie było :) Sama mam niewielki biust i trudno było mi znaleźć coś w czym ten mały biust by wyglądał dobrze. Zamawiałam w Answear: https://answear.com/p/stroje-kapielowe-2525-k.html Konkretnie firmy Calvin Klein. Polecam, ponieważ jakość naprawdę ok. I wszystko ładnie leży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×