Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wyzszy

Czerwony zestaw wypoczynkowy i co dalej ??

Polecane posty

Witam zakupilem czerwony zestaw wypoczynkowy i teraz zastanawiam sie cz beda pasowaly te meble do niego http://mebleczart.pl/salon/szczegoly.php?produkt=91 czy raczej moze z ciemnego brazu oraz jak urzadzic pokoj.Jakie kolor scian byscie proponowali(raczej jeden kolor) dywanu oraz zaslon , Niby do czerwieni pasuja kolory typu beż szary, kremowy ja jednak bym wolal cos zywszego na sciany np ostra zielen (sledyn) np taki http://www.remonty.gda.pl/now/now12.jpg ,i jakis dywan bezowy z zaslonamiJakie byscie proponowali najlepsze rozwiazanie? jesli chodzi o zestaw to jest tu http://www.rho.pl/kasprzak/index2.php?id=katalog prosze kliknac na modele a nastepnie na model tango.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość datsima
tylko nie ta zieleń😭 jest zbyt jaskrawa i męczy oczy, więc w takim pokoju nie odpoczniesz jest tyle pięknych odcieni zieleni...ale na Boga nie wściekły seledyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupiłes komplet ktory
Sam w sobie jest bardzo wyrazny . I do tego musisz zachować umiar tylko bardzo jasne pastelowe kolory ścian i podłog . Dywan raczej nie deski podłogowe drewniane a na srodek akcent w postasi malego dywaniku . Jeżeli upierasz sie przy zieleni ścian idz do sklepu gdzie mieszaja farby i według wzornika spróbuj wybrac cos barzo jasnego wez ze sonca próbke materiału z kompletu i dobieraj ,dobieraj kolor scian. A swoja droga bardzo odwarzny koplet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli już zieleń
to stonowana oliwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupiłes komplet ktory
acha jeszcze zasłony tylko deliektne firanki bez wzoru u góry malutki lambrekin . Może coś takiego http://www.ardeko.pl/IMGallery/zoom_image.php?sort=id&id_phot=152&start=58&start_return=0&limit=60&kategoria=3&fraza= TYlko odpadaja wtedy zielone ściany nie wiem jakie to okno jak duże jaki pokoj to wszystko ma znaczenie . Zasada w zdobnictwie jest prosta uzywamy dwóch kolorów inaczej wyglada to brzydko to samo dotyczy ubioru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brylantyna
Ludzie, to nie jest seledyn! To limonka! Seledyn jest zimny, taki jak lamperie w stołówkach, a ten zielony jest ciepły. Polecam jeszcze dojrzały groszek z duluxa, faktycznie trochę spokoju się przyda. Ja bym pomalowała na jasny oliwkowy ale jak chcesz mieć żywo... A takie szarości i gołębie błękity jak na zdjęciu z linka ci nie odpowiadają???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brylantyno droga
czy takie niebieskie ściany wg Ciebie pasują do czerwonego wypoczynku? bo wg mnie nie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest zaden ani seledyn ani lime to jest PISTACJOWY!!! p.s. ta \"kurtyna\" jest potworna, cepelia wymieszana z ludwikiem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokoj ma wymiary ok 4.25 na 4.5 metra , okno ok 2.20 na 1,40 niestey to nie jest nowe budownictwo tylko odnawiany pokoj i na podlodze jest juz mozaika polozona oczywisci jak to mozaika koloru zoltego (z latami lakier ciemnieje ) dywan myslalem nie za duzy jeszcze ciemnijsza czerwien moze jakis buraczkowy ?:) znalazlem cos takiego moze zamiat tej kremowej sofy bedzie pasowala czerwaona ? http://dom.gazeta.pl/czterykaty/51,57597,3737601.html?i=0 na podlodze tez jest zolty parkiet to moze i by gralo ? a odnosnie tej stronki na ktorej jest ten komplet to podloga odpada bo juz mam mozaike natomiast sciany calkiem calkiem ale czy ja dobiore taki kolor ? chyba ze zdjecie tego zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze rzeczywiscie zrezygnuje z tego ostrego koloru zieolonego ,a zamiat niegoi na sciane poloze jasny bez ??? a np wtedy zaslony jakies zrobie z tego ostrego zielonego ? no chyba ze w ogole zrezygnuje z tego zielonego i wtedy na sciane dam bez jasny lub ten x kolor co jest na stronce na ktorej podalem moj zestaw wypoczynkowy , a kolor na zaslony wtedy jaki ???????????????? no dziewczynki pomozcie:)? bo faceci to raczej kiepscy sa w takie klocki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani swojego domu
WYZSZY ja również zakupiłam komplet wypoczynkowy w kolorze czerwień(kanapa i dwa fotele) pomalowałam za namową osób zajmujących się wystrojem wnętrz ściany na kolor alpejska łąka bardzo jasny zielony nie powiem byłam przeciwna ale teraz nie żałuję jest super żadnych zasłon ,na podłogach panele ,jeśli jakiś dywan to tylko ozdobny mały na środku ściana przy której stoi kanapa jest pomalowana w takim samym kolorze czerwieni ,optycznie powiększa i jakby w całości harmonizuje,a dodatkowo stwarza nastrój a do tego dodatki tylko białe szkło ,w miseczki wsypane pachnące suszone kwiaty ,świece i .......to co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej prezentuje się kolor VENGE do czerwieni. Sama planuję tak sobie urządzić.. kiedyś.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani swojego domu czy moglabys przeslac mi zdjecia tego pokoju na maila ? janiga@op.pl bylbym wdzieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgik
paskudna ta sofa a Wy w ogole nie macie pojecia o chocby POPRAWNYM urzadzaniu wnetrza, smutne te Wasze gusciki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sofa jest całkiem fajna :) A nie myślałes zeby zrobić jedna ścianę np. czarną, i 3 białe w tym sufit ? :) Pięknie prezentują sie takie kolory razem (czerwony, czarny i biały)Ale kolory: zielony, niebieski na pewno odpadają. Pomaluj pokój nowoczesnie, postaw na minimalizm :) no zestaw i tak bedzie juz ozdabiał pokój;) A jesli chodzi o meble , najlepiej ciemne moim zdaniem :) Ciemny, bardzo ciemny brąz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgik
jest wstretna, taki pseudo-Kler.. ktory zreszta jawi sie jako szczyt bezguscia a kosztuje krocie. to jest po prostu tanszy substytut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaw jaki gust
ma mądrala "zgik" :P podrzuć jakiegoś linka z tym co Ci się podoba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kolorach tęczy
kanapy same w sobie zdominują cały pokój . Ktoś powyżej wspomniał o połączeniu ich z czernią i bielą /. Rezczywiscie jesli jesteś odważnym gościem i reszta mieszkania jest utrzymana w nowoczesnej konwencji , zafunduj sobie czarno - biały dywan < w jakies esy-floresy>ciemne meble i jakieś ekstra dodatki które oferuja chocby salony meblowe Vox .Trochę zieleni w postaci kwiatów i na pewno bedzie git. Pamiętaj tylko by nie mieszac zbyt wielu kolorów , max trzy inaczej zamiast harmonii uzyskasz poczucie nieład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z powyzszych wypowiedzi wywniskowalem z napewno kupie do nich meble w ciemnym brazie a na sciany chyba jakis stonowany bez ewentulanie cos z odmian szarosci wiec jak ktos by mogl podeslac jakies pezyklady scian z tym dwiema odmianami kolorow to bardzo prosze , zostala mikwestaia dywanu i zaslon moze ma ktos jakas strone z zaslonami ( z kolorem) ktory by spasowaly do mego pokoju przez was urzadzonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kolorach tęczy
zasłony?? myślałam , iz faceci lubią minimalizm. Żadnej pstrokacizny tylko zwiewna organza w kolorze białym lub ecru. Zastąpiłaby ona jednocześnie firanke i pełniła rolę zasłonki. albo ktoś się kocha w bibelotach i antykach , albo wybiera minimalizm i prostotę stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kolorach tęczy
http://www.meble.vox.pl/artykuly/wazony-i-dzbany/ rzuc okiem na tę stronkę . Białe lub czerwone wazony stanowiłyby piękne dopełnienie wystroju twojego wnętrza. Przejerzyj wszystko dokłanie a nóż nasunie ci się jakaś wizja :)) własnego M .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma magdy m
skoro masz czerwona kanape, to biale meble, lub w bezu jasny beda jak ulal, tylko musialbys dac na kanape np bilae poduchy, nie wiem czy firany beda czy zaslony, jesli tak to wszelkie dodatki do pokojy musza byc w kolorze podobnym do czerwieni, trzeba to wszystko wyposrodkowac, kanapa czerowonam bedzie tutaj wiodla prym, wiec za duzo kolorow tez nie moze byc, bo bedzie jak na smeitniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma magdy m
poza tym zauwac,ze tam , gdzie jest zielony dywanik, reszta jest w stalowych kolorach, jesli wiec masz czerwona kanape to trzymaj sie umiaru, tzn daruj sobie zielen, bo bedzie jak nasrane w pokoju, skoro masz blae meble, proponuje pozsostac przy bieli, odcieniach czerwieni lub bezu zeby troszke ocipelic pomieszczenie, bo kolor czerwony pomimo,ze goracy to w zestawieniu z biela daje to chlodny efekt, chyba ,ze taki lubisz.Takze biel, bez, czerwien.Mozna dodac czern, ale trzeba by blo wyprobowac jak to wszystko wyklada,Mi bardzo wlasnie podoba sie zestaw , gdzie ejst zielony dywan, bo nie jest tam zahwiana rownowaga kolorystyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma magdy m
aha, i gdyby to bylo oje mieszkanie, to zrezygnowalabym kompletnie z firanek, tymbardziej takich jakie ci ktos wyzej pokazal podajze 3 link, pstrokacizna , wiec zamaist firan (tymbarsziej,ze jestes facete, nie bedzie chcialo ci sie tego prac jesli jestes sam :) ) dalabym takie z bezowego lub delikatbego kremu, prawie w biel wpadajacego ciezsze kotary, tzn nie znowu takie ciezkie jak w teatrze :D ale pewnie wiesz o co chodzi.Chyba ,ze zamiast tych zaslon dasz biale firany bez wzorkow wsiorkow :D , zwykle, proste dlugie do podlogi firany, cos zeby zwuczajnie przyslonic okno np wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma magdy m
poza tym skoro pokoj jest 4 na 4 mniej wiecej to raczej trzeba utrzymac to w jasnych tonacjach, zeby go nie zmniejszyc. Dlatego sciany jak najbardziej jasne (biel , krem) podloga jest w drewnie , wiec dalabym brazowy lub nawet bilay dywan, ale nie za duzy, taki tylko przy sofie, sofa czerwona , wiec jakas bezowa poducha by sie zdala, zalsony i firany wcale, albo jak pisalam wyzej tylko dluuugie do podlogi i proste, bez udziwnien, meble sa tez jasne, wiec skoro wiekszosc w pokoju jest jasna dodatki powinny byc w kolorach cieplych, czerwonych( np swiecczki na oknie czy jakas lampa), moze byc czern, ale nie przesadzac. 3 kolry tj biel, braz-bez, czerwien w zupelnosci stacza. No o zieleni nie wspomne, poza tym nienawidze tego koloru :D zwlaszcza w polaczeniu z czerwienia.Pokoj ma byc jasny przez co wiekszy i w miare cieply.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja radze ...
przy takim kolorze wypoczynku sciany białe ewnetualnie biel zlamana tzw. lekko gołębi kolor tzn. prawie białe, dywan pod ławą w kolorze bordo z plama beżową i w tej tonacji dodatki. Zaslon nie polecam, polecam żaluzje, praktyczne i wygląda to nowocześnie, za to na parapetach okiennych mozna ustawic piekne kwiaty zielone w doniczkach. Będzie to wyglądało nowoczesnie, tworzylo przestrzeń, kolor stonowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostoznie z tymi
kolorami na scianach no i załonami, żeby jak się wejdzie nie dostal ktos oczopląsu :-D Przy tym komplecie moim zdaniem kolory neutralne, może rzeczywiście sciany jasniutki gołębi prawie biały, dodatki też np. wazon oryginalny kształt biały biały lub bezowy o ile dywan bedzie bezowy Zasada jest taka - nie za dużo kolorów, bo to męczy Sciana czarna do tego biel i czerwień - jak mozna w takim pomieszczeniu mieszkac i normalnie funkcjonowac - ktos tak tobie proponowal - zdecydowanie odradzam. No ale cóż sa rożne gusta i gusciki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem te firanki tutaj by nigdzie nie pasowały.... pokój chcesz urzadzic nowoczesnie a firanki wygladaja bardziej klasycznie, nie łącz rówznych stylów bo moze ci sie nie udac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klassi
Ja się zastanawiam na zakupem sofy granatowej z mocnym czerwonymi dodatkami. Bardzo mi się podoba jej design, ale obawiam się, że może nie pasować to ogólnego klimatu salonu. Dom jest z bali i pokój dzienny również jest cały w drewnie. Co myślicie o takim połączeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×