Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka1979

monitor oddechu dla wczesniaka czy warto kupic?

Polecane posty

dziewczyny mam do was pytanko, czy ktoras z was miala badz ma monitor oddechu? czy jestescie zadowolone? dziecko przyjdzie na swiat miesiac przed terminem (planowane ciecie ze wzgledu na wade) i ok miesiaca bedzie przebywalo w szpitalu, zastanawiamy sie z mezem nad kupnem monitora oddechu, co sadzicie o takiej (niemalej) inwestycji? czy u was sie to sprawdzilo? pytanie kieruje w szczegolnosci do mam dzieciaczkow z wadami badz wczesniakow ale kazda opinia jest na wage zlota!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhsssssssssssssssssssssss
zalezy w jakim stanie dziecko przyjdzie na swiat,jaka to wada ? To dobra inwestycja;] słuzy ratowaniu zycia malenstwa tymbardziej,że chodzi o wczesniaczka;] pozdrawiam cieplutko,3 maj się dzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danuskaka
ja urodzilam na poczatku 37 tygodnia, z waga 3040 i dziecko nie bylo ani w inkubatorze, ani zaden monitor nie byl potrzebny moj 2 syn urodzil sie w 32 tygodniu (waga 2700-cala ciaze klezalam w szpitalu i dostawalam sterydy) i tez zaden monitor nie byl potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka- Dwujke moich szkrabow rodzilam w 36 tygodniu i starszy mial komplikacje po porodzie,wczesniactwo choc w inkubatorze nie musial lezec. Aparatu nie kupowalam ale cale noce sterczalam przy lozku. Mysle,ze ten aparat mozecie spokojnie wynajac i nie bedzie to wtedy takie drogie. A jakie sa teraz ceny tego?? Zycze powodzenia i zdrowka dla Was!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz maluszek ma wrodzona wade anatomiczna (wytrzewienie jelita) i po operacji tak jak pisalam bedzie ok kilku tyg w szpitalu wiec do domu wrocimy pewnie w okolicy mojego terminu porodu z OM (mam taka nadzieje ze sie to uda) i troszke sie obawiam jak to bedzie i czy czegos nie przegapie. jesli idzie o wynajecie to nie slyszalam zeby u mnie w miescie cos takiego wynajmowali w szpitalu ale jeszcze zapytam, koszt nowego to ok 350-400zl, uzywany na allegro za ok 200zl mozna juz nabyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzystko bedzie dobrze!!!!!!!!!! Nie wiemjak Wasza sytuacja finansowa ale jesli to tyle kosztuje to ja bym kupila nowe. Myslalam,ze bedzie drozsze. Potem tez mozesz sprzedac. Posluchaj,bedziesz miala po urodzeniu maluszka wiele stresu,jak juz wroicie do domku to bedziesz o swoje sloneczko drzala jak kazda mama. Jesli to da Ci choc troche spokojnej mysli to warto kupic. Badz silna i dobrej mysli bo napewno WSZYSTKO BEDZIE DOBRZE!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla nas jest to niestety bardzo duza suma, dlatego pewnie predzej kupie uzywany bo to zawsze polowa ceny.. tak mysle ze moze z zakupem powinnam poczekac co powiedzia lekarze po operacji i jakie beda ich sugestie, czy ktorejs z was neonatolog sugerowal zakup monitora oddechu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -ala-
wiesz a moze popytaj sie w szpitalu, jak maja to niech wypozycza trzymam kciuki, napewno wszystko bedzie dobrze, a maluszka nie wypuszcza ze szpitala dopoki nie beda pewni na 100% ze wszystko jest z nim ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,poczekaj. Mi nikt nie sugerowal kupna tego tylko zabraniali mi klasc malych na brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×