Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość barbarkaa

Szukam osób z dobrym gustem które pomogą dobrać dodatki

Polecane posty

Gość barbarkaa

Diabeł tkwi w szczegółach - chodzi o dodatki do czarnej, prostej sukienki na ramiączkach. Mam jasne włosy, ciemne oczy i normalną karnację. Proszę pomożcie mi - będzie to na wesele. Jest tego pelno na allegro ale nie potrafie wybrać, nie mam dobrego gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosinus
a jakie kolory lubisz?w jakich sie najlepiej czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey najlepsze dla ciebie bądą delikatne koraliki czerwone albo zielone - to jąożywi do tego coś z tego samego koloru na rękę + delikatne kolczyki ... długość tego zależy od tego jaką masz szyję i dekold....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekoltttttt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarkaa
Myślałam raczej o czymś eleganckim, moze srebrnym, sama nie wiem dlatego pytam ;) dekold jest prosty i nie głęboki ani też nie zakrywa całego biustu ot taki normalny. Jak ktos może wkleić orientacyjne zdjęcia lub linki np, z allegro będę bardzo wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekolT
ja bym założyła srebrne dodatki, coś na szyję, bransoletka i jakieś spore kolczyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarkaa
tylko właśnie CO? Szukam i jest tego mnóstwo a ja nie wiem co byłoby najodpowiedniejsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież to wszystko zależy: jaki dekolt, jak duży biust. ja bym założyła jakieś perełki do tego albo srebrny łańcuszek z perełką albo szaro-srebrną, elegancką obrożę na szyję, do tego buty w tym samym kolorze i torebka. Ale za dużo \"zależy\" tu jak dla mnie. trudno coś doradzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarkaa
Pędzę z odpowiedziami :) - biust - mały :o - fiura gruszki mała góra większy dół i nieco zapuszczony brzuszek - szyja normalna - blond włosy do ramion i grzywka na prosto do brwi - jestem niziutka - 158 wzrostu 56 kg SUKIENKA jest prosta jak prostoką bądź tuba ale z materiału jakby nieco lejącego- układa sie na sylwetce. DEKOLD PROSTY ma wszyty rząd jakby róż z tafty, 1 kwiat ok 4cm. RAMIĄCZKA CIENIUTKIE. Póki co sukienka jest do kostek ale chcę ją skrócić ciut za kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosinus
jesli tam juz sa roze, to nie mozna przesadzic z dodatkami za bardzo bo bedzie wygladalo kiczowatooo gdyby to byla moja sukienka to najprawdopodobniej pozbylabym sie tych rozyczek. i wtedy wybor dodatkow bylby szerszy. no ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×