Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tacomanadzieje

sałatka z porów

Polecane posty

dziewczyny jak zrobić sałatkę z porów ,mam dwa okazałe okazy tego warzywa i nie mam pojęcia co tam jeszcze się daje... będę Wam wdzięczna za prosty przepis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dodaję jajka pokrojone w kostke, kukurydzę i majonez............... mniam ale mi samaka narobiłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzy por 4 jajka na twardo kukurydza ananas z puszki seler w zalewie majonez sól,pieprz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kroje pory w talarki, zalewam na chwileczke wrzatkiem, szybko przelewam zimna woda, dodaje odrobine majonezu, tarte jablko, kilka kropel soku z cytryny, sol i pokruszone orzechy wloskie. Pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie tak por ogorek kiszony jajka na twardo w kostke pokrojone ser zolty w kostke pokrojony papryka czerwona kukurydza łyzka jogurtu naturalnego lyzka majonezu sol pieprz a pora kroje najpierw wzdluz a potem w polksiezyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie surowke: 1 por pokrojony w krazki (biala czesc i poczatek zielonej) 1 jablko starte na grubo (najlepiej kwaskowe) 1 lyzka oleju 1 lyzeczka musztardy ciut soli i cukru i wszystko mieszam. dobrze jest, jak postoi troche zanim zacznie sie jesc, smaki wtedy sa bardziej polaczone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby nie bylo takie ostre
to pora mozna sparzyc wrzatkiem. ale go w nim nie trzymac - tylko polac troche. ja daje groszek i kukurydze z puszki + majonez, sol, pieprz i tyle. bardzo dobra salatka wychodzi, ale chyba poprobuje innych przepisow bo smakowicie to wyglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprezynka
nic takiego ale do pora dodaje ogorka kiszonego i jabluszko w kosteczke na majonezie.por z serem zoltym tez dobry z dodatkiem kukurydzy rowniez na majonezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja zrobila kiedys jak kotleta w panierce smażone i kurcze fajne wyszlo :) no jakby sałatka kiedys sie znudziła to spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khymkhymkhym
A ja kroje pora w poltalarki, jablko kwaskowe na grubej tarce, lyzka oleju orzechowego, sol i wyciskam 2 zabki czosnku. Czasem dorzucam kukurydze. Pycha z czosnkiem :) Jak potem chcecie sie calowac to najpierw porzuc gozdzik lub jalowiec :D Ale na drugi dzien nie czuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khymkhymkhym
Mialo byc pozuc a nie porzuc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leniwa studentka ;)
A ja mam dwie sałatki które są super proste :D por + szynka + majonez por + paluszki krabowe + majonez obie zawsze schodzą przy każdej imprezie-posiadówce najszybciej, mój chłopak uwielbia mieszać i szynkę i paluszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARA196
biała część pora pokrojona na cienkie półtalarki 2 marchewki 2 jabłka majonez sól i pieprz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja porowa do obiadu por pokrojony w piórka i sparzony marchewka starta na drobnych oczkach puszka kukurydzy niewielka ilość majonezu rozrobionego z niewielką ilością śmietany pieprz i sól do smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni1000000000000000
por sparzony wrządkiem, ser zółty w kostke cebulki marynowane ze słoika cyc kurzy obsmażony w pikantnej przyprawie do kura i pokrojony w kostke majones babuni, lub inny ale z dodatkiem jogurty,dla złagodzenia, rewelacja, smacznego i moja uwaga, najlepsze sałatki 4 składnikowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ronczkowska
a to moja ulubiona: por sparzony wrzątkiem (pokrojony w pól talarki), kilka ugotowanych pieczarek(pokrojone w kostkę), 2-3 jajka ugotowane(pokrojone w kostkę), majonez, sól, pieprz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiadowa: por w talarki pokrojony kwaśne jabłko starte na tarce o dużych oczkach, skropione sokiem z cytryny garść namoczonych rodzynek sól, pieprz, majonez z jogurtem naturalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszyn
por pokroic w krazki i polsolic polac sokiem z cytryny i najlepiej zostawic na noc w lodówce zeby sie wszystkie smaki polonczyly a na drugi dzien polonczyc majonez ze smietanom troche piepszu i zalac tom salatke tym majonezem ze smietanom i doprawic zostawic w lodówce na 40 minut zeby sie pszezaro i salatka wychodzi naprawde super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolka66
Robię podobną jak "ronczkowska" - tylko dodaję 1 duże udko kurczaka - wędzone, pokrojone w kosteczkę i doprawiam 2 łyżkami musztardy sarepskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotkahzch
Surowka z pora do obiadu:seler naciowy w kosteczke,kwasne,twarde jablko w kosteczke,biala czesc pora drobno.Pokropic cytryna,dodac odrobine majonezu,troszke soli i pieprzu.Pycha,zwlaszcza jak sie ma do miesa zwykly,bialy ryz.Super sie komponuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ulubiona to: 2 pierśi z kurczaka w kostke przysmażone z kebab gyros; puszka solonych orzeszków - przyprażona na patelni 2 pory smazone lekko na maśle puszka groszku puszka fasoli czewrwonej majonez kielecki sól pieprz - z przyprawami ostrożnie bo solone są orzeszki pycha:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×