Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadzieja_ona

3 dni przed można robić test??

Polecane posty

arvena, pisałam o tym dokładnie już w tym temacie dla Kingi, no ale dobrze - zrobię to także dla Ciebie :-) Pod koniec sierpnia ub.r. przestałam brać tabletki anty-, które mi bardzo rozregulowały cykle. Stały się 25 - 34 dniowe. O dzidzie zaczeliśmy starać się w styczniu, bo tak sami chcieliśmy. Najpierw skupiliśmy staranka tylko na dniach \"do owulacji\" (tak na oko - bo przy takich cyklach ciężko wyczuć). Nie mierzyłam temp. ani nic, tylko patrzyłam w kalendarz i tak do ok. 14dnia włącznie (a to dlatego, że chcieliśmy utrafić w dziewczynkę i myśleliśmy, że to takie proste). Starania w styczniu, lutym, marcu-nie przyniosły rezultatu (w 2. pierwszych miesiącach za szybko się myłam po, a potem się dowiedziałam, że trzeba odczekać z 20-30 minut, żeby sperma się upłynniła i plemniki miały szanse na ruch do jajeczka). W kwietniu seksiliśmy się najefektywniej= najczęściej+przez prawie cały cykl (do 24.dnia włącznie)+leżałam z pupą do góry po przez 30minut i UDAŁO SIĘ. Ot i wszystko, a teraz czekamy na dzidzie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja tak zrobie w tym cyklu:) dziekuje za rade:):) mam nadzieje ze dobrze sie czujesz i z dzidzia wszystko oki, serdeczne pozdrowionka. kinga a jak u ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena4 :D ...mi się udało tylko dlatego, że posłuchałam MoniAni :) Robiłam dokładnie tak jak ona pisze... Prawie codziennie ... praktycznie od zakończenia @ do 24 dnia cyklu włacznie! Leżałam po stosunku 20 minut z pupą na poduszcze :D Poza tym \"dochodziliśmy w różnych pozycjach\" :P:P:P Raz - ja na dole ... innym razem ja na górze ... Tak sobie wymyśliliśmy ..hehehe Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze uwas wszystko oki. no i przyszla 27dc, od dzis juz zaczelam mierzyc temp szkoda. ale nie poddaje sie jeszcze:) moniaania wyprobuje w tym miesiacu wszystkie twoje rady pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia, arevena ! Kinga, cieszę się, że byłam Twoją \"MUZĄ\" :D ;-) U mnie OKi. Po obiedzie idziemy do mamy na ogród leniuchować. Pogoda pikna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie czy moge byc w ciazy jezeli okres mi sie zpoznia i zrpbiłam test pre -test i wyszly dwie linie tylko jedna teoche mniej widoczna jednak ja widac ale rozni sie od tej pierwszwj. pomozcie dziewczyny czekam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loza, teraz doczytałam, że pisałaś tu już wcześniej i że się staraliście o dzidziusia, więc tym bardziej: GRATULUJĘ !! (z pierwszym dzieckiem też zaszłam za pierwszym razem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dziekuje, tak pisalam wczesniej a dzisiaj zrobilam test i taki wynik mysle ze to ciaza bardzobysmy chcieli a kiedy udac sie do lekarza ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loza, ja w pierwszej ciąży poszłam już w 5 tygodniu (licząc od 1.dnia ostatniej miesiączki-bo tak się liczy ciążę) w tej ciąży poszłam w 7.tygodniu - lekarz mnie zbadał, dał skierowanie na USG (bo nie miał w gabinecie) i polecił brać kwas foliowy (KAŻDA powinna go brać!), następną wizytę i pierwsze USG będę miała dopiero 28czerwca (w 12.tygodniu - bo taka kolejka do państwowego) Myślę, że 6.tydzień na pierwszą wizytę byłby dobry dla Ciebie (jeśli od razu zrobiłby Ci USG - byłoby już coś tam widać...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaAnia wielki dzieki poczekam jeszcze i pojde do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josia
co tu takie pustki pozdrowionka przesyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josia
jak tak pusto i cicho to może się dowiem jaki test zrobic no i kiedy żeby był wynik pozytywny bo wymiekam od kilku m-cy cos kupuję i ciagle negatywny może nie takie firmy czy co hehe 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×