Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Słoneczko**

Podrażniona skóra twarzy

Polecane posty

Od tygodnia stosuję antybiotyk Tetralysal na trądzik. Wcześniej używałam żelu Duac ale podrażnił mi skorę i zrezygnowalam z niego. Teraz znowu moja twarz jest cała czerwona pomimo tego że juz go nie używam. Czy moze to być od tego antybiotyku?? Czy jeśli przestanę go brać to cera wroci do poprzedniego stanu?? Prosze pomóżcie bo dzieki temu mialam wyglądać lepiej a wyglądam gorzej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchaj makbecie
kup sobie cetaphil do myci twarzy i uzywam na dzien krem z filtrem nawilzający np. z iwostinu Intensywny krem nawilżający SPF 20 albo z La roche posay Hydraphase XL lergere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchaj makbecie
ten HYDRAPHASE XL LEGERE ma filtr SPF 15, nie zapycha porow, nawilza dobrze i pamietaj sie nie opalac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
mi na podrażnioną skórę pomaga Nanobase, to doraźnie, a w ogóle jakieś kremy jakie polecam moja poprzedniczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchaj makbecie
nie ma sprawy :) niestety preparaty są troszke droższe ale to najlepsze jakie znam....a probowalamjuz wielu...i w koncu dla siebie znalazlam a ostatnio w Wysokich obcasach wlasnei bym ranking kosmetykow na rozne problemy dermatologiczne i glosowali dermatolodzy....i wlasnie najlepsze kosmetyki z tego co wyszło to LPR, SVR, AVENE ale LPR jednak byl najczesciej polecany moja dermatolog tez mnie nakierowala na te kosmetyki....i na Cetaphil....i chwala jej za to :) mi spasowały ale trzeba pamietac, ze jezeli leczy sie ktos preparatami na tradzik, mascie, zele, antybiotyki.... to nie moze uzywac do tego samych kosmetykow na tradzik (nawet na niektorych ulotkach preparatow jak DIfferin jest to napisane!!!)....wrecz odwrotnie powinno sie koic skore i nawilzac....po skonczonej kuracji wlaczyc juz wlasnie jakies kosmetyki antytradzikowe....ja stosuje Effaclar K na noc /zapobiegawczo...a na dzien nawilzam skore LPR Hydrphase Xl lergere....nie uzywam matującego kremu Effaclar bo mi nie sluzy /poza tym moja cera juz sie nie swieci odkąd ją wlasnie nawilzam/....skoro mecze skore w nocy tym Effaclarem K to na dzien ją nawilzam ale kazdy musi odnaleźć dla siebie, dla swojej cery odpowiednią pielegnacje :) ja moge polecic kosmetyki LPR....tylko trzeba pamietac ze one tradziku nie wyleczą!!! one potem pomagają utrzymac skore w ryzach, zeby tradziknie powrocil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchaj makbecie
powoli testuje tez Iwostin...bo tanszy ;) a Avene jest tez dobre... gdyby bylo tansze to bym kupowala...ale skoro mam do wyboru albo LPR albo Avene w podobnej cenie...to wybieram LPR mialam krem z Avene Clean-Ac specjalnie dla zmeczonej cery wlasnie kuracja antytradzikową....uwazam ze jest ok....aczkolwiek czasami wydawalo mi sie ze mialam po nim wieksze widoczniejsze wągry na nosie ;) i szybko sie skonczyl....ale przyjemny jest i tez mozesz sprobowac....nie podraznie w ogole...fajnie nawilza tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchaj makbecie
acha o co najistotniejsze, ten Avene nie zawiera filtrow....dlatego wolę LPR Hydraphase XL lergere, mozna wlasnie sie w nim opalac :) rewelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zartujesz
spf 15 to tak duzo, ze sie mozna opalac? to zart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spf 15
Spf 15 powinni używać wszyscy przez cały rok. W lato do opalania (czy też ochrony przed słońcem) muszą być stosowane kremy z wyższym faktorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co najmniej spf 15
roznica miedzy ochrona uvb (procentowo) w preparatach o faktorze 15 i 50 jest niewielka, ale spf15 nie chroni prawie wcale przed uva, wyzsze faktory tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchaj makbecie
ja sie opalam z umiarem...a nie jak ta lala na patelni ... takze mi wystarcza unikam slonca od 10 do 14 opalam sie poza tymi godzinami....stosujeac ten krem nigdy mnei nie strzaskalo na ryju niz jakbym stosowała inny albo w ogole a jezeli chcesz cos mocniejszego do twarzy do polecam Iwostin Solercin SPF 40-stka przypominam ze mając tradzik i leczac sie preparatami na niego NIE OPALAMY sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchaj makbecie
poza tym LRP ma specyficzne filtry doczytaj uwazniej jakie a nie truj tutaj gdzie nie jest temat o opalaniu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchaj makbecie
La Roche Posay, Hydraphase XL (Krem intensywnie nawilżający) Lekka, nietłusta emulsja o silnym działaniu nawilżającym i kojącym, zalecana do stosowania w stanach odwodnienia skóry i przy pierwszych objawach starzenia skóry. Po nałożeniu daje natychmiastowe uczucie odprężenia skóry. Zawiera wodę termalną z La Roche-Posay, która dzięki obecności selenu w swoim składzie działa przeciwrodnikowo, a także filtry przeciwsłoneczne UVA 12 (PPD)-40(IPD)/SPF 15. Skład: Aqua/Water, C12-15 alkyl benzoate, Glycerin, octocrylene, cyclopentasiloxane, ethylhexyl cocoate, butyl methoxydibenzoylmethane, aluminium starch octenylsuccinate, terephthalylidene dicamphor sulphonic acid, potassium cetylphosphate, drometrizole trisiloxane, peg-100 stearate, stearyl alcohol, glyceryl stearate, triethanolamine, disodium edta, hydrolyzed lupine protein, citric acid, xanthan gum, acrylates/C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, isobutylparaben, methylparaben, phenoxyethanol, propylparaben, ethylparaben, butylparaben, bht, parfum/fragrance ----------- ja sie w nim opalam....i mi pasuje....pisze ze swojego doswiadczenia... nie smaze sie na slonsu jak powalona korzystam ze slonca z umiarem polecam na co dzien, szczegolnie gdy cera jest narazona na promieniowanie po stosowaniu preparatow na tradzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gopels
U mnie daje radę i stopniowo cerę poprawiło. Tzn. zrobiła się ładniejsza, delikatniejsza, znacznie lepiej utrzymana i przyjemna w dotyku. Pewnie, że na taki efekt trzeba było trochę poczekać, ale docelowo uzyskałam dokładnie to, czego chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katie456
Ja miałam straszne przebawienia, używałam wielu kremów na przebarwienia i widzę poprawę. Warto też skupić się na złuszczaniu martwego naskórka i nawilżaniu skóry twarzy. Dobry jest krem eveline extra soft intensywnie regenerujący, u mnie się sprawdził, a moja skóra była naprawdę mocno przesuszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wszelkie podraznienia lepiej cos naturalnego, ja wody termalnej uzywam, w hebe jest termissa, niedroga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!! Won kuvrvvo ze spamem góownissy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×