Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

uwielbiam puszyste

Zdrada???

Polecane posty

Gość smiałaaaa
mysle ze poukiwaniem czegos utraconego... mam meza dziecko a jednak zdradzilam.. brakowalo mi tego dreszczyka... troche tez zloscią na meza... tyle ode mnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraj23
jak t5ak mozna masz meza to o niego dbaj a nie zdradzaj .... gdzie twoja lojalnosc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiałaaaa
nie podoba sie to nie oceniaj... autor pyta wiec odpowiedzialam skoro nie zdradzilas/les wiec sie nie wypowiadaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim przypadku poszukiwaniem siebie na nowo. udowodnieniem sobie ze jednak nie jestem takim zerem i ze jednak jeszcze jestem wartosciowa kobieta. a potem ucieczka od bylego by juz nie slyszec ze jestem niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a licza
sie te co chca zdradzic?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały jest ten świat...
W moim przypadku zdrada pojawiła się wówczas, kiedy czułam, że moje potrzeby nie są zaspokajane i nie chodzi mi tutaj absolutnie o seks!!! Ja chciałam więcej niż on gestów typu przytulenie, potrzebowałam kogoś z kim mogłabym rozmawiać o wszystkim i niczym a po 6 latach bycia w związku zrozumiałam, że tak naprawdę tego nie mam. W innym przypadku zdrada była spowodowana odległością...bliżej był ktoś z kim mogłam wyjść na spacer, kogo mogłam przytulić gdy tylko miałam na to ochotę a nie czekać, aż "on" w końcu będzie miał wolne i przyjedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie można udzielić jednoznacznej odpowiedzi ,niewierność zdradzającego jest podyktowana różnymi pobudkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puszyściutka
Ja myśle że napewno nudą w związku.Ja np.mam już pomału wszystkiego dość! ciągle to samo! Taki sam sex,no a poza tym on jest sporo starszy ode mnie i poimo tego ,że mamy 4 letnie dziecko myśle o zdradzie,a raczej o tym żeby sobie kogoś poszukać takiego faceta normalnego do kochania ,rozmawiania i śmiania się !!! Pomimo tego ,że jestem kobietą niezależną finansowo narazie tylko o tym myśle.To już długo nie potrwa=nasz związek-hmmm.... Ale się rozpisałam...ale to tak od serca było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×