Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tschayah

rude wlosy jaka sukienka

Polecane posty

Gość tschayah

Jaka sukienka pasuje do rudych wlosow? Chodzi mi o kolor. Mam jasna karnacje, solarium nie wchodzi w gre bo wygladalabym jak burak wiec jasne odcienie odpadaja. To ma byc sukienka na wesele, dlugosc za kolano. I jaki kolor dodatkow do tej sukienki? Mam czarne buciki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozowa, taka pudrowo-landrynkowa rozne odcienie zieleni, najlepiej jednka nasycona, wiosenna trawa wbrew pozorom- czerwien (rowniez czerowna pomadka super komponuje sie zjasna cera i rudymi wlosami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tschayah
No wlasnie ja tez w strone zieleni jestem nastawiona ale czy aby butelkowa nie bedzie zbyt ciemna? I czy czarne dodatki bylyby OK bo mam w domu czarne buciki, czarna torebke i korale i nie chcialabym kupowac nowego zestawu dodatkow bo rzadko ubieram sie w takie eleganckie ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tschayah
Dzieki za linka do tej stronki. Troche sie tam pobawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta stronka jest zajedwabista :D przypomina mi takie zabawki w dziecinstwie, kupowalo sie w sklepie papierowa lalke i ubranka w duzym arkuszu, wycinalo z papieru i przebieralo :) moim zdaniem do butelkowej, ciemnje zieleni najbardziej pasuje zloto (np lekkie sandaly z paseczkami, wisior na dlugim lancuszku albo duze kolczyki), do wiosennej zieleni bardziej pasuje biale srebro. Na twoim mijescu wybralabym czerwien, zobacz na modelkach jak ladnie rude wlosy i jasna cera komponuja sie z czerwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tschayah
a makijaz jaki do czeronwej sukienki? oczywiscie usta czerwone ale cienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba delikatne, bezowo-cieliste, zgodnie z zasada- jesli podkreslasz usta, oczy powinny byc umalowane delikatnie i na odwrot. Mozesz ladnie wywinac rzesy jakims podwijajcym tuszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tschayah
a makijaz jaki do czeronwej sukienki? oczywiscie usta czerwone ale cienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielen jest ok, ale na wieksze uroczystosci nic tak niepodkresla urody jak czerwien:) niewiele osob wie, ze rudym osobom dobrze w czerwieni. Dobrze dobrany odcien naprawde pieknie kontrastuje z cera i wlosami, ozywia i na pewno wyroznia z tlumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielen, butelkowa! jak ja Ci zazdroszcze, ze masz rude wlosy...rudowlose obojetnie co na siebie wloza i tak wygladaja zawsze oryginalnie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tschayah
mordycja---> tylko nie kropki :p kroj jest fajny i czegos takiego bede szukac. Ta zlota fajna ale za krotka i waska w biodrach Agawerka---> oryginalnie tak ale nie zawsze ladnie. W czerni wygladalabym jak trup z blada cera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta w kropki mnie tez sie nie podoba. zlota ok, ale na slub chyba lepiej cos nieco bardziej zabudowanego? tschayah- napisz, jak juz wybierzesz stroj, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tschayah
Napisze na pewno. W tym tygodniu wyieram sie na lowy po sklepach. W necie wyczailam tez sliczna sukienke z Orsaya, czerwona wlasnie z czarnymi wstawkami wiec w sumie te czarne buciki bylyby OK. Nie chce wydawac kasy na cos co bedzie lezalo w szafce bo na codzien ubieram sie na sportowo. Kusi mnie tez opcja zieleni ze zlotymi dodatkami, ale gdzie ja sie pozniej w to zloto ubiore? Stawiam wiec na praktyczne rozwiazanie. Mam nadzieje ze w centrum handlowym maja jeszcze te sukieneczki z Orsaya. Ewentualnie zielen. Dzieki dziewczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj sobie na http://domodi.pl :) mają tam dużo różnych propozycji sukienek do każdego koloru włosów. ja zawsze korzystam z tego portalu, jak szukam inspiracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym Ci natomiast poleciła kolor kobaltowy, sukienkę w tym stylu - http://shushu.pl/odziez/wrap-mesh-r***e-skater-dress według mnie właśnie rudowłose wyglądają w tym kolorze najlepiej! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli masz taką urodę podobną do mojej:) czerwony zielony(ale nie jaskrawy) fioletowy(ale ciemniejszy) w żadnym wypadku różowy (jak było proponowane co do dodatków, czarne buty ok, ale może inna torebka - kopertówka zielona, fioletowa, jak pozostaniesz przy ciemnej torebce, bo rozumiem, że specjalnie nie chcesz wydawać pieniędzy, to nie zakładaj ciemnej biżuterii, tylko kolorową, ewnetualnie jaśniejszą, ale ciekawie bedą wyglądały, np. zielone (butelkowa) lub fioletowe lub lekko orientalne kolczyki,lub w typie swarovskiego, żeby rozświetlić Ci twarz :) Makijaż jak chcesz podkreślić usta, to oczy bardzo delikatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×