Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość britnej

Czy Doda w ogole kochala Radka bo teraz jak sie rozwodza w ogole tego nie widac?

Polecane posty

Gość ona jest bardzo głupia
dumna, zawzięta i zupełnie brak jej pokory... z przykrością to stwierdzam, bo niestety, ale wiem, że mam taki sam paskudny charakter:O nad sobą trzeba cały czas pracować, ja bardzo długo walczyłam ze swoją wyniosłością i widzę, że ona jest dokładneie taka sama... dla własnej dumy i przez własną głupotę jest w stanie poświęcić nawet największą miłość czy przyjaźń będzie stała z zaciśniętymi zębami i udawała, że ją to nic nie obchodzi nawet gdyby serce miało jej pęknąć:O a w domu pewnie wyje, gdy nikt nie patrzy... ona nie dostała jeszcze od życia po dupie dlatego taka jest... mnie powoli udaje się z tym walczyć i wiem, że bardzo sie zmieniłam, a przed Dodą jeszcze niestety długa, długa droga... jej należałoby raczej współczuć, a nie krytykować ją i potępiać... bardzo dużą krzywdę zrobili jej rodzice wmawiając, że jest pępkiem świata, ale nie ma co się dziwić, że w to uwierzyła, bo kto nie chciałby być osobą docenianą, wyróżnianą i kochaną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *tysia*777
ku...a odp.....cie sie od dody. Martwcie sie sobą. To jej sprawa jaki ma charakter! Przynajmniej ona jest znana piosenkarką! Ja ją lubie! A tak wogule to doda sie nie rowodzi. Masz stare informacje kolo. Moze twoja mamusia sie rozwodzi ale nie doda gnido!! Kapujesz to? Mam nadzieje ze tak!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marvelon .
ale czemu mają sie odpierdalac od dody skoro ona sama swoje życie upublicznia? no a z twojej wypowiedzi już taka inteligencja i życzliwośc ludzka bije, ze aż strach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe idę o zakład
że tysia ma nie więcej jak 15 lat:O ludzie, jakie te dzisiejsze dzieciaki są głupie, puste, prymitywne i wulgarne:O żadnych argumentów tylko wyzwiska i na dodatek ten ubogi język:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki23
kurwa jak nie wiecie to nie pierdolcie, każdy wie że MAJDAN ja zdradza i to nie był pierwszy raz. i to juz nie jest objaw wyniosłosci czy dumy, dziewczyna już miała tego dosyć, ja nie jestem jej fanką ale kurwa co prawda to prawda, kurwiarz z tego majdana jest jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa i ty to wiesz najlepiej
z tobą majdan ją zdradzał, że taka pewna jesteś?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienia...............
dobrze mowi kiki 23 , pierwsza oficjalnie walil po rogach , to zdruga bedzie inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgkrjtglor
po pierwsze trochę kultury ludzie! po drugie, widzieliście Majdana zdradzającego żonę? Nie! Więc skąd ta pewność? Jedno zdjęcie w gazecie typu "Fakt" lub "Superekspress"? I to ma być dowód? Po trzecie i najważniejsze: nie macie do cholery swojego życia?! Zajmijcie się nim i swoimi związkami, co Was obchodzi życie uczuciowego obcego człowieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienia...............
Ale to nie trzeba zagladac pod koldre;-) Wystarczy poznac osobę , jeszcze nie znalam dziwkarza cudownie nawroconego na monogamię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa i ty to wiesz najlepiej
gienia, znasz majdana? i byłaś jego kochanką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienia...............
noooo;-) znam, bardzo dobrze , ale przykro mi do lozka z kims takim nie chadzam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wierzę że się kochali
Tylko, że Dodka troszkę się pogubiła - za dużo wrażeń jak na takie urocze dziewczę w tak krótkim czasie - odszedł Tomek z zespołu, opuścił ją manager, a teraz jeszcze te fochy z Radziem. Mam nadzieję, że ona sobie to wszystko jeszcze ułoży, żeby tylko nie skończyła jak Britney... bo na łyso to chyba będzie jej nie do twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam przeczucie ze doda czekala tylko na pretekst i nie chodzilo tu o zdjecie bo widac bylo ze radek za ni a lata jak ogonek tylko ona sie nim znudzila a nie chciala zle wyjsc w opinii publicznej wiec poczekala na wlasciwy moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *tysia*777
Ku***a a co was ona obchodzi! A widzialam ostatnio w TV ze doda zdaje prawo jazdy i ona jest z radkiem bo ona nawet mówil ze jest z nia szczęsliwy! wiec nie pie******cie mi tu poj****bych bredni ok?? A tak apropo nie mówcie ze mam ponizej 15 lat bo nawet nie wiecie. Mam 23 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYSIA co TY
taka agresywna, nikt CIE dawno nie bzyknął czy co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesssus masz aż 23 lata
????????????????????? w takim razie jeszcze grzej:O już nic z ciebie nie będzie:O wyrazy współczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami mam wrażenie że Dodek
jest bardzo wyrachowana i złośliwa - tak jak ostatnio w TVN - miała w oczach tyle jadu; najfajniej wygląda w sesjach zdjęciowych -tam nic nie mówi, ładnie się uśmiecha i wtedy ją bardzo lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejj Tysia ....
te odcinki byly krecone juz jakis czas temu kiedy jeszcze miedzy doda a radziem bylo ok, tak ciezko ruszyc mozgownica??:O, teraz doda sie rozwodzi zreszta sama to powiedziala w ddtvn wiec nie pyskuj mloda....a reszta jest sprawa dody tylko ona jedna wie co tak naprawde sie stalo wiec nie warto tracic czasu na glupie domysly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam was
w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO TY RADZIU
Przesrane masz, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie sklada że doda
powiedziała publicznie że sie rozwodzi ija to widziałam i słyszałam w tv :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO tak się składa że doda
i co? wydaje ci się, że doda specjalnie do ciebie, tak indywidualnie wygłosiła ten komunikat?:O przecież wszyscy to widzieli i słyszeli:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie sklada że doda
moze i widzieli. W takim razie dlaczego niektorzy piszą tak: 1) cyt: "A tak wogule to doda sie nie rowodzi. Masz stare informacje kolo. Moze twoja mamusia sie rozwodzi ale nie doda gnido!! Kapujesz to? Mam nadzieje ze tak!!" 2) cyt: " A widzialam ostatnio w TV ze doda zdaje prawo jazdy i ona jest z radkiem bo ona nawet mówil ze jest z nia szczęsliwy! wiec nie pie******cie mi tu poj****bych bredni ok??"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytr
podobno radek ja zgwałcil i ma dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez slubu nie bylo
wiec ten rozwod to po prostu do widzenia i kazdy idzie w swoją strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×