Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przezroczysta87

luksusowe-czy takie kosmetyki naprawdę są warte swojej ceny?

Polecane posty

Gość przezroczysta87

mam na myśli diora,chanel itp.drogie kosmetyki.czy naprawdę są takie rewelacyjne i warte tych pieniędzy?zapraszam do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem bo pare razy przejechałam się na takich drogich kosmetykach. Teraz używam tanich a bardzo dobrych z Fabrlica i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość billbowaa
Nie dostaniesz jednoznacznej odpowiedzi-to,ze ktos przejechal sie na jakims produkcie Diora czy Chanel nie oznacza,ze cala marka jest do dupy. Osobiscie uzywam kilka produktow danej firmy i sa nie przegłosowana -zajebiste po prostu.Fakt jest jednak taki,ze ceny sa przesadą.Ale tylko w naszej Polsce i na tle naszych zarobków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrzucanie pieniędzy
Błyszczyki Diora są dobre, tusze Chanel są rewelacyjne, ale prawda jest taka, że podobny (identyczny) efekt uzyskam przy pomocy błyszczyka za 50 zł, czy tuszu w tej samej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy jakie. Próbował ktoś może kosmetyków wegańskich Arbonne? Wiem, że ich ceny są wysokie, ale mają bardzo dobre opinie. Wiele osób ich chwali. Poza tym zaciekawiła mnie ta propozycja http://www.rekowska.com .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmetyki Arbonne nie mają wcale takiej dobrej opinii. Wystarczy odwiedzić blog TOKSYCZNA KOSMETYCZKA. Wpiszcie sobie w google ARBONEE? STANOWCZE NIE. Zobaczycie co zawierają te drogie kosmetyki i przy okazji sprawdzicie pod postem jak konsultanci tej firmy obrzucają błotem autorkę wpisu za obnażenie prawdy o tych "wspaniałych" kosmetykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×