Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chinguetti

szerokie biodra - temat do rozmowy z podtextem -

Polecane posty

Gość katiiie
ale może przez cm w pasie a nie w biodrach..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Szukam po necie pewnej dziewczyny, która bardzo mi się podoba :love:. Jeśli możecie pomóc będę zobowiązany. :help: http://fundir.org/gallery,szerokie_biodra,776,0,0.html Kontakt do mnie: arkadiusz.now@poczta.fm Naprawdę mi zależy i na 100% się odwdzięczę. PS. Może ktoś ją zna na przykład. Albo (gdybyście chcieli coś zrobić dla nieznajomego) to moglibyście wysłać do znajomych parę e-maili (może oni znają), zawsze to jakieś prawdopodobieństwo. A i (w co bardzo wierzę) proszę napiszcie do mnie, że sieci zarzucone i co chcecie w zamian. :-) Z chęcią się odwdzięczę. I jeszcze jedno. DZIEWCZYNY!!! Nie przejmujcie się tak szerokimi biodrami. Lepsza kobieta z szerokimi biodrami niż z bezdupiem, czy z chłopięcą sylwetką (tzw. wtyczka do kontaktu, czy popularnie gazela). Kobiety chcą facetów barczystych, a faceci kobiet szerokich WŁAŚNIE w biodrach. :jupi: A i jeszcze jedno. Mowa ciała kobiety to sztuka (facet może co najwyżej poprawić krawat, spocić się, zaczerwienić, albo zaniemówić), subtelne, delikatne ruchy ciała (w szczególności bioder), spojrzenie, głos, to wszystko odpowiednio zastosowane doprowadzi każdego faceta do białej gorączki. Pozdrawiam Arkadiusz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kola999
He, he. Ja też mam wymagania co do facetów: najwyżej 172 cm, blondyn, niebieskie oczy, świetna sylwetka, inteligentny i bogaty ;)) A biodra może mieć nawet i szersze, byle tyłek zgrabny :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealna różnica
między talią a biodrami powinna wynosic 30 cm. Jest to dowód na odpowiednią ilość estrogenów w organiźmie kobiety, co z kolei wskazuje na jej dużą płodność. Faceci podświadomie wybierają właśnie takie pełniejsze kształty. Typ androgyniczny, czyli wąskie biora i brak wcięcia w talii sugerują, że kobieta wytwarza zbyt dużo androgenów przez co jej płodność może byc zaburzona. Kobiety takie zwykle mają szczupłe nogi i skłonności do tycia w pasie - jest to tycie typu męskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąz tez uwielbia własnie takie kobiety :) i nigdy nie myslałam tego zmieniac ;) Pozdrawiam wszystkie pełniejsze dziewczyny 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×