Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chinguetti

szerokie biodra - temat do rozmowy z podtextem -

Polecane posty

Gość chinguetti

Pamiętam jak byłem nastoletnim chłopcem a potem dwudziesto i wyznawałem zasadę im szczuplejsza tym piękniejsza. Teraz ( zmądrzałem ) mam po 30 i uwielbiam kobiety pełniejszych kształtów a pupa mi być krąglutkie biderka szerokie z wcięciem w pasie. Pozdrawiam wszystkie Panie a szczególnie kobiece Wrocławianki PS podwójnie mocno pozdrawiam szczególnie wolne Panie jak ja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to_tez_sposob
Pewnie teraz nie opedzisz sie od propozycji :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zrozumiem nigdy
w zyciu nie chciałabym miec szerokich bioder .kobieta wtedy wyglada jak szafa trzydrzwiowa.Mam kolezanke ktora ma taka budowe,gora szczupła ,doł okropny,te dupsko,rtte nogi,uda ,okropienstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zrozumiem nigdy
chinguetti a facet powinien miec co najmniej 185 cm wzrostu,długiego penisa tak ok.23 cm no i grubego.Pupe powinien miec kształtna,okraglutka.miesnie wyrobione oby nie tak jak ci co cwicza kulturystyke.powinien byc lekko opalony,pachhnacy markowymi perwumami,byc modnie ubrany wtedy moze napisac,ze a pupa mi być krąglutkie biderka szerokie z wcięciem w pasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinguetti
Wiesz co ja myślę – że prawdziwa kobieta zawsze powinna być subtelna słownictwo jakim się posługujesz sugeruje mi ze daleko Ci do subtelności czyli do kobiecości nie wspomnę że piszesz ma forum o swojej koleżance. Swoje zdanie opinie poglądy trzeba mieć i trzeba się ich trzymać ale wypadało by je godnie prezentować – a to co ty uskuteczniasz to zwykła pyskówka – Twój wlasny NICK - nie zrozumiem nigdy - jest kwintesencja Twójego charakteru. Pozdrawiam elektorat PIS i LPR ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zrozumiem nigdy
chinguetti a nie przyszło Ci do głowy,ze nick jest taki bo udziwlałam sie w innym temacie.A co do słownictwa to bułke przez bibułke a ch..w obie rece.Po co mam udawac jakas lale,ze ę,ą.Wiele kobiet tak udaje,ze sa niby takie sa subtelne.Gdybys pracował z kobietami i to w roznym wieku to dopiero byys poznał nature kobieca,ze kobiety nie sa swiete w słownictwie i w czynach a te co udaja to sa najgorsze.Tobie brakuje meskosci,bo zamiast z kobieta przebywac to siedzisz przed kompem :-)A co mojej kolezanki,z eobrabiam jej pupe to niestety i ona mi obrabia.Wskaz mi w swiecie chociaz jedna osobe obojetnie jakiej płci ktora nie plotkuje na temat innych osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chinguetti - nio to chyba mialabym u Ciebie szanse ;) Problem w tym ze robie wszystko zeby to zmienic. Pomsyl, jesli kobieta ma okraglutki tyleczek i bioderka to czesto przy tym ma tez okraglutki nozki ;) - a wtedy nie powinna pokazywac sie w mini :( A Wy (mezczyzni) to tak kochacie :D! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinguetti
Kolezankę ,, nie zrozumiem nigdy '' pozdrawiam serdecznie milego spokojnego dnia zycze. I prosze o wiecej tolerancji i pogody ducha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinguetti
@ lenchen nie uogólniaj ;-) Ja osobiście wole długie suknie lub do kolan a mini ymm Tak nie wiele kobiet dobrze wygląda w mini a tak wiele je nosi Masz racje ze do mini to sylweta nogi musza być przysłowiowo idealne. Coz moge powiedziec trzeba sie ubierac stsownie do swojej sylwetki .... :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkakak
Przysłowiowo idealne - i to ten subtleny gentelnem, co go oburza barwiejszy język. Gościu, naucz się mówić po polsku, a potem pouczaj innych. Poza tym, wiesz, ocenianie kobiety po tyłku... uppps... przepraszam po pupce, pupci, pupusi, to nie jest że tak powiem świadestwo szczególnego wyrafinowania umysłowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guess
nie uogolniam :) ---> stwierdzam fakty :D Lubisz dziewczyny w dluzszych sukienkach ?!?! He? jestes tego pewien...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terere
...o np taka JLo ,,po prostu super ja jej zazdroszczę,pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taka figurę,jest to trochę kłopotliwe przy kupowaniu ubrań,ale poza tym nie mam z tym większych kompleksów. Mojemu mężowi się podoba. Pozdrawiam chinguetti. Dzięki takim facetom jak ty nie mam kompleksów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam szerokich bioderek, ale uwazam ze to ejst naprawde kobiece, ale tylko wtedy jesli kobieta ma tez proporocjonalnie duzy biust, plaska kobieta z duzymi biodrami nei wyglaad juz tak atrakcyjnie, pozdrawiam wszystkich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leszekrac
A ja marzę o puszystej , uśmiechnietej przyjaciółce, Racibórz i okolice mail cdn00@poczta.onet.pl< br /> Uwaga! po cdn są cyfry zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka jedna
Z wypowiedzi powyższych wynika więc że są różne gusta, jednym podobają się szczupłe kobietki innym o trochę pełniejszych kształtach a jeszcze innym puszyste :) i to jest wspaniałe. Nikt więc nie powinien popadać w kompleksy odnośnie swojego wygladu ani byc krytykowany za swoje gusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekumata*
chinquetti - podoba mi się to, co napisałeś, a zwłaszcza sposób, w jaki to napisałes i jak bronisz swojego zdania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Columbus
Dzien Dobry/Wieczör,moze kto zauwazy to co napisze a z tego wyniesie mysle albo potwierdzenia albo i wskazuki: a wiec zapraszam do Genetyki i Psychologi dalej idåc Statystyki na temat rozwodow,spöjrzcie nasiebie i sie zrozumcie i rozmawiajcie o tym zeby sie zrozumiec od podstaw a nie na zasadzie wyrobionych i nauczonych masek,szkoda ze wiedza nie moze isc w genach mieli bysmy juz wtedy raj na ziemi... pomyslcie podejdzcie do siebie jak do siebie samego wszyscy Polacy/Polki , (/takie same dzieci bawiå sie najlepiej) zamast nergacji racjonalna logiczna dyskusja ze zrozumieniem obydu plci-nikt nie jest lepszy,nasze geny nam dyktujå w duzej mierze spojrzenie na plec przeciwna. Pozdrawiam wszytkich i zycze wszytkim milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Columbus
PS aha , jescze jedno jak facet to i facia jak kobiete to meszczyzna,jak chlop to baba itd ,facet kojarzy sie jak bawol do robiebaia pieniedzy dla krolewny egoistki... odczucie takie nie jedna osoba ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość men_at_work
Szanowne Panie (i Panowie ) : Szerokie biodra , wcięcie w talii i zaokrąglone kształty są jednym z najważniejszych cech KOBIECEGO wdzięku i urody (choć uważam za najważniejsze by miały poukładane w głowie ) . Nie jest to powód do zmartwień , a raczej do dumy . To właśnie wasze KOBIECE kształty czynią Was pięknymi w oczach mężczyzn . Nie przejmujcie się zdaniem innych Pań krytykujących te cechy , bo im z natury rzeczy ma się podobać MĘSKI typ budowy ciała . Co do Panów którym taki typ figury się nie podoba : nikt was nie zmusza do do zalotów do kogoś kto wam nie odpowiada . Może przy tym urażę niektórych z nich ale jeśli kogoś pociągają kobiety o chłopięcej budowie ( wąskie w biodrach , pozbawione krągłości ) to może świadczy to o nieokreślonej do końca orientacji seksualnej , lub braku dojrzałości ( jeszcze nie mężczyźni , dopiero chłopcy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często sie spotykam z taką opinią,że faceci pod 30stke wolą jednak kobiety takiej budowie i w sumie sie nie dziwie.Młodzi daja sie poniesc modzie i wzrocom kreowanym przez TV i prase a kazdy wie,ze kobieta musi miec kształt.(i nie mówie tak tylko dlatego ,ze sama mam szerokie;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuporkova
Ja też mam taką budowę: 58 cm w talii, a biodra szersze i zaokrąglone. I co? I jakoś mężczyznom się nie podoba, bo od zawsze jestem sama. Guzik prawda, że lubią kobiece kształty. Moje bardzo szczupłe koleżanki, wręcz chude są w fajnych związkach, zaczynaja sobie planować przyszłe życie, a ja głodze się juz od miesiąca, troche schudłam, ale kształty mi się nie zmieniły, bo taką mam budowę, że rozstaw bioder mam szeroki. :( W dodatku jestem niska 155 cm i już zawsze będę sama, bo z takim wyglądem nikomu się nie podobam. Mogę być co najwyżej koleżanką. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszek_rac
hej "stuporkova" Mnie z takimi kształtami bys się bardzo oj bardzo podobała!!! i wielu facetów ma podobne gusta:) pozdrawiam chetnie Cie poznam leszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Columbus
D.D./W. Wyzsze obcasy i juz 1.60 m .(Sa tez operacje na zwiekszenie dlugosci nog). Kobiety o meskiej budowie nie sa mesczyznom w glowie, chlopcom moze tak ale dojrzewajac zmieniaja smak... Kobiety ktore szukaja u meszczyzny pieniedzy koncza w samotnosci i nedzy... Materialistyczne lale jezdza na cymbale... itd. Ps Jedzcie witamine B17(=antyrakowa) pozdrawiam wszyskich i zycze milego dnia/wieczoru "Planeta X z you tube"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiiie
no proszę, jakie poruszenie wywołał ten temat :) mi się on akurat bardzo podoba :P długo, bardzo długo nie lubiłam swoich kobiet, ale tak jak mężczyźni dojrzewając zaczynają je lubić (jak piszesz), widocznie i kobiety muszą dojrzeć, by je zaakceprować ;) i zrozumieć, że jest to atutem :) i niekoniecznie jest tak, że szersze biodra = grube nóżki, ja akurat takiego problemu nie mam :) aa i jeszcze :> nie rozumiem skąd to poruszenie naprawdę :P gdyż ten post akurat nikogo nie obraża, wyraża tylko opinię autora, który to chciał się nią podzielić i może podbudować trochę dziewczyny/kobiety o takich kształtach, gdyż wszyscy/wszystko wokół wmawia im, że wyglądają źle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiiie
nie lubiłam swoich 'bioder' oczywiście miało być, a nie 'kobiet' ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiiie
i naprawdę faceci nie kierują się w wyborze dziewczyny wyglądem, na początku zwracają uwagę, gdyż ładna, zgrabna dziewczyna wzrok przykuwa (ale przede wszystkim ZADBANA) - nie ma to wpływu na to, czy facet się zakocha, czy nie mowa oczywiście o dojrzałych związkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80 cm
pas i 102 biodra ,czuję się gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×