Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja ty my wy ona

Tanie dzwonienie z UK do Polski!Bardzo proszę o radę.

Polecane posty

Gość ja ty my wy ona

Witam! Mam pytanie. Jakiego teraz wysyła się smsa by móc tanio telefonować do Polski na stacjonarny z komórki o2 na kartę? Wiem, że wysyła sie jakiegoś smsa, ale o jakiej treści i pod jaki numer? Czy jeśli już wcześniej został wysłany sms i te minuty darmowe się wyczerpały, to czy trzeba wysłać takiego samego smsa, czy trzeba innego i można korzystać z innego darmowego numeru? :) Moje pytania są może dla Was głupie, ale to dla mnie bardzo ważne, ponieważ od kilku dni nie mogę się skontaktować z ukochanym :( Błagam o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ty my wy ona
albo niech ktos poda tani numer, jaki się używa po wysłaniu esa o treści QPDN na nr 81616?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ty my wy ona
Bardzo proszę o radę :( Błagam. Wiem, ze jest dużo osób, co z tego korzysta. Bardzo mi na tym zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ty my wy ona
Podnoszę :) Może ktos zauważy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ty my wy ona
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ty my wy ona
Chodzi mi o tego smsa, by mieć darmowe minuty? Jakiego to się smsa wysyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ty my wy ona
poproszę o radę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdo_Nim
Daj to pytanie na ogolnym, tam szybciej otrzymasz odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przez jajaha można z domowego
na domowy dzwonić za darmo po pół godziny dziennie. (Tylko trzeba uważać, żeby nie przekroczyć tego pół godziny, bo wtedy jest płatne. Na początek dostajesz pół euro. Jak się zagapisz i to pół euro wydzwonisz, to musisz doładować konto, żeby móc dzwonić znowu.) Ja tak dzwonie do przyjaciółki do budki telefonicznej. Niestety ciagle się zmieniają przepisy. Kiedys dawali limit 1godzina, potem nowym urzytkownikom 45 minut, teraz dają tylko te pół godziny. Kiedyś po pół godzinie rozmowa sie urywała i nic limit się nie zużywał. Teraz nie informują i pieniadze lecą. Zaleta - płaci się tylko przeewem z banku. Nie masz kasy - nie dzwonisz. Nie mają możliwości doliczac nic do rachunku telefonicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przez jajaha można z domowego
Obie osoby muszą sie zarejestrować i obie co jakis czas dzwonić. (Praktycznie jedna osoba musi przez internet włączć raz jedno konto raz drugie ;) ). Klikasz zadzwoń i telefon dzwoni u Ciebie i u osoby z ktorą chcesz rozmawiać. Kiedys jak sie wydzwoniło limit - zakladało się nowe konto na innego mejla. Teraz na jeden numer telefonu tylko 1 konto można założyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
084444 620 620 kiedys ten nr pobieral z karty 2p za minute ale teraz jest wiecej chyba z 5p. ja mam abonament i darmowe minuty. jak dzwonisz przez ten nr to sciaga z darmowych minut wiec nic nie placisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×