Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayuri

gadu, gadu, gadu

Polecane posty

a niby co wie ten pomarańczowy stwór? dziewczęta- od dzis pomarańczowych tu sobie nie życzymy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle Basieńko co u Ciebie ? u nas upalnie i burzowo dzień spędzony z rodzinką:P fajowo ogólnie iwone😘 k***😘 i wszyscy przychylnie nastawieni🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zgarnęłam stronnicę :P pomarancze są zgniłe i zgorzkniałe....nie słuchajmy ich ... to pokój rozmów \"czarnych nickó\" :):D może załóżmy taki hihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie od 3 dni słońce z zachmurzeniem na przemian, potwornie duszno czasami, ulewy i burze - dwa dni temu był horror :( Sayuri - pomarańcze tak mają :) spoko - nie jedna z niewiadomych przyczyn po mnie pojechała - co zapamiętałam najbardziej? hmmmmm chyba to że "moja córka, która chodzi do pierwszej klasy SP lepsze wiersze od ciebie pisze" - nieźle ....... spłynęło po mnie wprost do ścieków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sayuri 👄 acha👄 k***👄 Nareszcie normalny wieczór i babki się odezwały więc nocna zmiana rozpoczęta U mnie pogoda cały dzień piękna słoneczko dawało nie żle czadu a na burze się nie zbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dziś za szybko buuu mało zrobiłam bo wieczorkiem spacerowałam. pogoda cud- miód !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tylko wam pozazdrościć - u mnie zaczyna grzmić :( buuuuu mam fioła na tym punkcie - przyznaje! boje się burzy :( ewakuacja sprzed komputera rozpoczęta - zmywam się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-aha- konsultowałaś sie dziś z siorką w sprawie domniemanego trola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to prosze o temacik???? O czym będzie dziś gadu gadu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś to mnie już raczej sie pożegnac wypada niestety. ale wiecie super,że sie zleść udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra laseczki- na mnie pora jutro o 6 srebrny rumak ( PKP) pogna mnie na wygnanie. ostatnie 2 tyg walki... trzymajcie kciuki bo mam egz we czwartek buziaki dla Was i dla maluszka- J. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj piątek
??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sayuri 🖐️ Jak tam na wygnaniu co ciekawego Cię spotkało???? Dziś nie wypaliły mi zajęcia fitness specjalnie zamieniałam się w pracy a laska odwołały myślałam że pojeżdzę wzamian na rowerku ale zimno jak nie wiem co. No i tak został mi komputer szkoda że nie działa odchudzająco hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!!! Na wygnaniu było fajnie , bo wtorek- środa mieliśmy juwenalia ( we wtroek wróciłam o 5 rano do akademika :D) a dziś 5 dostałam :D no ale spałam 3 h :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem mega padnięta, bo dziś zaraz po wygnaniu układałam zajęcia z dzieciakami na jutro i plan zajęc na sierpień, bo będe z kolezanka prowadzić letnią świetlicę- coś jak półkolonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu tak puściutko???? Idę zmyć make-up, zrobić tea, jakiś jogurcik i sprawdzę kto się na nocną zmianę pojawi.Dziś musze popracowac dłuuuugo :9, bo w weekend baluję na 2 dniowym weselichu ( ale mam ekstra kreację ;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i w samotności kładę sie do łóżeczka. Nikogo na zmianie, nie było??? skandal. dobranocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze z okazji Dnia Dziecka, wszystkim Wam i samej sobie, życzę dużo uśmiechów kolorowych jak tęcza, radości z drobnych rzeczy i zadziwienia światem tak, jak to zwykło czyńić maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzątam, krzątam się i randkuję z Michaelem Buble, ktoś się dołącza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×