Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boso albo w japonkach

facet w japonkach

Polecane posty

Mi nie podobają się mężczyźni w japonkach, tak jak Ci z pomalowanymi paznokciami, nażelowanymi włosami czy spaleni na solarium :O A przepraszam bardzo, Niania22 czy japonki to jedyne męskie odkryte obuwie? :O Poza tym, co z tego, że za granicą tak robią? Czy Niemcy czy Amerykanie muszą być autorytetem? Bo mają więcej pieniędzy? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze - napisalam, ze \"mezczyzni chodza w klapkach\". Nie mam na mysli jedynie japonek, chociaz te sa najbardziej popularne. Po drugie - mysle, ze takie klapki, japonki, czy inne cuda nie sa drogie, wiec chodzenie w nich nie swiadczy o pelnym portfelu! \"Kto ma klapki, ten bogaty\"? Bzdura. Po trzecie - mysle, ze inne narody powinny byc w niektorych kwestiach autorytetami. Tak, jak od dawna sie w nie zapatrujemy - pijemy Coca-Cole, nosimy buty Nike, itd. A skad to sie wzielo? Czyz nie z Wielkiego Zachodu, ktorym nie mozemy sie nasycic? Wlasnie chodzenie w pelnym obuwiu w lecie swiadczy o tepym nasladowaniu mody zachodniej - \"mam oryginalne buty, wiec musze sie nimi nachwalic; nie wazne, ze jest goraco i stopa mi sie poci - wazne, ze wszyscy patrza\". Nie jest tak? Tak bardzo chcecie byc modni, \"zachodni\", ze niedlugo bedziecie chodzic w futrach w upal, bo to MODNE, Z AMERYKI, TAK PARIS HILTON CHODZI. Niech kazdy chodzi tak, jak mu odpowiada. Czy mezczyni nie moga nosic klapek, bo komus tam przeszkadzaja ich wlosy na nogach? A co powiecie, drogie Panie, na to, ze kiedys kobiety musialy w upal chodzic w ciezkich sukniach, z kapeluszami na glowie, nawet w REKAWICZKACH? Taka moda paryska. Tez chcialy byc piekne, a nikt nie myslal o tym, ze one sie zwyczajnie poca i po calym dniu takiego paradowania byly smierdzace, zmeczone. A co powiecie o gorsecie? Zyjemy w XXI wieku i mysle, ze juz czas skonczyc ze schematami, ze kobiecie, lub mezczyznie cos nie wypada. My juz mozemy nosic spodnie (co bylo zakazane i obrazalo kobiete), mozemy nie nosic stanikow (pamietacie palenie biustonoszy w Stanach, bodajze w latach 60-tych?), mozemy glosowac i uprawiac seks tak, jak nam sie podoba (lacznie ze stosowaniem srodkow antykoncepcyjnych). Dlaczego mamy zabraniac tego mezczyznom? Nie wypada? Wstyd? But, jak kazdy inny - przewiewny, wygodny. Ehh, chcecie byc tolerancyjni, opowiadacie sie za antysemityzmem i uczestniczycie w paradach gejow i lesbijek, a czepiliscie sie biednych butow! KLAPKOWYM ZAZDROSNICOM MOWIMY NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z waszych gadek wynika, ze facet w jaopnkach to tragedia, moda kultury hip hop tez tragedia, za to jak 25-letnia babka ubiera sie w emo punk to wszystko jest ok . nie moda a styl sie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! a mi bardzo podobają się faceci w japonkach :) do tego fajne jasne jeansy :) hi hi albo jeszcze w rybaczkach ojej szkoda tylko że moja miłość nic z tego nie nosi:( ale japonki +facet=naprawdę świetne zestawienie ;) pozdrawiam wszystkich mężczyzn w japonkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do boso albo w japonkach stary nie stresuj sie tym,ja tez chodze bo lubie bo mie jest wygodnie i mam gdzies co inni o tym mysla, dresiwo i prostota niech sie kisi latem w zapoconych butach i skarpetach do kolan.. a boso, tez zajebiscie jest hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli Ci się japonki podobają
jeśli Ci się japonki podobają i Twojemu partnerowi to nie przeszkadza, to możesz nosić :) Ja jestem tolerancyjna. Akceptuję wszelkie mniejszości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wir wollten nur reden...
Jak Ci wygodnie to je nos , jak dla mnie zaden problem . Boszesz ludzie przestancie juz tak ograniczac tych facetów. Pozdrawiam Cię autorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×