Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karola 11

TRÓJKĄT

Polecane posty

Gość karola 11

witam ! od jakiegoś czasu w czasie wspóżycia gadamy sobie z mężem jak to by było z tą trzecią osobą w łóżku . czy ktoś ma doświadczenia realne w tym temacie ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podoba Ci się ten pomysł, czy jesteś na etapie \"pożyjemy - zobaczymy\"? ;) Myślicie o kobiecie, czy o mężczyźie jako o osobie trzeciej? Raz z mężem zaprosiliśmy kobietę do trójkącika, ale to było na zasadzie, że on jej nie dotykał ani ona jego, tylko ja kochałam się z nią i z mężem jednocześnie. Było fajnie, ale na jednym razie się skończyło, bo jednak wolimy troszkę inne konfiguracje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola 11
wolałabym drugiego faceta !!! bo nie jestem bi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Twój facet jest bi? :D Może pewniej będzie w czworokącie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Twój facet też się na to zgadza? Raz też nam się zdarzyło zaprosić faceta...Wyglądało to tak, że w zasadzie nie wiedziałam o tym, ale domyślałam się, że mój mąż coś szykue na wieczór. W pewnym momencie zawiązał mi oczy i nagle usłyszałam jak ktoś wchodzi do pokoju i poczułam, że dotyka mnie jeszcze ktoś oprócz mojego męża:) Z dotyku i zapachu wiedziałam, że to facet:) On mnie tylko pieścił, nie kochał się ze mną. To było zarezerwowane tylko dla mojego męża. Jednak to był jeden z najbardziej niezwykłych wieczorów jakie przeżyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka co chciała ukrasc słonce
Ja to robiłam i bez rewelacji bp 3 była babka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola 11
mój facet nie jest bi , po prostu chce z drugim robić mi "dobrze "!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka co chciała ukrasc słonce
Generalnie ameryki nie odkryje ale.. dla faceta jest lpiej jak sa dwie babki a dla babki jak jest 2 facetów 4 rece moga zdziałac cuda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola 11
jesteśmy z trójmiasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantasta33
A ja bym chętnie zaprosił faceta który by ze mną pieścił moją żonke ale ona się nie chce zgodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceta do kobiety którą kocham bym nie dopuścił ona nie dopuści żadnej laski, nawet na niewinne igraszki (choć namawiam) Takie atawizmy już mamy, terytorializm łóżkowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey mam ochote na trojkat z moim facetem niesamowita ochote na seks z kobieta i z nim, ogolnie ostanio mam ochote na kobiety ale on chyba nie jest zdecydowany boi sie ze mnie utraci a ja powiedzialam ze to bedzie bez jakichkolwiek wyrzutów. Proponuje mu druga kobiete a on sie boi ze z nia odejde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×