Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość next year maturzysta

KOREPETYCJE Z ANGIELSKIEGO

Polecane posty

Gość gość
Marketing SZEPTANY! Ktoś się jeszcze nabiera na to? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak samo uczyłem się angielskiego i nie płaciłem za korepetycje bo takie kursy dają właśnie podobne możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po co podbijacie temat z 2007 roku? Założycielka już daawno zdała maturę i pewno skończyła studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak samo uczyłem się angielskiego i nie płaciłem za korepetycje bo takie kursy dają właśnie podobne możliwości. xxx Nie zgodzę się. Nauka z nauczycielem w systemie 1 na 1 zawsze będzie bardziej efektywna niż jakiekolwiek kursy czy nauka w grupach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, jak masz prywatnego nauczyciela to program zajęć jest dopasowany konkretnie do twoich potrzeb i poziomu, a nauczyciel skupiony tylko na tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelka188
A co myślicie o korepetycjach z angielskiego http://edun.pl/ Zastanawiam się właśnie jak znaleźć najlepszego korepetytora, żeby odpowiednio zdać maturę i potem dostać się na studia... zależy mi na tym, aby dobrze trafić, by pieniądze nie poszły na marne. Wiadomo – trzeba się przyłożyć, ale od korepetytora też zależy niemało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość browikk
próbowałam z korepetycjami, ale nie dla mnie chyba taka nauka. Jednak porównując z nauką w szkole językowej to szkoła dała mi lepsze efekty. Zapisałam się do pi school na angielski i lektor fjanie motywuje grupę, tłumaczy, kładzie nacisk na wymowę, w grupie mamy scenki i jest efekt. Zajęcia odbywają się regularnie a nie jak korepetytorka mi odwowływała co chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ekstra sprawa. W końcu się nie będę musiała po jakichś oeliksach ogłaszać, tylko tu sobie zrobie profil nauczyciela. Dziena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakościowo jak tam mają z nauczaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakościowo super. Sama tam uczę to wiem XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidia

Najlepiej zarabiać na korkach zakładając profil na angielskiprywatnie, napływ uczniów gwarantowany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wer82

polecam naukę języka angielskiego przez skype. Moim zdaniem warto. Z własnego doświadczenia polecam www.linguaboutique.pl :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Tez chciałam wykupić korepetycje dla syna ale nie kalkulowało mi się to bo jeszcze trzeba było dojeżdżać dlatego zdecydowałam się na lekcje online z TUTLO i jak narazie jest ok , zobaczymy jak będzie później .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania
Dnia 15.09.2019 o 08:45, Gość Ania napisał:

Tez chciałam wykupić korepetycje dla syna ale nie kalkulowało mi się to bo jeszcze trzeba było dojeżdżać dlatego zdecydowałam się na lekcje online z TUTLO i jak narazie jest ok , zobaczymy jak będzie później .

Można wypróbować sobie jakos ta szkole ? Są lekcje próbne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

Tak w tutlo masz możliwość bezpłatnej lekcji, można sobie w ten sposób sprawdzić czy taka metoda nauki będzie odpowiednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joolka8

Zdecydowanie Tutlo polecam. Fajnie, uczę się kiedy chcę w ciągu dnia albo po pracy albo przed pracą. Cenowo fajnie wychodzi, a ja mam mega komfort nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulllka

Czy w Tutlo jakąś lekcję próbną można wykupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Jestem tegoroczną maturzystką i od 2 miesięcy uczę się z kursem ENLINADO. W ciągu tego czasu zrobiłam duże postępy, metoda nauki z tym kursem pozwoliła mi polubić naukę języka. Żaden nauczyciel języka angielskiego nie zmotywował mnie do nauki jak ten kurs. Darmowe lekcje z kursem w poniedziałki pokazały mi, że ja też mogę nauczyć się języka. Warto uczyć się angielskiego w domu potwierdzam. 🙂🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie korzystam z korepetycji online u Pana Michała Świerada i serdecznie mogę polecić :) Dużo mi dają, a dzięki temu, że są online łatwiej się zmotywować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×