Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malae5

Książeczka zdrowia - SANEPID

Polecane posty

Posiadam ksiazeczke zdrowia. Badania kalu robilam 4 lata temu. Teraz chcialabym pojsc do pracy zwiazanej z zywnoscia i ponownie poszlam do Sanepidu robic badania. Zastanawia mnie co ile trzeba je robic. Czy moja ksiazeczka stracila juz waznosc? Dzisiaj otrzymalam wyniki badania i okazalo sie, ze jestem zdrowa. Jednak nie dostalam zadnego wpisu do ksiazeczki (poprzednio mialam wpis). Poinformowano mnie, ze mam isc do lekarza medycyny pracy. Czy wystarczy isc do swojej przychodni? Co jeszcze potrzebne mi bedzie do tej ksiazeczki? Pytam, bo poprzednim razem nie mialam takich klopotow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupa*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktotak*
Niepotrzebnie powtarzałaś, to badanie robi się raz na całe życie. Inne badania okresowe (jak sama nazwa wskazuje) trzeba robić co jakiś czas, ale tego nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badanie kalu na nosicielstwo robi sie tylko raz w zyciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeee
tak, własnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super, stracilam 40 zl :( A co jeszcze potrzebne mi jest do takiej ksiazeczki? Poprzednim razem nie bylam u lekarza, wiec teraz chce juz miec wszystko zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisztala
musisz isc teraz tylko do lekarza ktory ma uprawnienia lekarza medycyny pracy, za jego podpis sie rowniez placi-do 30zl mysle, bo ja za to nie place bo moj lekarz rodzinny ma takie uprawnienia i podpisuje mi za darmo. i taki podpis jest na rok, co rok chodze i znowu mi podpisuje, a kal jak juz wiesz jest juz na zawsze, chyba ze zachorujesz na te choroby ktore wymianiane sa w ksiazeczce to wtedy zabieraja ci ksiazeczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za odpowiedz :) W pon lece do lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apell
a ile kosztuje wyrobienie takiej książeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaplacilam chyba 42zl + koszt samej ksiazeczki, ale to dawno kupowalam i nie pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×