Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamcia1804

podwyższony wynik crp

Polecane posty

Gość kamcia1804

witajcie maialam crp 9 wiem ze pdowyzszone i roziwnelo sie przeziebienie, katar,kichanie bol garlda i glowy kaszel dostalam antybiotyk jak bylam jeszcze porzadnie przeziebione crp 20 i zmieniono mi lek przeziebioenie przeszlo w pon zrobie crp.....czy to jest grozne dla dzicke w 11 tyg?pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia1804
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyy
ja nigdy nie bralam antybiotykow a juz na pewno nie wziela bym w ciazy....jesli przypisal ci je twoj lekarz to powinno byc ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej wziąść antybiotyk niż żeby miało sie to zmienić w zapalenie płuc lub coś tym podobnego, to dopiero byoby grożne dla bączka; brałam antybiotyk w czasie ciąży, co prawda nie w 11tc, męczyłam się z przeziębieniem chyba do 4 miesiąca, ale lek. powiedział, że są bardzo bezpieczne antybiotyki z grupy penicylin, czyli wcale nie są groźne dla maluszka i podaje się je pierwszej kolejności. Ja jestem uczulona na penicylinę, więc brałam zamiennie antybiot. Rovamycin, z dzidzią wszystko OK :) a co bierzesz tak w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zakończenia 3 mies. wszystkie antyb. są chyba trochę groźne dla dziecka, \"chyba\" - dlatego że kilku lek. utwierdzało mnie że penicylina jest najbezpieczniejsza....więc na pewno Twój lek. ma łeb na karku i nie przepisał ci żadnego syfu, tylko taki lek aby dziecku nic się nie stało. Będzie dobrze, zobaczysz, już niedługo przed tobą przezirność karkowa, zobaczysz swojego malca, pomierzycie go, lekarz go obejrzy dokładnie i na pewno wszystko będzie OK :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×