Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zigzap

Wyprzedaje perfumy. Chce ktoś?

Polecane posty

Gość zigzap

Wszystkie oryginalne, zuzycie widoczne na zdjeciu (zdjecie moze nienajlepsze, ale widac ile jest). 1. Chanel Chance 50ml - 75 zl (z przesylka) 2. Miracle Lancome 50 ml - 75 zl 3. Pure Purple Hugo Boss 90ml - 90 zl http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d16f827535bc6b37.html zigzap6@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to niemozliwe
zeby oryginały tyle kosztowały....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zigzap
Bo nie kosztuja. To sa perfumy w czesci zuzyte, wiec nie bede ich sprzedawac za tyle ile kosztuja w drogerii. Ale sa oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A w Pure Purple
Ile jest zuzyte? Mozesz dolaczyc zdjecie z naklejka pod spodem flakonu? Masz do nich kartonik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zigzap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zigzap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina20
chętnie odkupię Hugo bossy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina20
o ile to jeszcze aktualne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina20
ojć chyba sie troche spóźniłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggy12345
Witam, perfumy Chanel Chance uważam za prześliczne, jest to moja pierwsza butelka Chance, wcześniej raczyłam sie tylko (i aż) Mademoiselle. Jako ze jestem studentką nie pozwalam sobie na tego typu przyjemności zbyt często (chodzi mi o drogie perfumy). Jeśli chodzi o Chance uwielbiałam się nimi psikać, zapach utrzymywał się długo. właśnie.. UWIELBIAŁAM. Pewnego razu zabrałam moje perfumy do torebki na impreze. Podczas tańców, nie mam pojęcia w jaki sposób, ale odpadł mi atomizer (czyli "psikacz") od moich Chance. Próbowałam już wszystkiego: atomizery od innych perfum, byłam w Douglasie, jednak pani ekspedientka nie mogła mi pomóc nawet skończonym testerem, gdyż wszystkie testery Douglas dostaje w pojemności 100 ml a moja butelka to 50-tka. Wbrew pozorom atomizer ma już inny rozmiar. Zużyłam ich naprawdę niewiele (max 5-10 ml), dlatego tak mi na tym zależy. "Rozbrojenie" butelki i przelanie ich do innej butelki tez nie wchodzi w grę, ponieważ zapach może nie przetrwać i się ulotnić. Jedynym ratunkiem jest któraś z posiadaczek CHANEL CHANCE o pojemności 50 ml, które się skończyły. Będę bardzo wdzięczna komuś, kto odezwie się do mnie pod podany e-mail: magda.mrowiec2@wp.pl Proszę o POMOC! Postaram się odwdzięczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×