Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfetka69

Niedoczynność tarczycy - brzydka cera.

Polecane posty

Jak ją można poprawić? Czy jakieś zabiegi kosmetyczne, są w stanie pomóc. A może dermatolog? Komuś się udało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czym się objawia taka cera
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam niedoczynność i mam piękną cerę, więc może to nie od niedoczynnosci? Na niedoczynność po prostu hormony w odpowiedniej dawce i po 3 tyg. będzie po problemie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie masz jeszcze objawy niedoczynności tarczycy, oprócz problemów z cerą? Pytam, ponieważ również podejrzewam u siebie problemy związane z tarczycą:( Odpowiadając na Twoje pytanie: dermatolog i kosmetyczka napewno pomogą Ci w poprawieniu stanu skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria22---> a te hormony nie powodują przybierania na wadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, ze nie powodują przybierania, uzupełniają niedobór hormonow! to są super leki, nie działają jak normalne hormony, ja biorę i jestem super chuda, endokrynolog ci powie, że nie utyjesz, właśnie od niedoczynnosci się tyje więc lepiej szybko sie jej pozbyć. Moje objawy byly takie: słabe samopoczucie, wypadanie włosów( straciła 3/4 włosów) ale na szczęście mam to juz za sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeeeeee
Czy na niedoczynność bierze się eferox? Jkie badania wykrywają niedoczynność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro idę na badania, bo ostatnio bardzo się męczę, bardzo wypadają mi włosy i przybieram na wadze choć jem mniej niż zawsze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×