Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 16.06.2007

wiązanka ślubna

Polecane posty

21 lipca 2007:D ale czas zlatuje niesamowicie:D niedawno pamietam jak zaczynalismy dopiero wszystko szykowac:D a tu jeszcze tylko 2 miesiace i 9 dni:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zleeeeci :) tak szybko, że zanim sie obejrzysz a już będziesz stała w kościele :) Angażujecie w uroczystości ślubne rodzinę? Tzn. czy ktoś z Waszych rodzin będzie np. śpiewał psalm albo czytał Hymn o Miłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem... Jeśli jednak chcielibyście takiego urozmaicenia, to porozmawiajcie z odważniejszymi członkami rodziny :) Po kilku latach będzie co wspominać :) Ja śpiewałam na swoim ślubie psalm a moja kuzynka czytała \"Hymn...\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha :) Na pewno nie jest tak źle ;) Poza tym nikt by nie uciekł - tego dnia jesteś przecież tą najważniejszą osobą ;) Poza tym warto z nudnej (dla niektórych) uroczystości ślubnej, zrobić coś, co zapadnie wszystkim w pamięć :) Jeśli masz jakieś pomysły i fajnego księdza, powiedz mu o tym :) Myśmy księdza sobie wybrali - poszliśmy do niego i zapytaliśmy, czy mógłby nam udzielić ślubu :) Młody, sympatyczny ksiądz z podejściem do młodzieży :) Nie protestował, kiedy zaproponowaliśmy, żeby tata poprowadził mnie do ołtarza, nie protestował w kwestii psalmu itp. Wesoło było :) Zwłaszcza wtedy, kiedy wychodząc zza klęcznika zaplątałam się w suknię i omal nie wywinęłam orła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona159
Mi się podobają takie w stylu polnych kwiatów i do tego wianek. U nich takie widziałam https://amarantkwiaty.pl/kwiaty-warszawa/. Super. Do tego klimatyczna suknia ślubna . Uwielbiam naturalność i z tego co widze, to jest teraz w trendach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×