Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

la mariposa

Pushupy, wkładki do stanikow itd -oszustwo czy nie?

Polecane posty

Niedawno przeczytalam wypowiedz jakiegos faceta na forum. Pisal, ze wg niego powiekszanie piersi pushupami, wkladkami to oszukiwanie facetow. To tak jakby facet wypchal sobie spodnie :P Zastanawiam sie wiec jak na to patrza inni faceci? Sama mam maly biust i uzywam ale tylko zeby minimalnie powiekszyc i nadac mu ladny ksztalt. Mam za to kolezanke ktorej na poczatku znajomosci bardzo zazdroscilam biustu, ale okazalo sie ze nie ma prawie nic tylko nosi bardzo grube usztywniane staniki w ktorych wyglada jakby miala B :o To moim zdanim gruba przesada. Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikar 33
dla mnie to bez sensu-po co udawac ze sie ma duzy biust kiedy sie ma maly-jesli spotykasz sie z facetem ktory ewidentnie leci na cycki to jak cie rozbierze z takiego stanika to sie rozczaruje lepiej by facet wiedzial jakie masz piersi poza tym dla mnie takie staniki wypelniane jakas ciecza,nie wiem czy to silikon? sa obrzydliwe nie lubie nienaturalnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocowa11
oszustwo?? Chyba zartujesz. Z takim mysleniem, to makijaz tez jest oszustwem. A jezeli facet czuje sie oszukany, to znaczy ze chodzilo mu tylko o cycki i lepiej takiego goscia olac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikar 33
twoja za to ma sens-po co facet majtki wypychac? jak widze kobiete to nie interesuje sie jejbiustem tylko i wylacznie i po co takie sztuczne biusty eksponowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikar 33
no wlasnie sa tez tacy faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma 31
dziewczyny-ja mam duze piersi i jesli zalezy wam na sprawianiu wrazenia ze macie wieksze to czemu sie zrobicie sobie silikonow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regienm
Buty na wysokim obcasie to oszustwo,biustonosz push up -oszustwo,majtki push up -oszustwo,gorsety -oszustwo,makijaz -oszustwo i wiele innych rzeczy to oszukiwanie innych a przy okazjoi zamych siebie.Bo jak sie wszysko sciagnie,zmyje to calkiem inna osoba sie wyłania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllla
ja też wychodzę z założenia, że to trochę oszustwo. Wcześniej mając kompleks małego biustu nosiłam właśnie usztywniane miseczki powiększające biust. Teraz wybieram tylko usztywniane, ale bez wypełnienia, wszelakie poduszeczki wyciągam - nie lubię jak mi się brodawki odznaczają przez ubranie, ale nie chciałabym, żeby kiedykolwiek facet zdejmując mój stanik pomyślał, że to jedna wielka ściema ;) Zreszta w sumie teraz to już nie przywiązuję do tego takiej wagi, bo już kompleks małego biustu mam dawno za sobą, odkąd mam swoją miseczkę C z którą mi doskonale w życiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma 31
wlasnie-to jest oszustwo-to moze ja sie bede bandazowac bandazem elastycznym by nie miec duzych piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehehe a ja mam faceta
już ponad rok z nim jestem, nie raz widział moj biust, lubi go:) (przynajmniej tak mowi) a mimo to rozumie mnie ze czasami sobie "wypycham" staniczki;) po co? po to by sie czuć pewniej, idac gdzies. I on to rozumie. Z drugiej strony wypycham staniczki po to, aby ludzie nie zobaczymy diametralnej roznicy, gdy z biustu B "zrobi sie" D :) (we wrzesniu mam operacje:D) . Czy oszustwo? Pewnie troche tak. Ale jesli to sprawia ze czujemy sie z tym pewniej to czemu nie? Przeszkadza to komus? Co innego gdy kobieta szuka mezczyzny.. bierze go wlasnie na ten 'wypchany' stanik. A pozniej co? Płacz.. wstyd, przed mezczyzna :) takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma 31
podzielam twoje zdanie ja uwazam ze teraz kobiety maja z powodu biustu coraz wiecej kompleksow bo wszedzie pelno lasek z silikonami i nawet jeslikobieta szczupla ma duze piersi to jest podejrzewana ze ma silikon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehehe a ja mam faceta
wlasnie, wszedzie silikony, szał idealnych ciał. Spojrzenia "ulepszonych" badz z natury "lepszych" kolezanek. I nie mozna tego negowac. Wszytsko tak naprawde moze byc oszustwem. nawet takie niby zwykle tapirowanie wlosow :) hehe bo przeciez to tez jest "maskowanie" cienkich wlosow;d hehe glupi przyklad wiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczek 3
cyce to lipa lepsza jest pipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×