Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale mi się chce

sex w czasie okresu...co o tym myślicie???

Polecane posty

Gość gość
Zgadzam się z przedmówczynią!! Jednym kobietą sprawia przyjemność sex w tym okresie innym nie. Ja uwielbiam sex zarówno jak mam okres jak i go nie mam. W końcu mamy zabezpieczenia np prezerwatywy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mężulek niestety brzydzi się seksu gdy mam okres,szkoda bo ja mam wtedy ogromną chcicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mając okres kilka razy się masturbowałam,jednak zrobiłam to raczej z ciekawości niż z potrzeby, w trakcie zabawy sama u siebie większej różnicy nie zaobserwowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dziś dostałam,jednak seksu jak zwykle nie będzie,co najwyżej delikatne przytulanie,szkoda bo jak mam okres to wszystko we mnie buzuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćart
Ja jakoś nie mam oporów jak partnerka ma okres. Nawet mnie podnieca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to zazdroszczę twojej partnerce,czułość i opiekuńczość są bardzo pomocne ,to trudne dni nie wymagam jakiś heroicznych czynów ze strony mężczyzny ale czułości i wsparcia,to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ona nie podziela Twojego zdania i rzadko w "tym momencie" pozwala się zbliżać ale coż kto co lubi ja akurat tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 321

nam to nieprzeszkadza  jest super tylko troche uciazliwe  musimy to robic pod prysznicem bo mam obfite krwawienia .od kiedy zaczelismy to praktykowac skonczyly sie bolesne miesiaczki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
Przed chwilą, Gość 321 napisał:

nam to nieprzeszkadza  jest super tylko troche uciazliwe  musimy to robic pod prysznicem bo mam obfite krwawienia .od kiedy zaczelismy to praktykowac skonczyly sie bolesne miesiaczki .

Nie lepiej ceratę podłożyć? Twój po minecie wyglądałby jak Indianiec Czerwona Twarz ze szczepu Tatamajaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość 321 napisał:

nam to nieprzeszkadza  jest super tylko troche uciazliwe  musimy to robic pod prysznicem bo mam obfite krwawienia .od kiedy zaczelismy to praktykowac skonczyly sie bolesne miesiaczki .

Nienormalna jesteś i tyle.Obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx
Dnia 27.09.2019 o 19:32, Gość gość napisał:

Nienormalna jesteś i tyle.Obrzydliwe.

Pewnie jeszcze czekasz na swoja pierwsza miesiaczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×