Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monika2384

Jaki balsam samoopalający jest najlepszy ?

Polecane posty

Jaki balsam samoopalający jest najlepszy ? Wpisujcie się. Jest wiele różnych balsamów i różne ceny. Niewiem który kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha123
ja miałam garniera...i powiem tak:dosc ładnie pachniał,dosyc dobrze opalał tylko na dłoniach brzydko wychodził...i czasie kąpieli mocno schodził...woda normalnie brazowa była---ogólnie nie polecam ...ja juz nigdy nie bede uzywac tych balsamow...chodze na solarium(efekty 100 razy lepsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina 33
ja mam Johnsons holiday skin-kolor nawet moze byc ale jakos te zapachy mnie draznia i potem brzydko schodzi slyszalam ze loreala jest dobry ale nazwy nie pamietam i jest drogi kolo 40 zl dziewczyny co zrobic by nie miec zoltych paznokci po samoopalaczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha123
no własnie tez miałam ten problem...i tak brzydko miedzy palcami opalał...a dlaczego nie wolicie solarium? po solarium opalenizna jest trwalsza...a po tych balsamach to tak jakby pofarbowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leasingggg
sopot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole saoopalacz
niz solarium, w dodatku dzis wysluchalam w radio wielkiej audycji . gdzie p.dr mowila o szkodliwosci opalania i solarium. Wiec albo biala zdrowa skora, albo po samoopalaczu, tez zdrowa, poniwaz samoopalcz dzila tylko na naskorek, nie niszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaleeee
tez slyszalam otej audycji:)) i bylo nawet pwoiedziane ze bezpieczna i zalecana dawka w solarium to 15 min na rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evev
mam jonnsons holiday skin zapach dla mnei przyjemny efekt juz po pierwszym uzyciu powstaly jednak smugi mimo ze dokladnie rozprowadziłam zobacze poczekam na dalsze efekty do twarzy urzywam masło kakaowe ziaja- bez zastrzeżeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa_Lumpoor
Używałam Sopotu i Dove, ale żaden z nich mi nie odpowiadał... Noo...Sopot jeszcze jako tako. Zachwycający efekt dawał, ale schodził średnio fajnie. Teraz wpadł mi w ręce Garnier i stwierdzam, że mi on najlepiej podchodzi. Daje piękny efekt, można na buzię nałożyć bez obaw. Schodzi nie smugami żadnymi. Zwyczajnie sobie blednie niczym opalenizna. Moja koleżanka też używa Garniera, ale ma inną skórę i musi się więcej razy posmarować nim żeby było widać efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a powiedzcie mi czy Wam też tak strasznie śmierdzą te balsamy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twz tak mysle
a co z paznokciami robicie-by nie zolkly???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po nałożeniu balsamu myję ręce mydłem i nigdy nie miałam problemu z żółtymi paznokciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krajka
Pianka dax cosmetix jest bardzo dobra, delikatny kolor i nie zostawia smug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starcomka
moim zdaniem dove, i on nie smierdzi, choc ma dosyc specyficzny zapach, ale raczej przyjemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulinka 29
a ja widzialam tonik bronzujacy Bielendy-uzywalyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam J&J niestety zostawia smugi,chociaż przestrzegam instrukcji z opakowania.Zapach po jakimś czasie ma jak klasyczny samoopalacz,skóra nabiera żółtawego odcienia.Też wolę solarium,ide raz na czas i jest super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzywalam Garnier, bylam zadowolona. Efekt opalenizny naturalny, bez smug, zapach ladny. Teraz skusilam sie na Oil of Olaz, dopiero raz sie posmarowalam, wiec troszke za wczesniej na opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość theBabyFaceKiller
..używam jak dotąd Dove-zostawia niestety smugi a także Nivea,który bardziej mi odpowiada ze względu na łatwość rozprowadzenia,świeży zapach...nienajgorzej nawilża skórę...jeśli chodzi o dove to polecam wersję bez "shimmer"...jakoś mi ten brokat nie podchodzi ;-) ..a najlepiej użyć samoop. lub kilkakrotnie balsamu i 1 wizyta w solarium;efekt gwarantowany-> naturalnej (tzn. bez smug) opalenizny, a nie spalenia "azjatyckim" słońcem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×