Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarnulaaa

AKRYLKI NA STOPACH

Polecane posty

Gość czarnulaaa

Czy ktoras z was miala robione akrylki na stopach?wiem ze zelowanies top wyglada bardzo fajnie i zastanawiam sie jak to jest z akrylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studio łódź
akryl na stopach też wygląda dobrze, to rzecz gustu kto preferuje żel czy akryl. www.studiolaura.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wykonuję swoim klientką akrylki na stopkach już 4 rok i uważam że wyglądają świetnie.Ich trwałość jest bardzo dobra,a największą zaletą akrylu na pazurki w stopach jest to ,że nie każda kobietka ma idealną płytkę w nogach więc akrylkiem można dokonać,,cudu\":-).Dodam jeszcze ,że akrylem można leczyć wrastające paznokcie,czyli po wycięciu wrastania umiejętnie nałożyć akryl i gdy paznokieć rośnie to akryl podawża płytkę i formuje wzrost prawidłowy paznokcia.Naprawdę polecam na lato zrobienie pazurków w nóżkach-są śliczne ,a jaki komfort...:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój cennik za taką usługę wynosi 60 złotych-w tym jest frencz lub zdobienie.Pazurki spokojnie wytrzymują 2 miesiące.Moje klientki robią sobie na początku lata i maja śliczne pazurki całe wakacje.Ja osobiście nie mogłabym się obejść bez takich pazurków-dla mnie jest to duża wygoda-zawsze mam czyściutkie i ładniutkie.Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pretty blond
a skad Pani jest? badz gdzie wykonuje taka usluge jak akryl na stopy? jestem z wawy i chetnie bym skorzytala...w razie czego moj mail honey_m@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi bardzo ale mieszkam w Zywcu,więc nasze spotkanie jest nie możliwe, może znajdzie się na kafeterii osoba z Warszawy co zrobi pani profesjonalnie akrylki w stópkach.Pozdrawiam i życzę miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tija3
a robi pani żelki w rękach,bo jak tak to ja chętnie,bo mieszkam w żywcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj TIJA3.Tak,robię pazurki żelowe,akrylowe,utwardzam naturalną płytkę,itp.Jeżeli chciałabyś skorzystać z moich usług,to napisz na maila i się umówimy.Ja przyjmuję u siebie w domu oraz jeżdżę do klientek które nie mają czasu.Mam wieloletnie doświadczenie w tej branży oraz pracuję na profesjonalnych produktach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulaaa
dzieki za odpowiedzi kobietki:)mam jeszcze pytanie do Ciebie Martinko, moglabys opisac jak nakladasz akryl na stopy?na szablonie czy bez itd.z gory dziekuje Ci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Czarnulaaa:-).Akrylki na stopkach robi sie bardzo podobnie jak na dłoniach ,tyle że nie używa się szablonu.Musisz bardzo uważać z nakładaniem akrylu, bo jak wiadomo mamy maleńkie pazurki na stopkach.Również ważne jest żeby nie moczyć pazurków przed zabiegiem,bo akryl nie lubi mokrej płytki i wtedy się liftuje.Jeżeli klientak bedzie chciała skorzystać z pedicuru przy jednej usłudze,to dopiero robimy to po nałożeniu akrylu.NAJWAZNIEJSZE!!!!!!Pamiętaj,że jeżeli klientka będzie miała jakieś zmiany na pazurkach/grzybica ,łuszczyca itp./to nie wolno przeprowadzać żadnych tego typu zabiegów!!!.Zyczę powodzenia i prosze o cię o zdanie relacji z twojej ,,pracy\":-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulaaa
Dziekuje Ci bardzo:)jak tylko poprawi sie pogoda by pokazac stopki, zaczne dzialac!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka5
Matina-wysłałam ci maila,czekam na odpowiedż:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×