Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Oleńka18

Mam do sprzedania b. dobre komputery za hurtową cenę.

Polecane posty

Planujesz kupić nowy komputer? Dla siebie? W prezencie? Teraz zaczynają się komunie dzieci... Chciałam Wam zaoferować b. dobre komputery w ślicznej srebrnej obudowanie. Początkowo miały być przeznaczone na kafejkę internetową ale jednak nie zostały wykorzystane i teraz poprostu leża w kącie i nie wiem co mam z nimi zrobić...Cena tych komputerów jest 2razy nizsza od tych sprzedawanych w sklepach. Dane techniczne komputerów: AMD Athlon 64 1,8GHz 1000MHz FSB cash 512KB, jednordzeniowy BOX 512 MB RAM 800MHz (prędkość pamięci) Płyta MSI Grafika wbudowana 256 MB Karta sieciowa wbudowana Karta muzyczna wbudowana Dysk twardy: 80GB Mysz optyczna + klawiatura Obudowa TAC + zasilacz 350W z panelem USB (cichy) Windows XP Home (oczywiście legalny) Moja cena to 1500zł. Ogłoszenie dotyczy całej Polski...najwyżej wyśle komputer przez kuriera lub pocztą. To naprawdę jest okazja! Szczegółowe informacje : 501172848

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja no
a z jakiej części Polski jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma chętnych? Nikogo...? Hm...wydawało mi się, że idę ludziom na ręke...mi zwraca sie tylko koszt jaki poniosłam sama za te komputery... Proszę...zastanówcie się i dajcie znać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nieźle.....
może wystaw na allegro? bedzie sprawniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×