Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

neni

KTÓRA BIERZE TABSY DŁUŻEJ NIŻ 2 LATA I NIE ROBIŁA PRZERWY???

Polecane posty

pytanie jak w temacie, czy sa kobitki ktore biora tabsy dluzej niz 2 lata bez robienia przerwy? mi wlasnie mija 2 lata i mam pewne watpliwosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinnaś
Powinnaś zrobić kilkumiesięczna przerwę, lub przynajmniej zapytać o to swojego ginekologa. Ja zrobiłam 3-mies przerwę po 1,5 roku brania tabsów, lekarka przestraszyła mnie, że grubość ścianki pochwy zmniejszyła się z paru centymetrów do 4 milimetrów. Większość osób musi robić przerwy.Lepiej zapytaj, żebyś później problemów nie miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinnaś
Jednym z niepokojących objawów może być bardzo skąpa miesiączka podczas brania tabsów, ja tak zaczęłam mieć, dlatego też poszłam do lakarza.W innym wypadku pewnie nadal brałabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 lat
A tak w całości to 12.Jutro biorę ostatnio.Jestem całkowicie zdrowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat jeżeli chodzi o krwawienia w przerwie to nie uległo zmianie w moim przypadku, nadal jest intensywne jak wtedy kiedy nie brałam tabletek. a co do przerwy to co lekarz to inne zdanie... jeden powiedzial ze nie ma sensu robic przerwy i zebym przestala brac dopiero jak bede planowac dziecko... druga lekarka powiedziala ze to zalezy ode mnie ale zebym nie miala pozniej problemu z niechciana ciaza... trzecia ze powinnam zrobic :o juz sama nie wiem, boje sie co bedzie jak odstawie i ze bede miala jakies problemy ale z drugiej strony jestem tak \"przyzwyczajona\" do tych tabletek ze nie wyobrazam sobie jak to bedzie bez... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaajaaaa
7 la; przerw sa niepotrzebne jeżeli nie masz problemów z wątrobą lub czymkolwiek innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia81
ja brałam tabletki przez 4,5 roku bez przerwy. Kiedy odstawiłam miałam normalny okres i w pierwszy dzień po nim zaszłam w ciążę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka tez byla opinia jednego z lekarzy ktory stwierdzil ze obecnie tabletki nie powoduja bezplodnosci ale jak sie cyzta te wszystkie posty na temat tych skutkow ubocznych po odstawieniu to strach oblatuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUKOLA
Ja brałam 4 lata bez przerwy a teraz mam spiralkę. Jestem zdrowa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja biore
juz 7 rok i jest ok i na razie nie zamierzam przestac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 rok bez robienia przerwy? w jakim jestes wieku jesli moge wiedziec :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga22
ja bior prwie 3 lata bez przerw i czuje sie dobrze badania tez mam w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginaaaaaaaa
Ja brałam przez 7 lat potem przerwa 2 lata i dziecko, a potem znowu 6 lat i 2 lata przerwy i teraz ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mash.
witam.ja brałam przez 12 lat-jestem zdrowa,nic mi nie dolega.Teraz przerwałam,bo zaczynamy staranka o dzidziusia.Dodam,że mam już 13 letniego syna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×