Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zapytalska

a co myslicie o tej sukience?

Polecane posty

Gość anteczka
nawet fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladna jest :) ale kolor bym wybrala inny... chyba , ze jestes ladnie opalona.. ;) w monsoonie juz niedlugo wyprzedaze, takze jesli siorka ma slub troszke pozniej , lepiej poczekac ;:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda ladna ale nie ten koor pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytalska
nie ma innych kolorow a jestem brunetka i przed weselem chce sie troche opalic.Slub w polowie czerwca - jakie kolory pasuja brunetkom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale śliczna cudna słłłodka
ale sie zasłodzilam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytalska
no ale przeciez to prawie czarna a w czarnej nie wypada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest śliczna:) naprawdę ładna:) jedynie zmieniła bym kolor bo ten niebieski jest jakiś taki mdły wydaje mi sie ze nie będzie odpowiedni dla brunetki coś żywszego bardziej nasyconego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
Taka sobie jak dla mnie, ale każdy ma inny gust :) Bardziej mi się podoba ostatnio wklejona przez GGGabi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie podobaja
wszystkie te sukienki, ktore wklejacie :) Po prostu sa sliczne! Wczesniej wypatrzylam kilka ciekawych w polskich sklepach www. Podoba mi sie ta w groszki : http://www.sklep.dlaurody.pl/product_info.php?cPath=5&products_id=43 chociaz zdaje sobie sprawe, ze pewnie wiele osob na weselach w tym sezonie bedzie mialo na sobie podobne sukienki ;) Ladna jest tez ta : http://www.sklep.dlaurody.pl/product_info.php?cPath=5&products_id=34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytalska
Nibys, z tego co pamietam to ty tez jestes niewysoka wiec moze doradzilabys drobniutkiej brunetce co zalozyc i w jakich kolorach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) wybór kroju jest dobry:) długość, podkreślona talia, biust:) dobre dla drobnej nie wysokiej:) sukienka naprawdę śliczna:) i oryginalna:) tylko kolor jak dla mnie jest mdły i nie podkreśli koloru włosów karnacji (wręcz czyni ja trupia jeśli nie jesteś opalona) . wybrała bym albo cos intensywnego czerwień? albo delikatnie złoto?? kremowy? delikatny brąz? cappuccino ?? akurat w tym kolorze nie wiem jak go określić pastelowy niebieski bardzo jasny turkus :P nie mam pojęcia jak się zwie a ponoć kobiety wiedza ten kolor jest trudny, rzadko kto wygląda w nim bardzo dobrze. Jakbyś była ładnie opalona to delikatne złoto niezbyt jasne żeby nie komponować się z siostra jeśli będzie mieć suknie ecru/ekri/ecri (cholera niech mi ktoś powie jak to się pisze :P :P :P:) ciepły brąz z złotymi dodatkami albo melanż kremowy i brązowy? czerwona z białymi dodatkami akurat mój zapas linków sukienek na wyczerpaniu :P (patrz inny topik o weselu :P) wiec postaram się poszukać czegoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytalska
Nibys, a czy ta lepsza? http://www.coast-stores.com/site.htm Niestety nie mam szansy jej przymierzyc bo jeszcze jej w sklepach nie ma ale obiecali na maj! Poza tym jakie dodatki do tej sukienki - biale czy czarne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytalska
chodzi mi o te czerwona bez ramiaczek - link nie da sie wkleic :( a jesli biale dodatki (buty, torebka) to koraliki i szal maja byc juz czerwone czy moga byc biale???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz która bo stronka w Javie:) i wywala mnie do strony głównej :P napisz która z rządu :P albo opisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytalska
to jest ta czerwona 11ta od lewej. Jak jestes na stronie glownej to klik na collections.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzę ze pisałyśmy na raz :P tylko ja sie zmylam na chwilke:) tez śliczna:) całkowicie inna od tamtej jak patrzę na obie to się nie mogę zdecydować która ładniejsza. ta pierwsza zwiewna z haftami kwiatuszkami taka delikatna ta druga mocna prosta kobieca co do dodatków nie biele - czarne wyraziste:) szal czerwony i korale czerwone tak jak piszesz:) mam problem bo czerwona jest taka seksowna mocna prosta taka jak ja lubię bo ja bardzo lubię prostotę:) przypomina mi jedna z sukienek longorii zaś jasno turkusowa delikatna i porostu słodka tylko kolor:( poza tym jest urzekająca tylko nie wiem czy ta czerwona skoro jesteś drobniutka cię nie przy stłamsi zawłaszcz w tym kolorze. i tez koniecznie opalenizna. powiem tak pierwsza była bezpieczniejsza dla drobnej 2 zależy musisz zmierzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
Mnie ta borodowa się nie podoba, lepsza krojem była ta pierwsza :) Ale ta czerwona w grochy, którą ktoś wkleił jest śliczna :) Dla drobnej dziewczyny w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytalska
czerwona w biale groszki zakladam na poprawiny - bedzie juz mniej formalnie i do tego biale dodatki. A co do tej bordowej to poczekam az ja przymierze. Po przymiarce juz kilka sukienek wyeliminowalam mimo iz na zdjeciach bardzo mi sie podobaly. Zostalo juz niewiele czasu wiec pewno bede musiala wybrac miedzy tymi dwoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na poprawiny masz czerwona to ja bym pomyślała nad innym kolorem na wesele. tak dla odmiany. a krój masz tej czerwonej w groszki taki jak tym linku? bo one są bardzo podobne. a ta pierwsza mierzyłaś juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytalska
tak, ta turkusowa juz mierzylam, czulam sie swietnie i wygladalo to tez elegancko ale nie wiem co z tym kolorem... a ta moja w groszki to ma podobny kroj tylko jest taka skromniejsza bez halek i siatek na dole. Ale lubie siebie w niej i dlatego ja wybralam na poprawiny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytalska
aha i ten moj czerwony jest taki troszke przygaszony, bardziej wpadajacy w bordo bo na zalaczonym linku to kolor czerwony jest za "wsciekly" jak dla mnie ;) I ta moja w groszki ma cieniutkie ramiaczka i nie ma tej kokardki z przodu, a tak po za tym to dlugosc lekko za kolana, ladnie podkresla talie i biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×