Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ja Fretka

Salon mody ślubnej

Polecane posty

Gość Ja Fretka

Chciałabym pracować w salonie mody ślubnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koc
powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Fretka
Dzięki... Chodzę po tych salonach, na modzie ślubnej się znam (pracowałam jako koordynator wesel i konsultant ślubny), ale wszędzie szukają "lasek" z niewielkim przebiegiem i wymiarami manekina :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koc
doswiadczenie jest najważniejsze dla normalnych ludzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Fretka
Dla normalnych ludzi owszem. Zdarzało się, że wchodziłam do takiego salonu a tam ŻYWEJ DUSZY. Nikt nie wychodzi do klienta, nikt nie wita... A jeśli już wyjdzie taka pannica, to zero uśmiechu, zero profesjonalizmu. Nie umie doradzić - dla niej liczy się prowizja od sprzedanego modelu :/ Kasa jest ważniejsza, najważniejsza wręcz. A tak przecież nie można. Każda dziewczyna chce wyglądać tego dnia pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koc
widać że byłaś kierownikiem , czy się myle ? Powinnaś otworzyc własny taki sklep ---- widać że to lubisz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Fretka
:) Uwielbiam pracować z ludźmi a kierownikiem jeszcze nie byłam. Jeszcze :P Marzę o swoim salonie, ale na to potrzeba funduszy. Z tym jednak kiepsko jest. Kredyty są, jak bagno. I jak studnia bez dna. Ale... Może kiedyś :) A jeśli chodzi o te salony mody ślubnej (i w ogóle związanej ze sprzedażą) brak profesjonalnej i miłej obsługi. Przecież te dziewczyny są dla klientów, nie odwrotnie! Powinny wiedzieć, co robią. I to mnie diabelnie drażni. Czasem mam wrażenie, że przywita mnie dziewczę z hamburgerem w jednej i puszką coli w drugiej dłoni. W salonie mody Blue Sand dziewczyny "pożyczały" ciuchy na imprezy a potem zwracały - niedoprane, brudne (zwłaszcza spodnie w kroku), porozpruwane... To samo jest w salonach mody ślubnej. Suknie są pobrudzone, pomięte... Ech, więcej dyscypliny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koc
zakładaj firme --- jestem pod wrażenim twoich wypowiedzi bo widzisz wiecej niz przeciętny kierownik sklepu . Jak go otworzysz to na pewno odniesiesz sukces , mało kto tak naprawde wie jak powinna wyglądać obsługa klienta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Fretka
:) Dzięki :) Pomysł kuszący, nawet baaardzo :) Nie wiem, trochę się boję - serio. Boję się tych kredytów, tego całego zamieszania. Myślałam o dofinansowaniu z Unii, ale... kto ich tam wie. Jednego dnia mówią to, drugiego tamto. Ale... dziękuję za nutkę optymizmu w tej codziennej szarzyźnie :) Jutro jest poniedziałek, zmarnuję go na jeszcze jedną "salonową" rundę, a potem, kto wie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ozorek
Bardzo ciekawy pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumeksol
ja tez mysle ze powinnas zalozyc swoj. jest takie forum. biznes.pl czy jakos tak i tam sie duzo mozna dowiedziec na temat dofinansowan i prowadzenia wlasnego biznesu. tzrymam kciuki!! p.s. z salonami mam podobne doswiadczenia - ostatnio szukalam sukienki slubnej. generalnie zenada. zwlaszcza w tych wiekszych. trafilma w koncu na jednen malutki i tam postanowilam kupic, bo nie dosc ze taniej to po raz pierwszy tam ktos sie mna zainteresowal i mi doradzil i w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Fretka
Myślałam już o tym. To naprawdę nie jest głupi pomysł, tym bardziej, że wiem, jakie są oczekiwania młodych kobiet względem ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naura
a skąd jesteś? bo ja też chciałam otworzyć taki salon, to może załóżmy spółkę? razem będzie raźniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Fretka
Jestem z Warszawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naura
o to niedobrze, bo ja jestem z Częstochowy. więc mamy trochę daleko. ale jesienią się wybieram do Warszawy. masz w stolicy wieksze możliwości otworzenia firmy niż ja. powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do Ja Fretka.Bardzo mnie ciekawi jak zdobywa się zawód jaki ty posiadasz-Koordynator wesel,konsultant ślubny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś inny wie?!Bardzo mnie zaciekawił temat.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szynaa
Ja też chętnie się dowiem??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naura
ja również podnoszę, też jestem ciekawa. naczym w ogóle polega taki zawód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szynaa
nic nikt nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koc
Fretka - narobiłaś wszystkim smaka--- powiec coś więcej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Fretka
Przepraszam, że odpisuję dopiero teraz :) Jak się zdobywa taki zawód? Przede wszystkim trzeba nawiązywać znajomości - w kwiaciarniach, restauracjach, salonach mody ślubnej, dekoratorów sal i kościołów. Trzeba współpracować z zespołami, DJ-ami itp. Potrzebny będzie laptop, aparat fotograficzny, wizytówki i dużo cierpliwości. A co najważniejsze, trzeba być otwartym na ludzi i słuchać tego, co mówią. Tu jest cała tajemnica. Ludzie chcą mówić i chcą być wysłuchanymi. Ważna jest znajomość mody ślubnej, zmysł estetyki, wysoka kultura osobista :) I ODWAGA :) Tak to wygląda. Proste? Jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Fredka! Ja jestem z Wawy i pomysł jest ciekawy, ale mam jeszcze inne pomysły, więc jeśli chcesz pogadać ze mną na ten temat to podaję swojego emaila: julia69@amorki.pl a w nim podam Ci swój numer gg, kto wie może się dogadamy w tej kwestii, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Fretka
Podaję maila mushelka@interia.pl :) lub wedding.planner@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koc
Ja Fretka---- zaczynaj prace na swoim --- jesteś super zorientowana i wyszkolona , daj znać co u ciebie --- jesteśmy ciekawi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Fretka
Myślę już o tym :) Dziękuję za zachętę :) Jak tylko zacznie się kręcić, zaproszę do salonu na kawę :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fredko
Napisałam ci swój numer gg, odbierz pocztę na interii, na razie, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koc
Ja Fretka---- jestem twoim najwiekszym kibicem :) Brawa za odwage . Bedziesz najlepsza z tym podejściem i wiedzą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też trzymam kciuki.....
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowy Balonik
Tylko się odezwij :) i powiedz, jak poszło 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×