Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ja Fretka

Salon mody ślubnej

Polecane posty

Chyba się zdecyduję na stworzenie takiego salonu :):) W sumie po co mam szukać czegoś innego, skoro pojęcie o przemyśle ślubnym mam? Mniejsze lub większe, ale zawsze to coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki ktoś
Fretka - super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbi-na
Sledzę ten temat bo też mam pojęcie o tej branży.Teraz ja się zaczęłam zastanawiać ,czy nie zająć się konkretnie tym tematem.Może znajdzie się osoba na forum która chciałaby ze mną spróbować tego tematu:-)?! Mieszkam w okolicach Bielska Białej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie stety nie z tych okolic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbi-na
Szkoda,bo już masz plusa u mnie za chęci-takich ludzi sobie cenię:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Freciu --- jak miło że jesteś ---- normalnie się stęskiłam . odp --- katowice ---woj .śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbi-na---- oczywiście też witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbi-na
Witam cię Koc-yku:-).Jezeli jesteś z Katowic to mieszkamy w tym samym województwie.Koc-yku,spytam się z ciekawości-to również jest twój temat,czyli miałaś już styczność z tą branżą?Jjeżeli tak ,to podziel się z nami twoim doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocyku, niezbyt często tu zaglądam. Częściej jestem na forum weselnym ;) pod nickiem Wedding_Planner :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki ktoś
ja ma troche inne doswiadczenie ale zwiazane z ubraniami i spr. Frecia miała być naszy ekspertem :) ale biega po weselach :) To ja tam wpadne żeby ją dopaść hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ jestem, jestem :) Teraz muszę się podzielić \"na dwie Fretki\" :) Nie wiedziałam, że tutaj taka przyjemna atmosfera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fretko, tak sobie patrze i czytam Twoje posty. Masz glowe na karku, naprawde nie marnuj czasu na szukanie pracy w salonie subnym. Zrob swoj. Chetnie przyjde i zobacze. Tym bardziej, ze bede potrzebowala pewnych informacji do ksiazki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam z zainteresowaniem Fretko. Może to jest wyjście nie rzucać się tak jak ja chcę na całość organizowania ślubu tylko wybrać sobie pewien wycinek: salon sukien, dekorowanie sal ..., szkoda, że mieszkamy daleko od siebie. podpisuję się pod tym co napisali tu inni otwórz swój salon już wiesz jak go zorganizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje :) I również BARDZO żałuję, że nie mieszkamy bliżej... Jeśli będziesz chciała otworzyć salon sukni ślubnych czy coś w tym stylu, chętnie podzielę się swoim doświadczeniem z Tobą :) Przecież można otworzyć dwa salony pod tym samym szyldem ;) Zawsze to już coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fretka --- jak zaczniesz coś robić w tym kierunku to pisz - widzisz wszyscy jesteśmy z Tobą , ale też ciekawe ---Jak już otworzysz salon zrobimy Ci reklame .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×