Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nosidełkowa mama

Nosidełko dla malucha

Polecane posty

Gość Nosidełkowa mama

Musze kupić nosidełko dla dziecka,najlepiej takie od urodzenia.Jest tak duży wybór na rynku ,że sama niewiem na co się zdecydować.Dlatego prosze o rade.Na co patrzeć?Nie zależy mi na najtańszej wersji bo ma mi to posłużyć dość długo,ale też nie szukam czegoś za 300zł.Może są jakieś stronki na temat nosidełek...jaki najleprzy itp..Niestety nie moge nic znaleść w necie. Więc jeżeli macie jakieś rady i wskazówki to będe wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nosidełkowa mama
Up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chodzi ci o nosidelko - fotelik samochodowy czy nosidelko na piersi?? bo roznie mawiaja :) jesli idzie o samochodowe to znajomi polecaja maxi cosi tyle ze to koszt grubo ponad 500zl, ja przy corce mialam chicco teraz bedzie deltim grillo bo idzie w parze z wozkiem ktory kupujemy. trzeba wziac pod uwage ze rozne dzieci roznie rosna i dla jednych ten koszyczek starczy do roku dla innych do polroczku. nasza corcia odmowila jezdzenia w tym nosidelku koszykowym skonczywszy 4 miesiace i przesiadla sie do takiego juz fotelikowatego co sie rozkladalo do lezacego (grupa 0-18kg). mozesz zobaczyc jak fotelik ktory planujesz kupic wypadl w testach ADAC tutaj masz stronke i zestawienie http://fotelik.info/pl/testy/wszystkie/grupa/rosnaco/index.html jesli natomiast chcesz kupic takie na piersi to od urodzenia sie nie nadaje ale dopiero od 3miesiaca i wtedy polecam graco, mialam i sie bardzo sprawdzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nosidełkowa mama
Masz racje powinnam napisać o jakie mi chodzi.Oczewiście o takie na piersi. A nosidełka są już takie od urodzenia...i o takie mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosidelkowa mamo nam neonatolog powiedziala ze nosidelko jest dozwolone dopiero jak dziecko stabilnie trzyma glowke i ze najlepiej wstrzymac sie z noszeniem maluszka w ten sposob przez pierwsze 3miesiace. teraz kolezanka ma malca miesiecznego i pomyka z nim w chuscie bebelulu czy jakos tak, jej pediatra z tego co wiem mowila ze chusta lepsza dla takiego maluszka nizli nosidelko bo nie nadwyreza kregoslupa. w gazetach \"dzieckowych\" wszedzie widac red castle ale nie znam zadnego uzytkownika takowego. powodzenia przy zakupach pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nosidełkowa mama
Chusty za bardzo nie chce ,ale widziałam jeszcze takie...http://www.allegro.pl/item188992071_czerwone_nosidelko_red_castle_sport_polecam_.html i takie http://www.allegro.pl/item190914627_red_castle_nosidlo_nosidelko_kurier_7_x_gratis.html Co prawda nie znam się na tym ,niewiem czy są jakieś testy które mówią które są najleprze tak jak w fotelikach samochodowych. Są też nosidełka tańsze i od np 2 miesiąca życia ...nphttp://www.allegro.pl/item189004499_active_infant_nowe_najlepsze_nosidelko_5pozycji.html Tylko czym oprócz ceny się różnią????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama85
chyba tylko firma i ceną, ale szczerze mowiac to sama nie mam pojecia.Ale wyglądaja podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama85
tez myśle o kuponie nosiedeła ale moj synek ma dopiero 1,5 miesiąca a nosidełko od 3. Tak samo nie wiem które lepsze a które gorsze.Ale jezeli mam zaplacic ponad 200 zl za nosidło a takie samo jest za 70 zł to chyba wolałabym to tańsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nosidełkowa mama
No tak,tylko chodzi o to czy to droższe jest np z leprzego materiału i wytrzyma pół roku dłużej?I co to za firmy bo ja o takich nie słyszałam.Gdyby były np firm taklich jak maxicossi lub bebecar to wiedziałabym co wybrać a tak ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nosidełkowa mama
up up up,czy nikt się nie zna na takich produktach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam nosidełko jakieś nie firmowe, ale nie dałam rady nosic malucha bo mam dyskopatię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez mam zamiar kupić nosidełko ;) moja niunia konczy juz 3 miesiąc ale i tak juz od jakiegoś miesiąca chce być noszona tylko w pozycji pionowej. wydaje mi się ze dobre jest firmy chicco-kosztuje cos ok 130zł chyba. na allegro pełno jest tych z firmy infant http://www.allegro.pl/item188962366_nowe_nosidelko_active_infant_super_jakosc_i_kolory.html i moim zdaniem jest to dobre i niedrogie nosidełko-ma kaprturek podtrzymujący główke dziecka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nosidelko niefirmowe i jestem z niego zadowolona. nosilam starszego a teraz mlodszego syna. takie nosidelko jest od 3 mc pod warunkiem ze trzyma glowke dziecko. mam baby bag- chuste nosidlo od 0mc. I nie jestem zadowolona. http://www.allegro.pl/item192990970_premaxx_baby_bag_chusta_nowa_oryginalna.html bardzo ciezko wklada sie dziecko. ciezko sie nosi bo ciezar nie rosklada sie na dwa ramiona tylko slodki ciezar dzieka wisi ci na lewym ramieniu. malego mialam w nim ze 3 razy. jak bylam na badaniu bioderek pytalam lekarza o nosidelko- powiedzial ze moge nosic ale przodem do siebie(NIE TYLEM)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo polecam nosidelka firmy Babybjorn, nosilam w nim moja Myszke od urodzenia i nawet czasami tearaz ja wsadze (ma prawie roczek) ale moj krzyz nie daje rady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam do sprzedania nowe nosiedełko active infant, z linka powyżej, Było zaledwie przymierzone kilka razy w domu, bo równoczesnie dostałam chustę. Jeżeli któras z Was byłaby zainteresowana to prosze o maila, przesle zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, ile chcesz za to nosidło? podeślesz mi na maila zdjęcia??ania_108@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adorable zdjęcia przesle najpózniej w czwartek, ale postaram sie szybciej, jest w kolorze czerwonym, cenę tez podam w mailu ale na pewno mniej niz 69,99 zł:) podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrikan
czy ktoras z mam miala chuste summer infant? kupilam ją na allegro, ale mam problem jak nosic w tym dziecko, gazety dla rodzicow to bardzo zachwalają, a mnie sie wydaje ze malenstwo jest jakos tak powyginane w tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do afrikan
chusta infant nie ma NIC wspólnego z prawdziwą chustą :O prawdziwą czyli długą wiązaną, pouchem lub chustą kółkową infant co najwyżej służy do noszenia ziemniaków ze sklepu :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam nosidełko z Rad Castla Mój wspaniały mąż kupił je na gwiazdke dla Synka gdy ja jeszcze byłam w ciąży - ale jak tłumaczył nie mógł się oprzeć :D to: http://www.allegro.pl/item346261053_red_castle_sportowe_nosidelko_3_5_12_kg_gratisy.html i tak - co do samego nosidełka te co ja mam ma taki dziwny materiał - jakby w dziurki co przepuszczaja powietrze, ochronke na główke i wkładke wypełniającą dla noworodków - w kroczku. Dla mnie nosidełko było super przydatne jak miałam wyskoczyć gdzieś na szybko czy też do urzędu - u nas w XXI wieku brak windy.. i jak Jaś był maleńki to super szybko w nim zasypiał - a i też miał taką fajną opcje że można było je na jednym ramieniu odpiąć i w pasie i mogłam bez wyciągania małego dyskretnie nakarmić. Jeśl masz czas to polecam zerknąć na śpiworek http://www.allegro.pl/item346261117_red_castle_super_spiworek_3w1_2_kolory_wys_0zl.html Mąż akurat trafił na taką promocje że kupując śpiworek i nosidełko razem dawał ok 300zł a jako gratis dostał opakowanie na 3 butelki - ale to było w Moskwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dodam że ja nie nosiłam Jasia jak był starszy - bez tego zwmocnienia co się wyciąga zagłówek i nosi dziecko pleckami do siebie - nie dałam rady - było mi za ciężko więc samo nosidełko starczyło dość krociutko - moze popatrz na uzywane albo na jakieś innej firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juni 77
Nosidełka niefirmowe widziałam ostatnio w Lidlu, tam było napisane, że do 6 m-ca i chyba, prawie jestem pewna od urodzenia ... Czy kupiłybyście nosidełko w Lidlu??? Niektóre rzeczy są tam dobrej jakości i nie zawiodłam się, zwłaszcza jakieś artykuły sportowe typu plecaki, wyposażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam niefirmowe nosidelko, ale maly anjpierw byl za maly do tego nosidla a teraz nie lubi w nim byc bo jest skrepowany i niewiele widzi, wiec uwazam zakup nosidla w moim przypadku bez sensu :/ jesli potzrebujesz to chyba chusta dla takiego nowowrodka jest lepsza wygodneijsza i bezpieczniejsza, a nosidelko nie polecam, skomplikowane zakladanie, niewygodne do noszenia itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×