Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

minimonia

baaardzo obfita 5 tyg po poronieniu - czy to normalne?

Polecane posty

jak w temacie. zabieg mialam pod koniec marca, poroniłam ciążę w 6 tyg. wczoraj dostałam wreszcie @, ale teraz jestem przerazona. leje się ze mnie jak z kranu, do tego jakieś skrzepy lecą... czy to normalne? zwykle bolał mnie brzuch max 1 dzien, dziś mam drugi dzien @ i nadal jade na srodkach przeciwbólowych. i zazwyczaj mialam srednio obfite krwawienie, a teraz to jakaś masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rigga
norma. nastepny okres tez bedzie obfity i bolesny. pamietaj, ze wyskrobali ci macice, ona musi jakos dojsc do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyr
też tak miałam poroniłam w 6 tyg później dostałam @ i też taka była jak opisujesz, zawsze miałam 5 dniowe, gdzie w 5 dniu to zazwyczaj było lekkie plamienie a teraz przedłużyło mi się nawet do 6 dnia:O kiedy dostałam 2 @ też tak było:O i trwał 7 dni:O mam nadzieję, że to na tym się zakończy bo czekam jeszcze na jeden i chcę zacząć staranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za szybką odpowiedz. ja z tymi starankami to chyba nie bede za długo czekać. pojdę w połowie tego cyklu na usg i zbadam błonę macicy. jesli okaze się ze się odbudowała i wszystko jest ok to zaczynam od nowa...a jak nie to poczekam, nic na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie i co najwaniejsze nie nadwyrezaj. teraz duzo odpoczywaj bo organizm tego potrzebuje zebys ie zregeb=nerowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponawiam temat, a raczej wprowadzam modyfikacje. moj @ był megaobfity przez dwa dni, i na tym koniec. 3 dnia lekkie plamienie, 4 mała kropelka i koniec. pisałyście ze u was cały okres był obfity, a ten mój okazał się o polowę krótszy niż wszystkie poprzednie. dziś pobolewa mnie prawy jajnik i zastanawiam się czy wszystko jest w porządku. a wizyte u gina mam dopiero za tydzien. moze powinnam iśc wczesniej? czy taki krótki @ moze być oznaką powikłań po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli bedzie zbyt dlugi to zglos sie do ginekologa bo czasem trzeba ponownie dokonac lyzeczkowania. ale to zdaza sie rzadko nie mniej jednak zawsze na konsultacje mozn pojsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak krotki to sie ciesz!!napewno jest oki. zreszta takie rzeczy to indywidualna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×