Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niaania

ZAOPIEKUJĘ SIĘ DZIECKIEM Koszalin

Polecane posty

Gość niaania

Zaopiekuję się dzieckiem podczas wakacji. Jestem młodą, pomysłową, uczciwą i odpowiedzialną osobą. Podejmę się opieki nad maluszkiem na pełen etat lub dorywczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna z koszalina
czy wiek dziecka jest dla ciebie bez znaczenia,jestem mama dwuletniej Oliwii,i bardzo chetnie skorzystam z twojej oferty,od kiedy moglabys zaczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niaania
Wiek nie jest dla mnie bez znaczenia.Wolałabym nie opiekować się dzieckiem poniżej 1 roku, gdyż nie mam doświadczenia w opiece nad takimi maluszkami. Ale skoro Pani córeczka ma 2 latka to z wielką przyjemnościę zajęłabym się nią. Mogłabym zacząć od 1 lipca (ewentualnie już od 26 czerwca- jeśli będzie taka potrzeba) do końca sierpnia, na pełen etat lub dorywczo. Bardzo proszę o odpowiedź Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieńka89
ale fajnie że znalazłaś pracę :( tylko pozazdrościć :( a gdzie jeszcze szukać ? proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna z koszalina
witaj,jezeli moglabys zaczac od 26 czerwca to super,mnie odpowiada taki termin.Chcialabym,zebys zaczynala prace ok.9.00 do 19.00-20.00,oczywiscie placilabym Tobie na godzine,i teraz pytanie czy 20 zl.za godzinke Tobie odpowiada,jezeli tak to fajnie,a jezeli nie to moze zaproponuj swoja stawke.Mysle,ze moglybysmy sie spotkac,poznalabys moja coreczke,poniewaz chodzi mi o to ,ze dopoki jestem w domu,chce zobaczyc jak sie zaklimatyzujecie,i jak ona zareaguje na nowa nianie,chociaz nigdy nie bylo z tym problemu,bo Oliwka jest bardzo otwartym dzieckiem.kiedy ewentualnie masz czas na spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niaania
Chciałabym prosić, aby napisała mi Pani swój adres zamieszkania i telefon na adres: stonka.1989@wp.pl Na spotkanie możemy umówić się jutro na 15.00 i wtedy ustalimy wszystkie szczegóły. Czekam na odpowiedź na meila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieńka89
20 zł za godzinę ????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna z koszalina
20 zl. za godzine[czy to malo..],ale tylko od poniedzialku do czwartku,po 10-11 godzin,a w piatek 4 godziny.czy tak Ci pasuje.a sobota i niedziela wolne.natomiast 14 lipca wyjezdzamy na wczasy do Grecji,na 2 tygodnie,czy jestes zainteresowana opieka nad Oliwia,w tym czasie co oczywiscie wiaze sie z wyjazdem razem z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieńka89
20 zł za godzinę to bardzo dużo! nie wiem czy to jakiś żart czy coś :( u nas stawki wahają się od 3-5 zł / h i nawet za takie marne pieniądze pracy nie mogę znaleźć ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niaania
Taka oferta bardzo mnie interesuje, ale najpierw chciałabym się spotkać i porozmawiać i omówić wszystkie szczegóły. Wolałabym nie rozmawiać o tym na forum. Czy możemy się jutro spotkać, jaka gadzina Pani odpowiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna z koszalina
a z jakiego miasta jestes,dla mnie to dziwne,ze takie sa stawki.Mnie akurat stac na to,zeby tyle zaplacic,w zamian oczekuje porzadnej dziewczyny,ktora odpowiedzialnie zajmie sie moim dzieckiem.przeciez powierzam jej najwiekszy swoj skarb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna z koszalina
18.00 zapraszam do Maredo na gore,czy tak moze byc.prosze miec przy sobie pluszowego misia ja bede z dzieckiem ,wiec na pewno mnie poznasz.pozdrawiam i zapraszam,aha i prosze sobie cos zamowic[na moj koszt],poniewaz moge sie spoznic ok.15 min [ u mnie to normalne,zawsze jak sie umawiam to sie spozniam]i dlatego daje te 15 minut w zapasie.chociaz nie powiem,bo czasem jestem punktualna.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niaania
Pani Katarzyno, czy możemy umówić sie juto na spotkanie, czy ten termin Pani nie pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niaania
Dobrze, na pewno będę Do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieńka89
pierwszy raz spotykam się ze stawką 20 zł/h! tylko pozazdrościć Niani :) szukam pracy w Tarnowie i jak juz pisałam 3zł/h i nadal w domu będę siedzieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna z koszalina
ok. to do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gosieńki
a może załóż podobny temat co w/w niania:) i umówmy się- nie mów, że jesteś gotowa pracować nawet za 3/h -trzeba się cenić:) pozdrawiam i powodzenia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieńka89
Temat jest już założony ;) ale dalej nic ;( ja naprawdę podjęłabym sie pracy za te marne 3 zł !! bo muszę znaleźć prace, muszę ;( ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna z koszalina
dokladnie, nie powinno sie mowic za jaka stawke chce sie pracowac,poniewaz kazdy rodzic ceni swoje dziecko...mnie i tak sie wydawalo,ze stawka jest za mala,dlatego zaproponowalam dziewczynie wyjazd z nami na wczasy.moze sie zgodzi,ale o tym to jutro z nia porozmawiam,poniewaz umowilysmy sie na spotkanie.mam nadzieje,ze bedzie zadowowlona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieńka89
Ależ ja siebie cenie! A mamy cenią swoje dziecko, ale Niani już nie :( no nie wszystkie oczywiście, czasem są wyjątki;) nie ukrywam, że bardzo zależy mi na pracy! i jestem już strasznie zirytowana:( 1) małe stawki 2) nieoddzwanianie, nieodpisywanie etc. 3) nieprzychodzenie na spotkania 4) niedotrzymywanie warunków umowy 5) traktowanie niani jako kogoś gorszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niaania
Pani Katarzyno mam jeszcze jedną małą prośbę...Jeśli to nie będzie problem to chciałabym prosić, aby zadzwoniła Pani do mnie pod numer telefonu 600 244 644. Ja nie mogę zadzwonić, gdyż nie mam Pani numeru. Bardzo mi zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna z koszalina
zartujesz sobie chyba ze mnie,ja mam jeszcze do Ciebie dzwonic...po co...jezeli Tobie nie zalezy,to poszukaj sobie gdzie indziej pracy,poniewaz ja z takimi nieodpowiedzialnymi osobami nie wspolpracuje moja droga.niestety,ale teraz to dalas popis z tym dzwonieniem,czy ja jestem Twoja kolezanka,abys mnie o takie cos prosila,moja droga tak po prostu nie wypada.szkoda,ale musisz sie pozegnac z oferta niani,poniewaz ja potrzebuje kogos doroslego,a nie licealistke,ktora zachowuje sie jak przedszkolak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niaania
Bardzo pzrepraszam jeśli to Panią uraziło. Ja bardzo chętnie zadzwoniłabym do Pani, ale po prostu nie mam Pani numeru telefonu. To jest naprawdę ważna sprawa, ale nie chciałam pisać o tym na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niaania
Przykro mi, że tak mnie Pani ocenia. Miałam po prostu sprawę, o której nie chciałam pisać na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezła prowokacja
ten toik, ale jeśli to nie prowokacja to z Panią Katarzyną nawet za te 20 za godzinę nie chciałabym pracowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieńka89
żałosne :/ nianiaa głowa do góry :P ja też dalej szukam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głodzila
Pani Katarzyna to smiech na sali. nie rozumiem takich osob. po co to bylo robic! takie osoby powinny byc wyrzucane z forum! "pani katarzyna" sama zachowuje sie jak przedszkolak i najprawdopodobniej sama jest nierozgarniętą licealistką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madda
witam serdecznie. potrzebuje pilnie opieki dla swojego ponad 2,5 rocznego synka-na razie na dwa miesiące w godzinach +/- 8-16 (w tym dziecko przez ok. 3 godz. spi). pozniej, jesli nie bede kontynuowac stalej opieki przez nianie-bede chciala korzystac z niej dorywczo. moja stawka za godzine wynosi 4zl. dziecko jest niesamowicie grzeczne i madre. potrafi juz składac zdania, wiec zrozumienie jego potrzeb w kontakcie sam na sam bedzie latwiejsze. mieszkamy na zamknietym osiedlu, w centrum miasta, gdzie istnieja idealne warunki do zabawy z dzieckiem w ladna pogode na placu zabaw. godziny i dni pracy sa jak najbardziej do uzgodnienia i beda ruchome,co umozliwi niani zalatwianie swoich spraw w wygodnych dla niej terminach. Proszę o jak najszybszy kontat. Pozdrawiam Magdalena A. Tel. 662 040 040.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieńka89
madda a skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×