Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miss77

Rewelacyjny szampon przeciwłupieżowy? jaki?

Polecane posty

Gość Miss77

No wlasnie, jaki? Szukam jakiegos bardzo dobrego szamponu dla mezczyn! Co polecacie? Najchetniej jakies nowosci... Uwielbiam nowinki ze swiata kosmetykow .... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vichy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss77
Vichy? ale jakis konkretny? Ludzie polecaja Nizoral ale on jest za drogi, fryzjerska praktyke prowadze wiec nie stac mnie na kupowanie ciagle nizoralu... Myslalam o najnowszym Elseve ... w granatowym opakowaniu! Czy ktos go uzywal? Po H&S czesci panom wypadaja wlosy ... a przy Elseve jak? nie chce znow sie wkopac! Za granica to hit, skladniki podobne do nizoralu a cena jak H&S ...i slicznie pachnie podobno dzieki Selenowi .... no ale nie uzywalam wiec jak to wyglada w praktyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stadko kokosze
tu nie ma nowinek co miesiąc bo zasadniczo jest tylko kilka substancji, które w miarę skutecznie dają sobie rade z łupieżem i nie każda pomaga każdemu. Na prawdziwy, uporczywy łupież szampony które można kupić w drogerii nie pomagają. Trzeba zapłacić w aptece. Do wyboru są albo szampony oparte o pirytion cynkowy (np. Catzy Healing) najsłabszy ale i najtańszy ok 10 zł za butelke; albo z ketokonazolem (Nizoral, Nizoxin i pochodne), droższy i skuteczniejszy; albo chyba obecnie najskuteczniejszy dwusiarczek selenu (marka Selsun Blue) - już dość drogi. Oprócz tego są specyfiki oparte o zioła, smołę i inne wymysły. Zależnie od rodzaju łupiezu i klienta moga pomagać lub nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa szampony
są dwa rodzaje łupieżu :tłusty i suchy więc powinnaś się zaopatrzyć w dwa różne szampony, najlepiej iść do apteki a panie na pewno coś Ci doradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam mały łupież, może ze stresu? bo matura... ;) i mi pomaga fructis przeciwłupieżowy, super pachnie no i pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka27
Witam ja mogę polecić z pełną odpowiedzialnością szampon Elseve INTENSIVE... sama nie używałam ale mój narzeczony owszem... wcześniej próbował H&S.. i nie wyszło to najlepiej:> A Elseve spisał się znakomicie.. i jak narazie łupieżu nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzz
a ja mam inne doswiadczenia. nizoral, ketokonazol(czy jakos tak), beee pomagaly przez jakis miesiac, pozniej mozna bylo zdzierac skore wcierajc je i lipa...najlepszy okazal sie wlasnie H&S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss77
Jak pisalam wczesniej, Nizoral i te wszystkie drogie szampony odpadaja :( Ładoga - powodzenia na maturze :) hehe ... i nie stresuj sie za bardzo hehhe Baśka27 powiedz mi cos wiecej o tym Elseve? Wiem ze dla męzczyzn sa dwa rodzaje... obie w granatowych butelkach z tym ze jedna ma zielone a druga pomaranczowe akcenty ..... To jednego z tych uzywal Twoj chlopak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss77
zzzzzzzzz - H&S? a nie mialas problemu z wypadaniem wlosow??? Musze porownac H&S z tym nowym Elseve... bo to akurat dobry przedzial cenowy dla mnie :) i ladny zapach.... np Frustisa nie lubie.... ma jakies kwasny akcent w zapachu... to mi przeszkadza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzz
włosów to ja mam akurat za dużo czasem żartuje , że mogłoby mi trochę wypaść...przyjemny jest taki z zielona herbata,a teraz moge uzywac juz szampnu do wlosow normalnych:]hip hip hura:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss77
hehe :) ja odkad mam dlugie wlosy to mam wrazenie ze mi wypadaja garsciami :P wiec wolalabym zeby po szamponie mi juz nic nie wypadalo w nadmiarze .... dlatego H&S chyba sobie narazie daruje.... moze wroce do tematu jak obetne wlosy LOL! Musze chyba na chlopaku przetestowac ten Elseve nowy LOL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzz
jeju a skad takie informacje, ze po H&S wypadaja? mi przynajmniej nie wypadały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss77
zzzzzzzz - to fakt ze nie na kazdego H&S tak dziala... bo z kilka osob znajde w swoim otoczeniu, ktore uzywaly H&S i żyja :P hehe natomiast mialam tez pare przypadkow nieciekawych, ze po zastosowaniu tego szamponu wlosy zaczely wypadac bardziej :( czesto tez wracal lupiez :( no nie wiem, mam uprzedzenia do H&S! moze kiedys mi przejdzie ale na razie mu za bardzo nie ufam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka27
No właśnie.. mojemu chłopakowi też kontakt z H&S nie wyszedł na dobre... no ale to kwestia indywidualna pewnie... Dlatego warto chyba próbować różnych szamponów aż do skutku...:> Nam akurat pomógł Elseve... no i go polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss77
a co dokladnie stalo sie Twojemu chlopakowi po H&S? ja dzisiaj na sobie pzetetowalam ten Elseve zapach dziwny ale raczej przyjemny :) jak na razie duzzzzyyyyy plus za to ze nie placze wlosow :) zobaczymy jak poradzi sobie z lupiezem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka27
Generalnie... włosy zaczeły mu wypadać (więcej niż normalnie)... no i były strasznie szorstkie i suche... no nie wyglądały najlepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula2
podpisuje sie pod lista wielbicieli i fanow Elseve intensive! szampon super skuteczny! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka27
No... akcja z próbkami fajna... też myślę że warto:) Ja zamówiłam.. i doszły więc to nie żadna ściema:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toniaczek
witam takze zamowilam probki jeszcze nie uzywalam ale grunt ze doszly :) moze dzisiaj albo jutro sprobuje tego szamponu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss77
opisz koniecznie jak sie spisal.... jestem ciekawa czy to tylko jakis przypadek ze tak dobrze na mnie dziala czy po prostu to niezly szampn hehehehe pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toniaczek
witam uzylam narazie raz lupiez jeszcze nie zniknal ale widze zdecydowana poprawe mysle ze jezli po zuzyciu wszystkich probek taka tendencja sie utrzyma to mozliwe ze sobie go kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na temat Elseve Intensive
o ile sie nie myle to ten szampon zawiera dwusiarczek selenu, czyli ten sam składnik który jest np. w Selsun Blue, szamponie sprzedawanym w aptekach - i ok. 2 razy droższym. Dziwne jest tylko to, że w Elseve podają dowolną częstotliwość stosowania, a w innych preparatach z dwusiarczkiem selenu każą ograniczyć po kilku myciach. Ciekawe jak to na dłuższą metę działa na włosy ;) Substancja jest poza tym groźna dla oczu. Ostrożnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss77
zgadza sie... podobno zawiera! kurcze.... no ja i tak nie myje glowy nigdy codziennie wiec mam nadzieje ze mi nic nie wyzre :P narazie w sumie widze same zalety tego szamponu ale widze ze sie znasz na chemii i troszke mnie wystraszyles/as ..... uzywam go na zmiane z innym szamponem wiec mam nadzieje ze bedzie dobrze :) dzieki za podzielenie sie info! bardzo przydatne i dobrze takie rzeczy wiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalaa2
no mi pomógł Elseve, mojemu chłopakowi też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziut
ja kupilam go tacie... narazie nie narzekal... a jest dosc wybredny ;) zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss77
oby zakonczenie okazalo sie szczesliwe hehehe ja tez nadal uzywam i nadal jest ok! dziwne ale prawdziwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×