Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miss77

Rewelacyjny szampon przeciwłupieżowy? jaki?

Polecane posty

Gość Miss77
no..wreszcie cos innego niz H&S czy Nizoral :P dobrze, znaczy ze oze jeszcze tak calkiem nie ulegamy reklamie hehehe pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gacuś
Wiemy, wiemy:) Hehe no ja też zachęcam do zamówienia tych próbek... w końcu rzadko ma się okazję dostać coś za darmo:> A że szampon całkiem niezły.... to już swoją drogą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss77
kikkkk hehe dzieki :) link juz chyba padal :) nawet dziala to wysylanie probek! super! prawda? fajna sprawa takie darmowe probki :) czy jakikolwiek szampon moze byc w 100% naturalny? naturalne szybko sie psuje...zawsze jakis dodatek chemii byc musi .... naturalne kosmetyki jakie znam to maseczka z kefiru :P albo z ogorkow pokrojonych w plasterki hehehe w ogole nie znam tych szamponow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariadelaluna
nigdy nie mialam problemow z lupiezem ... ale moj chlopak owszem i z tego co wiem po Elseve mu przeszlo! :) nareszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss77
zazdroszcze braku problemow :) chyba rzadko kto ich nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nekomleko
ja lubie szampon ziaji, taki z rzepa...zwykle szampony z rzepa smierdza ale ten akurat jest dosc przyjemny :) elseve tez uzywam lubie te firme moze wyprobuje tego Intensiva skoro tak go chwalicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss77
zamow sobie probki i sprawdz czy Ci odpowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka hel
Mam dość mizerne, rzadkie włosy i dodatkowo problem z łupieżem. Masakra, nie? Trochę się obawiałam stosować silnych szamponów aptecznych. Koleżanka namówiła mnie do spróbowania Head&Shoulders w wersji mentolowej. Po dwóch tygodniach stosowania jest zdecydowanie lepiej. Jakieś pojedyncze łuski jeszcze są, ale to nie to co kiedyś. Myję nim nadal, jestem super zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim podczas używania Head&Shoulders potrzeba cierpliwości i systematyczności. Przecież łupież to choroba skóry, więc jak każda choroba potrzebuje trochę czasu. U mnie na półce króluje wersja mentolowa. Początkowo wydawało mi się, że taki leczniczy szampon będzie miał problem z pienieniem się, bo mam farbowane włosy. Nic bardziej błędnego! Szampon świetnie się pieni, bosko pachnie, i przede wszystkim jest skuteczny. U mnie obecność łupieżu po dwóch tygodniach stosowania? Zero!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seboradin to szampon przeciwłupieżowy który stosuje od lat i jestem bardzo zadowolona. Polecam zamawiać go w Aptece pod Smokiem bo można go tam znaleźć w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Green Pharmacy szampon z cynkiem i dziegciem ( do tłustych, śmierdzi strasznie, ale działa) Seboradin (Piroctone Olamine i Tymol) - śmierdzi już mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mogę polecić przeciwłupieżowy szampon Pirolam, który radzi sobie z problemem łupieżu bardzo dobrze, kuracja 4 tygopdniowa i po problemie, włosy znowu stają się gładkie i lśniące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlekTT
Mnie żona kupiła ostatnio szampon pirolam z apteki i mogę go polecić :D jakoś nie zwracałem uwagi na ten mój łupież i problem zaczął być bardzo widoczny, dlatego moja kobieta kazała mi myć głowę tym pirolamem. I faktycznie chyba 5 razy go użyłem i był lepiej, po miesiącu stosowania łupież został wyleczony, głowa mnie nie swędzi, więc jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też używam tego szamponu od paru dni i jestem zaskoczona, że w tak krótkim czasie już zaczynam widzieć efekty, bo łupieżu jest zdecydowanie mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×