Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Aga123 ja też mam takie smutne myśli i to często moje maleństwo miało by już 11 miesięcy. właśnie uczyło by sie chodzić albo już by chodził mój mąż zaczoł jak miał 10 miesięcy. wiem ze to nie jest łatwe odgonić złe myśli ale wiesz mi trzeba żyć dalej i jak najbardziej myśleć pozytywnie a na pewno będzie dobrze. buzka i uściski wysyłam Ci kochanie na poprawe humorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapa gratuluje , ale sie ciesz.Sliczne foty ze slubu macie pieknie wygladalas i tn kapelusz boski. A ja sie przedwczoraj wracajac z pracy wywalilam i mam mocno stluczona lewa reke dzis juz mniej boli, ale wczoraj byla masakra i jeszcze w szkole bylam. Caluje wszystie goraco i Misia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów pisze z obcego kompa więc będzie cyrk z hasłem. Agapa gratluję Ci serdecznie! Chyba jako piąta, ale nie jestem pewna. Nie jestem też pewna czy dodałam na bloga życzenia dla Loli urodzinowe i jestem pewn że nie dodałam życzeń dla Agi z okazji i ślubu więc bardzo Was przepraszam i obiecuję nadrobić zaległości jak będę w domu dłużej niż 2 godziny. Za o sylwestra spędziłam w domu pilnując dzieci, może w przyszłym roku ktoś inny zostanie z tą ekipą i będe mogła wyjść i może będę miała z kim wyjść :D W czwartk jadę do Nowego Sącza a potem zostaję w Tychach więc pewnie mnie długo nie zobaczycie Aniu będę miała do Ciebie sprawę ale to zadzwonię jak będę jechała do Rudy i może jakoś uda nam się spotkać Ah byłam dzisiaj u lekarza (na 10 minut, bo więcej czasu nie miałam) i okazało się że się starzeję i muszę nosić okulary do czytania...a mówią że po 40tce każdy musi :) no ale moja młodsza 13nasto letnia siostrzyczka Ola powiedziała mi że już za 6 lat będę stara więc chyba najwyższy czas :) Meggi będe w Krakowie w przyszłym tygodniu prawdopodobnie na kilka dni więc jeśli też tam będziesz może uda nam się jakoś spotkać... aha, Ewuniu, nie nerwowo, tez musimy porozmawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj będę miała ciężki dzień fizycznie ponieważ przyszła dzisiaj ta okropna @. za chwilkę idę do pracy na 8 ale dzisiaj tylko do 16 godziny chyba. Sara bardzo chciała bym się z Tobą spotkać ale prawdę mówiąc nie tylko z Tobą tylko z Każdą z Was osobno i razem . mam pytanko kiedy organizujemy nastepne spotkanie? ale powiem szczerze naj bardziej mi zależy na spotkaniu z jednym wspaniałym chłopczykiem oczywiście o Michałka mi chodzi. Aniu kochanie wiem że obiecałam że przy jadę jakiś czas temu ale wież mi ciężko mi z czasem a to jednak jadąc do Was potrzebuje cały dzień wolny może coś w tym miesiącu uda się z naszym spotkaniem . ale to jak będę wiedziała bliżej określony wolny termin to będziemy w kontakcie. buzka kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi ciężko wszystko się po mału rozpada wszystko się rozregulowało przez te głupie tabletki najchętniej wyrzuciłaby je do kosza albo spaliła Czasami mam tak starsznie tego dość i tak mi ciężko że sama już nie wiem co mam robić ciągłe badania na prolaktynę, tabletki, jedne drugie idzie po prostu zwariować Ijeszcze ten okropny ból podbrzusza trzyma mnie od samego rana, jakby skurcze wziełam dwie tabletki no - spy i jakos ustaje ale myslałam że z bólu sie porycze Podobno jest Nowy Rok a ja czuje się jakby czas dla mnie stanął w miejscu, zaczynam wierzyć że dla mnie nie ma juz zadnego ratunku, wszystko wali mi si e na głowe Wszyscy mówią mi że mam być dobrej mysli, ze wszysko bedzie dobrze a ja po mału wariuje dziewczyny pomóżcie mi, co mam zrobić z ta moja prolaktyną zeby było dobrze???]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika będę próbowala się dodzwonić do Gosi, wiem, że na święta miała przyjechać jej siostra z Aglii Gośka wiesz z hormonami to akurat jest najmniejszy problem, bo z tym bardzo łatwo radzę sobie u moich pacjentek, trudniej jest z pozytywnym nastawieniem a to tutaj odgrywa największą rolę Ewa pomyślimy o wspólnym spotkaniu, myślałam nawet żeby tym razem zorganizować je w Krakowie, znam tam przecudne miejsca (dwa), ale nie wiem jak z Anią i z Michałkiem czy wybraliby się w taką podróż i nasze zaciążone skarby czy chce im sie tak daleko ruszać, no i jeszcze nie wiem jak Lola ma ferie bo ostatnio chciała żeby spotkanie zrobić tak jak ma wolne w szkole. Po za tym ja mam natłok spraw i niebardzo mam głowę żeby cokolwiek jeszcze organizować, ale pomyślcie czy chiałybyście się spotkać i czy mógłby być to Kraków? Jak stwierdzicie, ze tak to coś załatwie, bo pewnie większośc przyszłego tygodnia tam spędzę więc sobie wyporzyczę Miłosza jako kierowcę... Chciałabym też Wam polecić dwie książki do przeczytania, jest fantastyczna książka Roberta Kiyosaki \"Przepowiednia bogatego ojca\" naprawdę jestem w szoku po przeczytaniu jej, bo nietsty wiem, ze jest w niej cała prawda, druga książką to \"45-sekundowa prezentacja, która odmieni Twoje życie\" też świetna, ale zdecydowanie trzeba najpierw przeczytać tą pierwszą. Więc polecam ich lekturę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raaria wiem ze pozytywne nastawienie jest bardzo ważne jestem psychologiem z wykształcenia ale jak wiadomo trudno pomóc samej sobie mimo ogromnej wiedzy Moje nastawienie było bardzo pozytywne po spotkaniu z endokrynologiem ale kiedy starasz sie i nie widzisz rezultatów ta nadzieja coraz bardziej się zmiejsza Bardzo pragnę dziecka ale mój lekarz nagadał mi takich rzeczy ze czasami trudno jest uwierzyć w cud z prolaktyną sobie poradzę biorę norprolag a poza tym dostałam duphaston który zuperłnie rozlegulował mi @, najpierw brałam go od 15 dc po jednej tabletce ale starsznie bolał mnie brzuch wiec moj lekarz kazał mi go brać od 10 dc po dwie tabletki, za drugim razem okres dostałam jak tylko skonczyłam brac duphaston czyli 21 dc, a teraz nie wiem kiedy dostane juz od 4 dni nie biorę i narazie nić ale starsznie boli mnie brzuch tak jakby skurcze, rano nie mogłam wstac z łóżka wizełam rozkurowe tabletki dopiero ustało Jeżleli masz w tym doświadczenie to proszę o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośka jeśli nie służy Ci duphaston-zawsze mozesz poprosić lekarza o pochodną leku.moze nie będziesz miała takich wahań podczas cyklu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośkaaa miała bym ochotę Ci napisać że nie przejmuj sie że na pewno będzie dobrze. ale szczerze sama mam dosyć tych zdań i pomału sama w nie wieże. ja też mam problem z prolaktyną mam za wysoką na obniżenie jej biorę Bromocorn. dobrze że nie mam żadnych skutków ubocznych. ale ostatno za pomniałam przez pare dni brać jej a wogólę wkurza mnie to liczenie obliczanie i te częste wizyty u lekarza jutro mam tez do niej iść. poniewaz jutro jest 3 dzień cyklu a pożniej w 5 , 10 , 12, 20 dzień cyklu też do niej chodzę wku.... mnie to okropnie. i dokładnie wiem co czujesz jak będziesz miała ochotę to zagadaj do mnie na gg to pogadamy kiedyś. trzymaj się cieplutko pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za gratulacje :) Dziś przezyłąm chwile grozy..rano zauwazyłam niewielkie plamienie...odrazu pojechałam do mojej ginki naszczescie miała owlne i otworzyła gabinet z rana.Naszczescie wszystko ok z dzidzią...widziałam ładniuchny pęcherzyk z maleńkim arodeczkiem na usg :) dostałam luteinę 2 razy dziennie dopochwowo. jestem dobrej mysli...mam nadzieję że tym razem wszystko bedzie dobrze! trzymajcie kciuki! anastepna wizyta 1 lutego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Go ska i Ewa napisała Wam maile, bo tuaj już tyle razy na ten temat pisałam że chyba robi to się nudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubie kiedy ktos ma doła:( wtedy to i mnie jest smutno i juz z niczego sie nie ciesze:( malawronka i gośkaaa prosze wziąść sie w garść i nie gasic tego płomyka który w was sie tli;) Czytajac was przypomniało mi sie to co ja przezywałam jeszcze nie dawno i troche żle sie poczułam mysląc o tym. Wierzcie mi kochane ze dokonale to rozumiem, ja juz tez traciłam nadzieje na cokolwiek i miałam wtedfy praktyki w domu dziecka i tam przykleiły sie do mnie blizniaczki malenkie dziewczynki i kochane myslałam o adopcji ale wierzcie ze wtedy to juz zupłnie straciłam nadzieje... pamietam jak brałam tez bromokorn i metformaks i wiele, wiele innych świństw i juz sie gubiłam co i kiedy mam brać a co 2 tyg w aptece zostawiałam 50zł tylko ze ja miałam jeszcze takie strapienie ze musiałam ciągle cyste leczyc ciagłe branie lekow powodowało u mnie grzybice wiec i czopki zakładałam masakra!!! Płakać mi sie chce że i wy przez to przechodzicie i te wstrętne @ was nie opuszczają:( Ale prosze nie gaście tego płomienia niech on sie tli bo jest wasza ostatnią nadzieja. Pamietam ze ktos z tego topiku zapodał nam kiedys wiersz czy cos w tym stylu o płomieniu czyli nadzieji (moze Raaria?) 3mam za was kciuki i wierze ze szczescie przyjdzie jak nie teraz to troszke pożniej ale przyjdzie!!!! Lola- przepraszam nie wiedziałam ze masz urodziny;) Wszystkiego naj, naj, naj lepszego👄 Raaria u ciebie tez wyczuwam mały dołek? Kochana znajdziesz partnera tylko musisz go szukac a nie ciągle jeżdzic w sprawach biznsoych bo tam czeka cie tylko praca wez moze kochana urlop i wybierz sie na impreze, wczasy itp. A co do starosci to ja nie widze po tobie oznak stazenia sie jestes piękną i urocza kobieta i masz duzo wdzięku i seksapilu w sobie. Pytałyscie o Gosie wiec u niej wszystko dobrze ale martwi sie biedulka o dzidzie. Dzis była na badaniach a we czwartek idzie do ginek. wiecej nie wiem. Acha widziałam jej brzuszek i ma bardzo ładny zaokrąglony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko wiesz u mnie nie ma możliwości wziąć urlop bo prowadzę swoją firmę i też za dużo osb na mnie liczy i nie mogę ich zostawić. Poza tym jednak doszła do wniosku w sylwestra że naprawde musi być wszystko pokolei nie że najpierw dziecko itp. a potem się martwić jak przeżyć następny dzień. Najpierw zabezpieczenie finansowe a później cała reszta, a niesttey jesli się sami o siebie nie zatroszczymy to nikt nam za darmo nic nie da. A ostatnio jestem tego coraz bliżej więc... A co do facetów to wiesz to że się umawiam to jest normalne tylko jakoś żaden ze mną długo nie wytrzyma chyba że jako z dobrą przyjaciółką... Z resztą dla Tosi w tej chwili to byłby horror jakbym miała wyjść za mąż, więc myślę, że może tak w 2009 roku... A co do adopcji to ja uważam że adopcja to świetny pomysł, sama stwierdziłam że jak tylko wyjdę za mąz to sobie adoptuje dzieciątko... tylko jeszcze musze mieć męża który nie będzie miał nic przeciwko temu... Z resztą już z Gosią o tym kiedyś rozmawiałam... No ale Gosię to ja widuję częściej niż którąkolwiek z Was bo ostatnio pół życia spędzam w Nowym Sączu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatha2007 przepraszam nie chciałam ciebie zasmucić ale czasami człowiek musi sie wyżalić i wyrzucić wszystkie smutki z siebie. nie chciałam mówić tego mężowi dlatego napisałam do was. Nie trace nadziei ze zostanę mama tylko gubie sie już w tych tabletkach , wierz mi 50 zł to jest mało ja miesięcznie wydaje znacznie wiecej norprolag 125zł, duphaston * 2 to jakies 95 zł, metformax 2 op jakies 43zł to jest znacznie wiecej Ja poprostu miałam taki okres ze chciałamwyrzucić te tabletki i niech sie dzieje co chce Dziś jest już znacznie lepiej, jakos dochodzę do siebie może dlatego że ide dzis do pracy wiec nie muszę o tym myslec miłego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz Gośka, ale powiedz mi co za IDIOTA dał Ci tyle tebletek i ile mu za to zapłaciły firmy farmaceutyczne? Przecież każdy lekarz wie (albo przynajmniej powinien wiedzieć jeśli był na 3 godzinach wykładów), że jeśeli podaje pacjentowi dwa chemiczne świństwa z apteki to na 80% zachodzą między nimi jakieś interakcj a jeżeli podaje trzy takie specyfiki to już na pewno są interacje. Tak samo jak podając chemicznie uzyskaną witaminę c bardziej pacjentowi szkodzi niż pomaga bo powoduje to nadprodukcję wolnych rodnków tlenowych co prowadzi do raka... Więc najgorsza rzecz jaką lekarz może zrobic to podać pacjentowi kilka leków równocześnie. Jedno mądre zdanie powiedział kiedyś Religa, że jak w Izraelu wszystkie szpitale stały to śmiertelność spadła... No ciekawe dlaczego?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raaria ogólnie to ja sie nie znam na lekach ale podobno sa mi potrzebne, to także wina tego że pochodze z małego miasta a lekarza sa tutaj bardziej olewający pacjenta niż chcacy komukkolwiek pomóc wie ze to jest ogromna ilość tabletek i sama chciałam je odstawic ale boje się ze juz w ogóle nie bede miała szans na ciążę Te wszystkie tabletki zapisała mi pani endokrynolog Beszczynska - oleś z bydgoszczy pracuje w interkorze jest znana tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra ja się nie wypowiadam już więcej na ten temat w każdym bądź razie wiem że tabletki bardziej szkodzą niż pomagają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośkaaa nie przepraszaj bo ja to rozumiem, że trzeba sie komus wyżalic wiec my po to tutaj jestesmy Cene i ilosc lekow jaka podałas jest nader szokująca!!!!!!!!!! Ja brałam aby zajść w ciąże tylko duphaston 7 dni w miesiacu i metformaks i tyle!!! A potem po poronieniu zmieniłam lekarza ktory stwierdził (nie miałam robionych wogole badan) że nie musze brac lekow tylko zdrowo sie odzywiac a jesli po roku sie nie zajdzie to wtedy zrobic badania i podjac odpowiednie srodki leczenia. Ale nigdy nie miałam ani moje kolezanki nie miały takich drogich leków i tyle naraz!!!!SZOK!!!! Zamiast wydawac tyle kasy na te lekarstwa to zmien lekarza na prywatnego i ta sama kasa pojdzie ci na prywatne dobre leczenie a przynajmniej bedziesz zdrowa i szybciej zajdziesz w ciąże- tak mi sie wydaje. Raaria dobrze ci napisała co do szkodliwosci i interakcji lekarstw tez jej posłuchaj👄 Raaria kochana zabiegana osoba, podziwiam cie że masz głowe na karku, ja nie dałabym rady prowadzic dom, opiekowac sie dziecmi i jeszcze prowadzic firme będac cały czas po za domem- to chyba nie dla mnie! Ale maz racje pieniążki same nie przyjda. Wiem że jestes rozsądną kobieta i wierze że ułożysz sobie życie lepiej niz każda inna by to zrobiła👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykły czysty progesteron 50 z jelfy jest dużo tańszy od pozostałych suplementow leku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boże zszokowała mnie wiadomość od Gabrysi:( brak mi slow ,ale ja to czułam i pisałam Wam o tym,bo podobną sytuacje przeżyłam będąc we Włoszech.........................współczuje rodzicą............................................ U mnie nic ciekawego-nie mam dzisiaj siły,aby pisać-zrobie to innym razem.Nadmienie tylko,że wczoraj robiłam sporo badań o których wiedziała Lolu i Agatka.Dzisiaj mąż mi przyniół wyniki i nie są dobre....... Jutro mam także wizyte u ginekologa której się boje i to bardzo.Błagam dziewczyny wspierajcie mnie duchowo.Jak wróce to napisze,ale to będzie póżno,bo wizyte mam dopiero o 21:00 A! Sara nie wiem jak to będzie jutro z naszym spotkaniem,bo ty piszesz,że będziesz w Saczu wieczorem,a ja około najpożniej 20:00 już będe musiała jechac do Krynicy. Pozdrawiam Was wszystkie👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu mam nadzieje że tu zajrzysz możemy spotkać się o 18 bo tak powinam być już w Sączu i do 19 na pewno mam wolne, ale mogłabym się spóźnić pare minut... A swoją drogą o 22 też mogę się spotkać, ale TY już na pewno będziesz zmęczona. Czekam na sms-a z wiadomością, bo tutaj nie zajrzę aż do piątku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mile panie!!!! Agatha dziekuje za życzenie :p Margi zaraz pisze do ciebie eska Kochana śliczny masz brzuszek i tak duzy :D Gabrysia jak przeczytalam pierwsza wiadomosc na tej stronie to nie moglam uwierzyc i czytalam kilka razy Kurcze nie wiem co powiedzieć.... świat jest niesprawiedliwy Aga wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.... Agapa gratuluje maleństwa Trzym,am za was kciuki!!!! A ja przepraszam ze tyle mnie nie bylo no ale mialam problemy ze zdrowiem- zaczelo sie od przeziebienia a potem bóle podbrzusza takie jak na @ i mocne klócie no i okazalo się że to zapalenie pecherza i poczatki grypy Ginek stwierdzil że albo leze w domu albo szpital Dostalam antybiotyk po którym mialam silne bóle żolądka.... szkoda gadać! Jestem na zwolnieniu lekarskim i siedze w domku... Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32.........01.06........marzec 07....... Świnoujście Ew............ok.30.........?............sierpień 2006....... minimonia....28..............01.06................?... ..........warszawa gawit_27...28............05.06.........wrzesień2008 ....Luton/Łódź malawronka..28.........07.06.......maj2007.......Wrocław zlosna78......28-31.........27.06.........maj 2007............Opole Marghi........28-30.......?...........wrzesien07..... ...Nowy Sącz MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick..................data straty....... tydzień ciązy Balbinka...............1.07.2006..............8tc Madusia_3.............26.06.06...............20 tc Daga_p_11............17.12.06...............6tc3dc nueva..................11.08.1996............11 tc Agula2121.............6.03.2007..............7 tc Kalinka1985 ..........6.01.2007..............8 tc Ew......................30.03.2007.............6 tc minimonia.............30.03.2007.............6 tc Mika23......18.02.06...01.01.2007........10tc;10tc gawit_27...10.03.06 i 23.03.07.............10tc, 11tc malawronka............18.07.2006............9tc Agatha2007...........24.04.2007.............6/7tc zlosna78...............1.07.2006................8tc Marghi....02.09.2006...22.05.2007......7tc,7tc lola u..................17.04.2006...............12tc megi1982...03.2003...03.2006,03.2006.....ok.10tc ZACIĄZONE Nick......tydzien ciązy.....t. porodu......dł. starania ....miejscowosć Kalinka1985....12............23.11.2007.....2 cykl......Częstochowa Meggi1982.....32tc..........03.03.2008........cykl...... . ...Krakow Daga..............?...............marzec..........?..... ...ok.Częstochowy Agula2121.....5tc.........czrewiec2008....4cykl......... Warszawa Agatha2007....14tc........7 lipiec 2008......4 cykl.......ok.Krosna lola u ............18...........24.06.2008......13cykl.........ok. Rzeszowa MAMUSIE Nick....................data narodzin maleństwa Balbinka.....................02.10.2007 NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL .................nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva .......Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3......Magda........05.03.1975...madusia3@ wp.pl...3046584 Agula2121......Agnieszka.....18.02.86.....Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985...Karolina...30.09.1985...ka rolinakrawczyk@inter ia.pl...8689089 Mika23.....Magda.......16.04.84........Roxi 296@wp.pl.......75587 gawit_27...gabrysia......24.03.79.....iskierka1 979@o2.pl...2274584 malawronka..Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007...Agata...06.02.1986....AgathaJanas@i nteria.pl...9302144 zlosna78.......Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl... ...768392 Raaria......Sara Maria....15.05.198!....raaria@abn-mail.pl....4 233094 lola u........Jolanta.......20.12.......staszekma@wp.pl .......991099 P.S MARGI NATYCHMIAST WSKAKUJ DO TABELKI!!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boje się troche ,ale wskakuje do tabelki.Wierzę głęboko,że co ma byc to będzie i jest w rękach Pana Boga Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32.........01.06........marzec 07....... Świnoujście Ew............ok.30.........?............sierpień 2006....... minimonia....28..............01.06................?... ..........warszawa gawit_27...28............05.06.........wrzesień2008 ....Luton/Łódź malawronka..28.........07.06.......maj2007.......Wrocław zlosna78......28-31.........27.06.........maj 2007............Opole Marghi........28-30.......?...........wrzesien07..... ...Nowy Sącz MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick..................data straty....... tydzień ciązy Balbinka...............1.07.2006..............8tc Madusia_3.............26.06.06...............20 tc Daga_p_11............17.12.06...............6tc3dc nueva..................11.08.1996............11 tc Agula2121.............6.03.2007..............7 tc Kalinka1985 ..........6.01.2007..............8 tc Ew......................30.03.2007.............6 tc minimonia.............30.03.2007.............6 tc Mika23......18.02.06...01.01.2007........10tc;10tc gawit_27...10.03.06 i 23.03.07.............10tc, 11tc malawronka............18.07.2006............9tc Agatha2007...........24.04.2007.............6/7tc zlosna78...............1.07.2006................8tc Marghi....02.09.2006...22.05.2007......7tc,7tc lola u..................17.04.2006...............12tc megi1982...03.2003...03.2006,03.2006.....ok.10tc ZACIĄZONE Nick......tydzien ciązy.....t. porodu......dł. starania ....miejscowosć Kalinka1985....12............23.11.2007.....2 cykl......Częstochowa Meggi1982.....32tc..........03.03.2008........cykl...... . ...Krakow Daga..............?...............marzec..........?..... ...ok.Częstochowy Agula2121.....5tc.........czrewiec2008....4cykl......... Warszawa Agatha2007....14tc........7 lipiec 2008......4 cykl.......ok.Krosna lola u ............18...........24.06.2008......13cykl.........ok. Rzeszowa Marghi...........13tc........21.07.2008.....2cykle.........Nowy Sącz MAMUSIE Nick....................data narodzin maleństwa Balbinka.....................02.10.2007 NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL .................nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva .......Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3......Magda........05.03.1975...madusia3@ wp.pl...3046584 Agula2121......Agnieszka.....18.02.86.....Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985...Karolina...30.09.1985...ka rolinakrawczyk@inter ia.pl...8689089 Mika23.....Magda.......16.04.84........Roxi 296@wp.pl.......75587 gawit_27...gabrysia......24.03.79.....iskierka1 979@o2.pl...2274584 malawronka..Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007...Agata...06.02.1986....AgathaJanas@i nteria.pl...9302144 zlosna78.......Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl... ...768392 Raaria......Sara Maria....15.05.198!....raaria@abn-mail.pl....4 233094 lola u........Jolanta.......20.12.......staszekma@wp.pl .......991099

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja miałam robione badania po poronieniu wyszło mi ze mam wysoka prolaktyne po obciążeniu Teraz juz sama nie wiem co robić może faktycznie macie racje i powinnam odstawic te wszystkie leki bo naprawde mam juz dość Raaria wiem ze masz racje ale czasami człowiek chce dobrze, po poronieniu za wszelka cene chciałam się dowiedziec dlaczego meczyły mnie wyrzuty sumienia że to ja zabiłam włsne dziecko bo cos nie tak zrobiłam chciałam znac przyczynę i pragnełam dziecka Dlatego biorę te tabletki chocaz mam tego serdecznie dość obecnie jestem na takim etapie że niech sie dzieje co chce, albo dane mi jest przezyć macierzyństwo albo nie teraz zalezy to tylko od Boga bo już w inne ręce się nie oddam, żaden lekarz mi nie pomógł zaden nie był na tyle kompetentny aby odpowiedzec na moje pytania i dowiedzieć sie co jest nie takwiem ze teraz przemawia przeze mnie rozżalenie ale .....czasami nie wiem co robic Agatha2007 moze masz racje, moze warto poprostu poczekac, wyluzować się i zyc dalej i byc szczesliwym bo co innego nam pozostało Tylko szkoda mi mojego męża tak starsznie pragnie dziecka, wiem ze nie moze sie doczekac tego dnia, pamietaj jak byłam w ciazy to bł zniecierpliwiony, hcciał już aby było na swiecie, teraz czasami zdaza sie mu mówic przez sem o dziecku, i jakos tak ciezko mi z tym bo przeze mnie cierpi najblizsza mojemu sercu osoba Marghi trzymaj sie skarbie wszystko bedzie dobrze cały czas modle się za ciebie i maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32.........01.06........marzec 07....... Świnoujście Ew............ok.30.........?............sierpień 2006....... minimonia....28..............01.06................?... ..........warszawa gawit_27...28............05.06.........wrzesień2008 ....Luton/Łódź malawronka..28.........07.06.......maj2007.......Wrocław zlosna78......28-31.........27.06.........maj 2007............Opole Marghi........28-30.......?...........wrzesien07..... ...Nowy Sącz MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick..................data straty....... tydzień ciązy Balbinka...............1.07.2006..............8tc Madusia_3.............26.06.06...............20 tc Daga_p_11............17.12.06...............6tc3dc nueva..................11.08.1996............11 tc Agula2121.............6.03.2007..............7 tc Kalinka1985 ..........6.01.2007..............8 tc Ew......................30.03.2007.............6 tc minimonia.............30.03.2007.............6 tc Mika23......18.02.06...01.01.2007........10tc;10tc gawit_27...10.03.06 i 23.03.07.............10tc, 11tc malawronka............18.07.2006............9tc Agatha2007...........24.04.2007.............6/7tc zlosna78...............1.07.2006................8tc Marghi....02.09.2006...22.05.2007......7tc,7tc lola u..................17.04.2006...............12tc megi1982...03.2003...03.2006,03.2006.....ok.10tc ZACIĄZONE Nick......tydzien ciązy.....t. porodu......dł. starania ....miejscowosć Kalinka1985....12............23.11.2007.....2 cykl......Częstochowa Meggi1982.....33tc..........03.03.2008........cykl...... . ...Krakow Daga..............?...............marzec..........?..... ...ok.Częstochowy Agula2121.....5tc.........czrewiec2008....4cykl......... Warszawa Agatha2007....14tc........7 lipiec 2008......4 cykl.......ok.Krosna lola u ............18...........24.06.2008......13cykl.........ok. Rzeszowa MAMUSIE Nick....................data narodzin maleństwa Balbinka.....................02.10.2007 NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL .................nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva .......Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3......Magda........05.03.1975...madusia3@ wp.pl...3046584 Agula2121......Agnieszka.....18.02.86.....Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985...Karolina...30.09.1985...ka rolinakrawczyk@inter ia.pl...8689089 Mika23.....Magda.......16.04.84........Roxi 296@wp.pl.......75587 gawit_27...gabrysia......24.03.79.....iskierka1 979@o2.pl...2274584 malawronka..Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007...Agata...06.02.1986....AgathaJanas@i nteria.pl...9302144 zlosna78.......Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl... ...768392 Raaria......Sara Maria....15.05.198!....raaria@abn-mail.pl....4 233094 lola u........Jolanta.......20.12.......staszekma@wp.pl .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×